Aktualizacja strony została wstrzymana

Naukowiec zajmujący się „Covidem”: Franciszek powinien przeprosić za szczepionkową propagandę

Dr Peter McCullough, internista, kardiolog, epidemiolog z Dallas, zażądał od Watykanu przeprosin za propagandę zastrzyków Covid,

Będą musieli rozliczyć się z potencjalnie setek tysięcy istnień ludzkich utraconych z powodu szczepionki na całym świecie, ponieważ Watykan naruszył Kodeks Norymberski.

 

 

Dr McCullough ma 54 recenzowane publikacje na temat COVID-19, oraz ponad 660 recenzowanych publikacji w National Library of Medicine.

McCullough powiedział w wywiadzie dla EdwardPentin.co.uk (15 lutego), że propaganda Franciszka dotycząca zastrzyków („akt miłości”, „moralny obowiązek”) czyni Watykan „współwinnym masowej utraty życia ludzi przez zastrzyki”.

 

“Zaszczepienie się szczepionkami zaaprobowanymi przez kompetentne władze jest aktem miłości. I przyczynienie się do tego, by większość osób zaszczepiło się jest aktem miłości; miłości do siebie samych, do rodziny i przyjaciół, miłości do wszystkich narodów”.

“Zaszczepienie się jest prostym, ale głębokim sposobem krzewienia dobra wspólnego i opiekowaniem się sobą nawzajem, zwłaszcza najsłabszymi…”.

Za https://szczepienia.pzh.gov.pl/papiez-franciszek-szczepiac-sie-okazujemy-milosc/

 

Zastrzyki Covid są „opakowane” w nanocząstki lipidowe kierowane do nadnerczy, jajników, mózgu, serca, szpiku kostnego i innych ważnych organów osadzających materiał genetyczny, który nie jest usuwany. McCullough nazywa to „niezwykle niepokojącym zjawiskiem”.

Materiał ten sprawia, że organizm produkuje białka kolców Covid (= kolce na powierzchni wirusa), które „nadają całą śmiertelność Covid”.

Od czasu rozpoczęcia zastrzyków z Covida, liczba zgonów poszczepiennych w USA wzrosła ze 150 do 21 000 w 2021 roku. „Jest to najbardziej niebezpieczny i śmiercionośny produkt biologiczny, jaki kiedykolwiek zastosowano w historii ludzkości – kropka” – stwierdza McCullough.

#newsUbljkeyqhv

[Źródło:] https://gloria.tv

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2022-04-13) | https://marucha.wordpress.com/2022/04/11/nikt-nie-wygra-tej-wojny/ | Naukowiec zajmujący się Covidem: Franciszek powinien przeprosić za szczepionkową propagandę

Skip to content