Kalifornia: Uczniowe sprzeciwiający się propagandzie homoseksualnej w szkołach – zawieszeni

Aktualizacja: 2007-05-15 12:00 am

Około 50 uczniów z trzech szkół w Sacramento (Kalifornia) zostało zawieszonych w prawach ucznia za protest przeciwko obchodzeniu przez szkołę indoktrynacyjnej imprezy promującej homoseksualizm w szkołach amerykańskich.

W samym tylko mieście Sacramento około 3000-4000 uczniów zdecydowało się pozostać w domu zamiast uczestniczyć w prohomoseksualnej masówce nazwanej „Dniem Ciszy” (‘Day of Silence’), jednak kilkudziesięciu odważniejszych uczniów pojawiło się w koszulkach z napisami sprzeciwiającymi się propagandzie homoseksualnej.

Brad Dacus, prezydent organizacji Pacific Justice Institute, która zajmuje się prawną opieką uczniów, powiedział: „Wierzymy, iż będzie możliwe pozytywne rozwiązanie problemu bez uciekania się do wytaczania procesu.” Dacus ostrzegł jednak, że w przypadku, gdy uczniowie nie zostaną przywróceni do szkół i wpisy o incydencie w dokumentacji uczniów nie zostaną wykreślone, zmuszony będzie przedsięwziąć odpowiednie środki, włącznie ze zwróceniem się do Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1011 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]