Aktualizacja strony została wstrzymana

LinkedIn, Wikipedia usunęły konto, hasło dr. Malone, wynalazcy technologii mRNA

LinkedIn, serwis społecznościowy, specjalizujący się w kontaktach zawodowo-biznesowych, skupiający 740 milionów użytkowników na świecie, właśnie usunął konto dr. Roberta Malone, wynalazcy metody mRNA stosowanej w szczepionkach.

Konto dr. Malone zostało usunięte po tym jak w kilku wypowiedziach publicznych (o których pisaliśmy np. tutaj) poddał w wątpliwość zapewnienia producentów szczepionek oraz rządowo-medialne mantry, iż „szczepionki są bezpieczne i skuteczne” oraz szczególnie przestrzegał przed groźnymi planami wyszczepiania dzieci.

„Konto osobiste dr. Malone zostało usunięte na początku tego tygodnia bez ostrzeżenia i wyjaśnień ze strony LinkedIn” – powiedziała jego żona, Jill Malone. „Nie otrzymał żadnego powiadomienia, żadnych ostrzeżeń.  … „Ma konto od 10-15 lat – nigdy nie otrzymał ostrzeżenia. 6000 obserwujących”.

„Moja firma płaci za LinkedIn. Zostałem usunięty” – napisał Malone na Twitterze w tym tygodniu. „Kupiłem usługę od Linkedin, aby promować moją firmę. … Ta arbitralna i kapryśna akcja zniszczyła nasz biznes i zasługujemy na odszkodowanie”.

Malone wyjaśnił, że konto na LinkedIn jest ważne dla jego kariery zawodowej, bowiem przedstawia „historyczny zapis tego, co zrobiłem, stwierdziłem, odkryłem (i kiedy) itp. z biegiem czasu jest kluczową częścią ustalenia mojej wiarygodności i osiągnięć jako profesjonalisty”. Ale mimo to konto „zostało całkowicie i arbitralnie usunięte bez ostrzeżenia i wyjaśnienia” – dodał.

W kolejnym tweecie Malone wysłał wiadomość przesłaną emailem od przedstawiciela LinkedIn, który powiedział, że jego konto naruszyło umowę użytkownika firmy, ponieważ opublikował „mylące lub niedokładne informacje” na temat szczepionek i COVID-19. „[LinkedIn] przedstawił listę moich myśli-przestępstw. Niesamowity dokument” – napisał Malone.

Posunięcie LinkedIn, wymazujące konto dr. Malone, to najnowszy przykład ograniczania wolności wypowiedzi przez firmy tzw. Wielkiej Technologii (zwanych również Wielką Piątką, bądź Bandą – czyli Google, Amazon, Facebook, Apple oraz Microsoft, właściciela LinkedIn), dotyczących tzw. szczepionek przeciwko Covid-19, będących niebezpiecznymi produktami o przerażających krótkoterminowych skutkach ubocznych (zobacz statystyki w OpenVAERS) i niezbadanych długofalowych konsekwencjach.

* * *

Dr Robert Malone opracował w 1988 technologię mRNA i opatentował ją. Dzisiaj, „encyklopedia” Wikipedia przepisuje historię przypisując wynalazek innej osobie, a hasło o dr. Malone całkowicie wymazuje.

Przyczyną tego stanu rzeczy był ponad 3-godzinny wywiad z dr Malone (oraz Stevem Kirschem – czytaj tutaj), który przyznał, że obserwowane skutki uboczne tzw. szczepionek przeciwko Covid-19 są zbieżne z podejrzeniami – teraz już pewnością – iż biologicznie aktywne białko kolczaste może przemieszczać się z miejsca wstrzyknięcia, do wszystkich organów. To uwolnienie toksycznego białka kolaczastego nie było – jak twierdzili producenci, w co trudno uwierzyć – zamierzone. Dr Malone, chociaż sam zaszczepił się – czego teraz żałuje – nawoływał do wstrzymania szczepień niebezpiecznym preparatem.

W kilkanaście dni po tym wywiadzie, dr Malone wystąpił w najpopularniejszym w amerykańskiej telewizji programie, prowadzonym przez Tucker Carlsona na kanale FoxNews, i wyjaśnił niebezpieczeństwa „szczepionek”, poruszył niepokojące informacje ukrywania faktów przez rządowe i federalne instytucje, w tym CDC, a szczególnie zaapelował o wstrzymanie wyszczepiania dzieci i młodzieży.

Wywiad można obejrzeć tutaj.

* * *

UZUPEŁNIENIE: W dniu 5 lipca, Wikipedia usunęła hasło o dr. Robercie Mallone. Najpierw, przez kilka dni „moderatorzy wolnej internetowej encyklopedii” dokonywali kilkakrotnych zmian w haśle omawiającym jego osiagnięcia oraz w hasłach pokrewnych, m.in. wymazując jego zasługi jako wynalazcę metody mRNA, po czym całkowicie usunęli hasło.

* * *

UZUPEŁNIENIE: W dniu 6 lipca, LinkedIn przywrócił konto dr. Malone. Jest to wyjątkowy przypadek kiedy społecznościowy serwis ugiął się pod naciskami interweniujących osób – najczęściej innych naukowców obawiających się, że za chwilę i oni staną się obiektem cenzury – i przywrócił konto.

Hasło w Wikipedii zostało usunięte i jak dotąd nie zostało przywrócone.

Oprac. www.bibula.com
2021-07-05

Skip to content