Aktualizacja strony została wstrzymana

Wywiad z dr. Robertem Malone na kanale Joe Rogana – program obejrzało na żywo 50 milionów osób – [VIDEO]

Usunięty kilka dni temu z Twittera dr Robert Malone wystąpił 30 grudnia 2021 r. w programie prowadzonym przez Joe Rogana.

Rogan to barwna postać: ten 54-latek występował jako komentator sportowy, aktor, komik, trenował jiu-jitsu (czarny pas), karate, był również mistrzem walk Taekwondo. Od 2009 roku prowadził swój show na internetowych kanałach, po czym trafił na platformę Spotify podpisując kontrakt na 100 milionów dolarów. Każdego miesiąca słuchany jest przez 300-400 milionów słuchaczy [zob. raport Spotify z 3 lutego 2021].

Udział dr. Malone w programie Rogana, który przyciągnął ponad 50 milionów słuchaczy/widzów (sic! – dla przykładu, programy CNN przyciągają około 100-300 tysięcy widzów i uznawane jest to przez CNN jako sukces; najbardziej popularny pojedynczy program CNN w III kwartale 2021 roku obejrzało 1,3 miliona widzów) jest niezwykle ważnym wydarzeniem umożliwiającym poszerzenie wiedzy o niebezpieczeństwach tzw. szczepionek przeciwko Covid-19, o zbrodni wyszczepiania dzieci, o masowych manipulacjach w tzw. naukowych badaniach, o cenzurze środowisk naukowych i medycznych, o – tak, mowa była wprost i o tym – spisku tajemnych sił pragnących przemienić świat w ramach „resetu”, do czego potrzebna była „pandemia” z totalną cenzurą, oraz ogólnie o całej dezinformacji sączącej się od dwóch lat ze wszystkich mediów.

Twitter, jak pisaliśmy w lipcu zeszłego roku [„LinkedIn, Wikipedia usunęły konto, hasło dr. Malone, wynalazcy technologii mRNA”] zablokował tymczasowo konto dr. Malone, a 29 grudnia 2021 r., bez żadnego wyjaśnienia, powiadomienia czy możliwości odwołania, na stałe usunął konto, pozbawiajac sposobności wyrażania swoich naukowych poglądów oraz kontaktu z ponad półmilionową grupą subskrybentów. Podobnie uczyniły LinkedIn i Facebook. Wikipedia usunęła całe hasło – jako człowiek czy naukowiec dr Malone przestał istnieć – choć po pewnym czasie przywrócono hasło lecz już w wersji zmienionej. Nawet pismo naukowe New England Journal of Medicine zablokowało dr. Malone możliwość czytania przez niego tego pisma, pomimo zapłacenia prenumeraty.

Dr Malone jest cały czas dostępny na innych mediach społecznościowych, gdzie zdobywa coraz szerszą widownię, słuchaczy, subskrybentów oraz wszystkich spragnionych wiedzy:

https://gab.com/RobertMaloneMD
https://gettr.com/user/rwmalonemd
https://www.linkedin.com/in/rwmalonemd/

Strona internetowa Dr. Roberta Malone:
www.rwmalonemd.com

 

Polecamy ten ponad 3-godzinny wywiad:

Source: BitChute – „Banned Youtube Videos”

URL: https://www.bitchute.com/video/RbEtHaVCeNYs/

Published at 03:34 UTC on January 1st, 2022.

 

Oryginalna wersja na Spotify:

 

Polecając wywiad oraz z uznaniem patrząc na odważną działalność dr. Malone i innych (jak np. dr. Peter McCullough), dostrzegamy zarazem wiele niespójności w ich narracji (np. dotyczących teorii wirusa, albo ich, w gruncie rzeczy pro-szczepionkowego nastawienia – poza „szczepionkami przeciwko Covid-19”, lecz też jedynie w pewnych zakresach – albo ich ekscytacji „osiągnięciami nauki” w postaci technologiii mRNA mogącej doprowadzić do odwrotnej transkryptazy [link 1, link 2], w co dr Malone oczywiście nie wierzy, ale niech porozmawia w tym przypadku o możliwych przeraźliwych skutkach naukowych, a nie o wierze…).

Uważamy, że rozgarnięty słuchacz czy czytelnik jest w stanie wyłuskać prawdę z płynących informacji i dobrodusznie wybaczyć tym, którzy nie doszli jeszcze do szerszego spojrzenia i tkwią w karbach naukowych dogmatów, często powstałych na bazie wiary lub zwykłego oszustwa, a nie dowodów naukowych. Dlatego też należy czerpać, wysupływać to co najcenniejsze, z tych i innych źródeł: od dr. Malone można nauczyć się spojrzenia współczesnego naukowca na mechanizmy mikrobiologii, od dr. McCullough surowej oceny lekarza widzącego skutki zgubnej „szczepionki przeciwko Covid-19”, zaś od np. Roberta Kennedy’ego Jr. szerszego argumentu przeciwko wszystkim szczepionkom aplikowanym pod pretekstem „ochrony zdrowia” i „ochrony przed wirusami”, a w zamian przynoszącym choroby, kalectwo i śmierć.

Oprac. www.bibula.com
2022-01-01

 

Skip to content