Australia: Nagłe złe samopoczucie 4 członków załogi (i pilota) – wszyscy obowiązkowo zaszczepieni

Australijskie Biuro Transportu Bezpieczeństwa (ATSB) rozpoczęło dochodzenie mające wyjaśnić nagłe złe samopoczucie personelu pokładowego, które wystąpiło podczas lotu regionalnego pomiędzy Newman i Perth.

27 grudnia 2021 r. podczas wykonywania regularnego lotu VA1876, na pokładzie samolotu typu Fokker F100 należącego do linii lotniczej Virgin Australia, jeden z członków personelu pokładowego nagle źle się poczuł. W trakcie udzielania pomocy z podawaniem tlenu, samolot wspiął się z pułapu 34 tys. stóp na 35 tys. stóp i kolejne dwie osoby z personelu pokładowego zgłosiły złe samopoczucie. W chwilę później również i pierwszy oficer zaczął odczuwać zawroty głowy.

Podejrzewając niedotlenienie, piloci zdecydowali się na założenie masek tlenowych, udostępnili maski tlenowe pasażerom oraz obniżyli pułap do 10 tys. stóp. Po wylądowaniu, jedna osoba z personelu pokładowego przewieziona została do szpitala.

Sprawę bada australijski organ ds. bezpieczeństwa transportu. Wyniki mają być opublikowane za około 7 miesięcy.

 

Osłabione, bardziej podatne organizmy?

Jakkolwiek nikt nie zna na razie przyczyny nagłego złego samopoczucia członków załogi, w tym i pilota, można zastanawiać się czy była to tylko „oczywista” reakcja na niedotlenienie organizmu wynikające z jakiejś usterki technicznej, czy też osłabione organizmy były bardziej podatne na takie zjawisko. Żaden z 9 pasażerów samolotu nie zgłaszał takich problemów i jakkolwiek nie znamy np. statusu zaszczepienia pasażerów, to wiemy z całą pewnością, że wszyscy członkowie załogi, wraz z pilotami, zostali obowiązkowo zaszczepieni preparatami genetycznymi rozprowadzanymi jako „szczepionka przeciwko Covid-19”. Czy miała ona wpływ na złe samopoczucie, prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się, gdyż żadne organa śledcze w czasach „bezpiecznej i skutecznej szczepionki przeciwko Covid-19” nie badają jej wpływu na organizm.

Jak wiemy, przewoźnicy australijscy jako pierwsi na świecie wprowadzili obowiązek zaszczepienia się całego personelu preparatami reklamowanymi jako „szczepionka przeciwko Covid-19”. Te eksperymentalne preparaty, po zaledwie roku rozprowadzania, znane już są z wielkiej liczby ofiar śmiertelnych oraz masowych, liczonych w dziesiątkach milionów ofiar skutków ubocznych, w tym głębokiego kalectwa, powodując również mikrozatory i mikrozakrzepy w mózgu, skutkujące chwilowymi zanikami pamięci. Długofalowe skutki tych genetycznych preparatów są już obserwowane (np. jako gwałtowny wzrost przypadków nowotworów czy liczne chroniczne choroby autoimmunologiczne, jak również zmniejszona odporność na wszelkie inne choroby), a wśród nich również zaburzenia poznawcze, jak upośledzenie pamięci, halucynacje, bądź trudności z wykonywaniem codziennych, rutynowych czynności. Jak stwierdza poufny raport australijskiej linii lotniczej Quantas, piloci borykają się  problemami kognitywnymi i powodują pomyłki mogące grozić poważnymi konsekwencjami bezpieczeństwa lotów.

Oprac. www.bibula.com
2022-01-10
na podstawie Australian Aviation

 


 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

 

 


 

Skip to content