Aktualizacja strony została wstrzymana

Raport nowojorskiej Akademii Medycznej: 1/3 homoseksualistów ofiarami molestowania przez swoich „partnerów”

Najnowszy raport, opublikowany przez wydawane przez nowojorską Akademię Medyczną renomowane pismo Journal of Urban Health stwierdza, że 32% aktywnych homoseksualistów cierpi z powodu „molestowania” przez jednego lub więcej „partnerów”.

Badania przeprowadzone w rejonie Chicago ukazują, iż aktywni homoseksualiści są ofiarami m.in. fizycznej przemocy (19.2 % badanych), „niechcianej aktywności seksualnej” – znanej pod pojęciem gwałtu (18.5 %) czy znieważania słownego (20.6 %). Raport potwierdza również korelację pomiędzy nadużywaniem narkotyków i innych środków, a molestowaniem „partenera”, co pokrywa się z wieloma wcześniejszymi badaniami, które pokazują wysoki poziom używania narkotyków, depresji i innych psychologicznych i behawioralnych zaburzeń wsród homoseksualistów.

Jak ukazują liczne badania, patologiczne zachowania wiążą się z aktywnym „gejowskim” stylem życia i objawiają się wysokim wskaźnikiem depresji, nadużywaniem alkoholu i narkotyków, rozwiązłością seksualną, wskaźnikiem samobójstw, zachorowaniami na choroby weneryczne, raka oraz na różne inne choroby. Tak wysokie wskaźniki są odnotowywane również w krajach, w których prawo, a nawet społeczeństwo akceptują bądź przyzwalają na „gejowski styl życia”.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz

 

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: materiałów redakcyjnych

Skip to content