Aktualizacja strony została wstrzymana

Pytania do FDA – Steve Kirsch

Uwaga wstępna: Po opublikowaniu tego artykułu, w dniu 26 października 2021 roku FDA wydało autoryzację awaryjną EUA (Emergency Use Authorization) na zastosowanie „szczepionek przeciwko Covid-19” firmy Pfizer, u dzieci w wieku 5-11 lat. Panel „ekspertów” podjął tę decyzję bez ani jednego głosu sprzeciwu: 17 do zera. Żaden z „ekspertów” nie miał nawet cienia wątpliwości wobec całych gór, stosów naukowych dowodów pokazujących niebezpieczeństwa zastosowania „szczepionek”, szczególnie u dzieci. Świadczy to tylko o jednym: absolutnie ideologicznej, pozbawionej merytoryki decyzji, gdzie króluje konformizm, służalczość, cynizm i bezduszność.

Sama firma Pfizer jest tak bezczelna, że przyznaje wprost, że nie ma żadnych badań dotyczących bezpieczeństwa „szczepionek”, bo te „badania” mają być przeprowadzone „po uzyskaniu autoryzacji”.

Długoterminowe badania dotyczące bezpieczeństwa szczepionki przeciwko Covid-19 wśród uczestników w wieku 5-12 lat będą prowadzone podczas pięciu badań mających się odbyć w czasie po autoryzacji.” – przyznaje Pfizer.

Pfizer jest korporacją kryminalną zwolnioną od jakiejkolwiek odpowiedzialności, a FDA jest organizacją tak kryminalną i tak niewiarygodną, że teraz nawet nie można dać wiary czy jakiekolwiek jej zatwierdzenia jakiegokolwiek lekarstwa czy produktu, mają podstawy naukowe, czy też były efektem korupcji, nacisków politycznych, szantażu bądź lobbingu.

W przypadku „szczepionek przeciwko Covid-19” machina zabijania ludzi lub w najlepszym przypadku czynienia z nich stałych klientów firm farmaceutycznych leczących się do końca życia na najróżniejsze choroby jako skutki poszczepienne, a przy tym zbijania kasy dla dyrektorów firm farmaceutycznych, właścicieli akcji i hochsztaplerów z Wall Street – diabelska machina kręci się dalej. Co ją zatrzyma? Więcej wiedzy i informacji? Więcej zgonów i więcej kalek? A może większe restrykcje i zamordyzm, które obudzą również zaszczepionych? Oby nie było za późno – dla wszystkich.

Red.

 


 

26 października 2021 roku zostałem zaproszony przez FDA z możliwością 3-minutowego wystąpienia w ramach Otwartej Publicznej Dyskusji (Open Public Hearing) podczas sesji Komitetu Doradczego Szczepionek i Powiązanych Produktów Biologicznych (Vaccines and Related Biological Products Advisory Committee – VRBPAC)” – pisze Steve Kirsch.

Z tej racji, że otrzymałem tylko 3 minuty, przygotowałem jedynie 30 slajdów, jednak wszystkie one zawierają pytania które, wierzę w to, są niezbędne aby w pełni znaleźć odpowiedź przed zagłosowaniem celem przyznania autoryzacji szczepionek dla dzieci w wieku 5-11 lat.” – kontyuuje Kirsch i celnie podsumowuje – „Bo, pomimo wszystko, jak już się zaszczepisz to nigdy już nie będziesz mógł się 'odszczepić’.

Ponieważ przygotowałem ponad sto pytań do Komitetu Doradczego, myślę że powinny one być przydatne nie tylko Komitetowi VRBPAC, lecz także i znane publicznie, stąd przedstawiam je i publikuję.”

 

Przed tym jednak, przypomnijmy w kilku słowach sylwetkę Autora.

Steve Kirsch to urodzony w 1956 r. amerykański wynalazca (m.in. myszki optycznej, podobnej do tej, którą być może teraz używasz), założyciel wielu innowacyjnych firm. Skończył dwa kierunki na renomowanym Massachusetts Institute of Technology – MIT. Multimilioner. Filantrop. Sam finansuje od kilkunastu lat wiele kluczowych medycznych badań naukowych. Demokrata, jak sam pisze, głosował na Bidena w ostatnich wyborach prezydenckich. Od początku tzw. pandemii prowadził badania nad prawdziwie skutecznymi lekami przeciwko Covid. Jednak ślepo ufając rządowi i państwowym instytucjom zdrowia, zaszczepił się – i całą rodzinę, wraz z córkami – preparatem firmy Moderna. Otrzeźwiał dopiero w maju 2021 roku, gdy zaczął dowiadywać się o coraz powszechniejszych niebezpiecznych skutkach tzw. szczepionki przeciwko Covid-19. Od tego czasu zaczął coraz głębiej docierać do informacji, których albo nie dostrzegał wcześniej, albo były i są dalej tajemnicą publiczną. Ze swoją energią, wpływami, kontaktami, poważaniem i popularnością, stał się czołową osobistością w walce przeciwko wyszczepianiu ludzi – jak sam to nazywa – śmiercionośnym i ludobójczym preparatem mRNA zwanym „szczepionką przeciwko Covid”. Z pasją neofity jest aktywny na wielu płaszczyznach, wspiera badania, dąży do ujawnienia danych, cały czas trzymanych przez komórki rządowe, np. o prawdziwej liczbie śmiertelnych ofiar „szczepionki” oraz liczbie żyjących ofiar. Walczy z cenzurą w mediach, środowiskach akademickich, lekarskich. Walczy z coraz powszechniejszym zastraszaniem ludzi. Ustanowił kilka nagród w wysokości miliona dolarów każda (zob. szczegóły poniżej). Niestety, nikt z establishmentu nawet nie podjął się tego wyzwania, wszyscy zahipnotyzowani oficjalną narracją, bądź cynicznie uczestniczący w spisku, nie podejmują się żadnej oficjalnej i otwartej dyskusji.

Steve Kirsch pisze wprost: „Po zaszczepieniu nigdy nie możesz zostać „odszczepiony”! Szkody mogą być nieodwracalne i mogą ujawnić się dopiero po latach lub dekadach.” „Gdybym wiedział to, co wiem teraz, nie zdecydowałbym się na szczepienia obecnymi szczepionkami, ani sam ani moją rodzinę.”

 

Na łamach BIBUŁY prezentowaliśmy kilka opracowań Steve’a Kirscha:

 


 

Pytania, na które musicie odpowiedzieć przed udzieleniem autoryzacji na szczepienie przeciwko COVID, jakiejkolwiek grupie wiekowej

Steve Kirsch

26 października 2021 r.

 

◊  Dlaczego dzieci „padają jak muchy”, umierając zaraz po zaszczepieniu się? Jeśli nie umierają one od szczepionek, to co te dzieci zabiło? Slajd pokazuje przykłady dzieci zmarłych po zaszczepieniu się

◊  Co zabiło 16-letniego zdrowego chłopca podczas sesji online na lekcji matematyki? Jeszcze 20 minut przed śmiercią nie było żadnych symptomów, był zdrowy. Lekarze po śmierci „nic nie znaleźli”. A co znalazło CDC? Slajd podaje numer VAERS rejestrujący ten przypadek oraz oświadczenie rodziny, która mówi, że czekają na autopsję, ponieważ „lekarze nic nie znaleźli”, czyli nie znaleźli niczego poza związkiem przyczynowym szczepionki, ale o tym nie wolno mówić.

◊  Dlaczego inny chłopiec, 15-latek zmarł we śnie, 2 dni po zaszczepieniu? Slajd pokazuje numer VAERS oraz Świadectwo Zgonu i śledztwo w tej sprawie prowadzone przez biura Szeryfa.

◊  Jak wytłumaczycie te sygnały bezpieczeństwa? Na slajdzie tabela z zastraszającymi statystykami, np. osoby zaszczepione w grupie wiekowej 15-24 lat mają 570-krotnie większą „szansę” zapaść na zatorowość płucną niż osoby niezaszczepione w tej grupie wiekowej. Na zakrzepicę – 360 razy więcej, na zapalenie mięśnia sercowego – 118 razy, i tym podobne…

◊  Jeśli szczepionki są takie bezpieczne, jak to możliwe, że Tajwan oficjalnie przyznaje, iż szczepionki zabiły więcej ludzi niż sam wirus? – Slajd z informają o potwierdzeniu przez rząd Tajwanu tego faktu, która to informacja została ocenzurowana przez zachodnie media.

◊  Czy sądzicie, że najnowsze informacje napływające z Wielkiej Brytanii są niepokojące? Slajd z informacją pochodzącą z raportu rządowej UK Health Security Agency, że zaszczepione dzieci w UK są aż 16 razy bardziej narażone na zgon w wyniku Covid-19, niż dzieci niezaszczepione.

◊  Jak to możliwe, że Niemcy i Norwegia mogą statystycznie wyliczyć i podać związki przyczynowe w odniesieniu do grupy 100 lub mniej przypadków, ale CDC nie jest w stanie znaleźć takiego związku w przypadku 16 tysięcy śmierci, których nie bada się???

◊  Dlaczego przypadki zgonów w Izraelu rosną wraz ze wzrostem wyszczepienia, a maleją gdy wskaźnik wyszczepienia maleje? Slajd pokazuje wykres z krzywymi jednoznacznie pokazującymi na tę korelację.

◊  Jaki jest wskaźnik niedoszacowania (Underreporting factor – URF) systemu VAERS? Jak możecie pokazywać analizy ryzyko/korzyść bez znajomości URF? Slajd pokazuje, że używając metodologii CDC można obliczyć URF wynoszący 41, czyli mamy ponad 300 tysięcy zgonów nadmiarowych w systemie VAERS! Jeśli nie szczepionki zabiły tych ludzi, to co??!

◊  Jakie są warunki zatrzymania tego eksperymentu? Ilu Amerykanów musi umrzeć zanim zatrzymamy ten eksperyment? Ile dzieci musi umrzeć zanim zaczniemy krzyczeć aby zatrzymać ten eksperyment?

◊  Dlaczego nie ma autopsji osób zmarłych jako skutek zaszczepienia się? Jeden z największych autorytetów światowych, patolog Schirmacher mówi, że 30%-40% zgonów w ciągu 2 tygodniu po zaszczepieniu się, są skutkami szczepionki.

◊  Dlaczego wysokie wskaźniki zgonów dzieci w wieku 12-17 lat nie powodują zastanowienia się CDC nad tym? CDC w żaden sposób nie skomentowało tego, mimo że analizowało 14 przypadków zgonów. Bez żadnego komentarza, po prostu powiedziało: „jedziemy dalej [z wyszczepianiem]”

◊  Przez ile miesięcy po zaszczepieniu poziom troponiny jest podwyższony? Slajd pokazuje zwiększenie się troponiny aż 614 razy u 45-letniej kobiety. Normalny wynik to poniżej 17 ng/L, a badana miała 10 453. Niestety, nie bada się zaszczepionych i nie wiemy jak to wygląda na szerszej populacji. Po co badać?

◊  W „apelu o komentarze” zamieszczonym przez FDA do dokumentu o wyszczepianiu dzieci, zamieszczono 140 tysięcy komentarzy negatywnych (dokładnie 139 470) i tylko jeden komentarz pozytywny. A ile pozytywnych wy znaleźliście?

◊  Czy czytaliście raport Kostoffa, w którym stwierdza się, że „Mówiąc prostym językiem: osoby powyżej 65 roku życia mają pięciokrotnie większe prawdopodobieństwo zgonu w wyniku zaszczepienia się, niż jako skutek Covid-19, i to przy najbardziej sprzyjających założeniach!” Wskaźnik ten jest jeszcze większy dla młodszych osób!

◊  Dlaczego ten dokument został skasowany w wyniku nacisków edytora pisma Current Problems in Cardiology? Analiza dotyczyła Raportu zakrzepów w systemie VAERS po zaszczepieniu się szczepionką przeciwko Covid-19. Może dlatego, że autorzy piszą, iż „znaleźliśmy 19 razy więcej przypadków zakrzepicy … 5-krotny wzrost zapalenia mięśnia sercowego…”

◊  Czy to nazywacie „nieznacznym wzrostem ryzyka”? Slajd pokazuje wzrost przypadków zapalenia mięśnia sercowego: w 2018 roku było 11 przypadków, w 2019 roku – jeden przypadek, w 2020 roku – jeden przypadek, a w 2021 roku – 559 przypadków.

◊  Czy nie jest tak, że wraz z wiekiem powinno występować więcej przypadków zgonów spowodowanych kardiomiopatią (a jest odwrotnie). Slajd pokazuje, że po zaszczepieniu się najbardziej narażone są grupy wiekowe 30-40 lat, potem 40-60, potem 20-30, natomiast najmniej przypadków dotyczy osób w wieku 90 lat i powyżej oraz 80-90 i 70-80.

◊  Czy te wykresy według was wyglądają tak samo? Slajd pokazuje wykresy przypadków zgonów spowodowanych kardiomiopatią, dla roku 2019 (niewielkie liczby) i dla roku 2021 – ogromny, kilkudziesięciokrotny skok liczbowy.

◊  Dlaczego naukowcy muszą sądzić się z FDA aby mieć dostęp do wyników badań kliniczych Pfizera? Slajd pokazuje pierwszą stronę pozwu sądowego przeciwko FDA z żądaniem upublicznienia wyników badań szczepionki firmy Pfizer.

◊  Jak to możliwe, że dziecko które brało udział w badaniach klinicznych firmy Pfizer i zostało sparaliżowane (prawdopodobnie do końca życia), a przypadek ten nie został uwzględniony w raporcie FDA? Jak możecie zaaprobować tę szczepionkę dla dzieci poniżej 12 roku życia, jeśli nie badaliście bezpieczeństwa dla dzieci w wieku 12-15 lat?

◊  Dlaczego nikt nie prowadzi publicznej dyskusji na temat bezpieczeństwa szczepionek?

◊  Matematyka pokazuje bezsensowność szczepień: Mając 28 milionów dzieci w wieku 5-11 lat, jeśli uchronimy je przed „mutacją delta” szczepiąc je, możemy uratować jedno życie dziecka na milion. Czyli uratujemy życie 28 dzieci, które mogłyby umrzeć na Covid-19. Co prawda nie znamy dokładnych liczb dla tej grupy wiekowej, ale ekstrapolując dostępne dane w VAERS, można spodziewać się około 30 zgonów dzieci/na milion w wyniku zaszczepienia, czyli przy 56 milionach dawek szczepionek możemy spodziewać się około 1680 zgonów dzieci. A więc zabijanie 1680 dzieci aby uchronić 28, po prostu nie ma sensu. Oznacza to, że zabijamy 60 dzieci aby uchronić życie jednego dziecka zmarłego na Covid.

◊  Czy macie odpowiedzi na raport Toby Robertsa, który mówi, że „Analiza bilansu korzyści i ryzyka opracowana przez FDA i złożona jako aplikacja firmy Pfizer przy zatwierdzaniu EUA szczepionki dla dzieci w wieku 5-11 lat, jest jednym z najbardziej zmanipulowanych dokumentów jakie widziałem.” Ogólnie rzecz biorąc, szczepionki zabijają więcej ludzi (150 tysięcy) niż chronią (10 tysięcy). Czy nie znajdujecie w tym nic niepokojącego?

◊  Zaoferowałem milion dolarów komukolwiek kto wykaże, że gdy CDC mówiło swego czasu, iż „jest zero zgonów w wyniku szczepionek”, było dużo więcej. Jeśli udowodnisz, że w tym czasie było mniej niż 500 zgonów – wygrałeś zakład i masz milion dolarów. Nie ma nikogo chętnego? Dlaczego?

◊  Zaoferowałem milion dolarów komukolwiek kto wykaże, że w analizie statystycznej Mathew Crawforda, który pokazuje 411 ofiar śmiertelnych spowodowanych przez szczepionki na milion dawek szczepień. Nie ma nikogo chętnego. Dlaczego?

◊  Szczepionki są bezsensowne dla każdej grupy wiekowej. Slajd pokazuje tabelę z grupami wiekowymi i bilansem ryzyko/korzyść. Dla przykładu: dla grupy wiekowej 20-30 lat wynosi 6,1 do 1/na milion dawek. Dla grupy 30-40 – 3,9/1. Dla grupy 80+ 1,8/1.

◊  Żadna szczepionka w historii nie miała tak szerokiego wachlarza powikłań poszczepionkowych. Jeśli to nie szczepionki są tego przyczyną, co jest? Na przykład zawał serca dla osób zaszczepionych wzrasta 71 razy, a udar mózgu – 326 razy! Chcesz mieć Parkinsona – zaszczep się! Prawdopodobieństwo wzrasta o 55 razy!

◊  Czy FDA nie powinno zabronić i oznaczyć tego typu reklam jako „fałszywe reklamy”? Sjald pokazuje reklamę CDC z wielkim nagłówkiem: „Szczepionki COVID-19 są bezpieczne”. Do tej reklamy odniósł się dr Robert Malone, MD mówiąc: „Po raz pierwszy w historii za nieskuteczność leku obarcza się tych, którzy leku nie biorą.”

◊  Czy dr Marc Wathelet, ekspert molekularnej biologii, w liście do belgijskiego Ministerstwa Zdrowia piszący o niewłaściwej reakcji na Covid-19, mylił się? Jeśli tak to jak i gdzie? Brak reakcji, brak dyskusji.

◊  FDA i CDC opierają się na danych napływających z Izraela. Teraz, grupa izraelskich lekarzy i naukowców ostrzega FDA przed „poważnymi wątpliwościami w odniesieniu do rzetelności i ważności oficjalnych danych przedstawianych przez izraelskie agencje.” Steve Kirsch dodaje: FDA i CDC zignoruje ten list.

◊  Według badań dr. Ryan Cole, patologa z Idaho, obserwujemy 20-krotny wzrost przypadków nowotworów. Czy nie jest to niepokojące?

◊  Czy nie powinniśmy zmienić zasady aby tylko osoby niezaszczepione mogły być przyjmowane do szpitali i latać samolotami? Wydaje się to najlepszym rozwiązaniem aby chronić społeczeństwo. Slajd pokazuje przypadki zachorowań zaszczepionych i niezaszczepionych, gdzie zaszczepieni stanowią większość chorych na Covid-19

◊  „Nigdy nie widziałem tyle obrażeń jako skutki szczepionek, aż do tego roku” – pisze w liście do FDA oraz do CDC dr Lee. Może nie powinniśmy ich ignorować, jak to czynią media. Slajd pokazuje pierwszą stronę listu.

◊  Islandia, Szwecja, Finlandia, Dania, Norwegia – te państwa zakazały dalszego wyszczepiania szczepionką firmy Moderna. Czy oni coś wiedzą więcej niż my? W Szwecji zatrzymano wyszczepianie Moderną gdy zmarła kolejna, 31 ofiara. W USA dalej trwa kampania wyszczepiania, bez względu na sygnały (nie)bezpieczeństwa, bez względu na liczbę ofiar, sięgającą oficjalnie 15 tysięcy, a z naukowych wyliczeń kilkaset tysięcy, a nawet półtora miliona!

◊  Według raportu brytyjskiej Health Security Agency, w pełni zaszczepieni są częściej ofiarami Covid-19 niż osoby niezaszczepione, i pogłębia się do z dnia na dzień. Jak to wytłumaczycie?

◊  Jak wytłumaczycie to zjawisko? Slajd pokazuje tabelę z badań klinicznych producenta przed autoryzacją szczepionki, gdzie widać dziwne rezygnacje uczestników badań: 47 osób (3,1%) z nich zrezygnowało z drugiej dawki, podczas gdy dla osób, którym wstrzyknięto placebo, zrezygnowały tylko 4 osoby (0,5%). Może to świadczyć o niekorzystnych reakcjach na pierwszą dawkę, które zresztą wygodnie pominięto w „badaniach” bo osoby rezygnujące „nie liczyły się” już w końcowych wynikach.

◊  Gdzie są dostępne dane poziomu troponiny w badaniach Pfizera -007, dla dzieci 5-11 lat? Nie ma, a powinna być. Nikt nie zauważył? Widocznie nikt, a media nigdy nie dopytają się…

◊  Jeśli byłbyś hospitalizowany, które lekarstwo wziąłbyś i dlaczego? Slajd pokazuje tabelę z dwoma lekarstami: Melanoninę i Remdesivir. Melatonina (koszt poniżej 5 dolarów) redukuje ryzyko śmierci o 79%, podczas gdy Remdesivir (2500-3100 dolarów) redukuje o 26%. Melatonina nie ma skutków ubocznych (wedlug FDA: „very safe”), podczas gdy Remdesivir ma całą listę skutków ubocznych. Czy wspierasz decyzję FDA o wprowadzeniu Remdesivir jako podstawowego lekarstwa przy leczeniu Covid-19?

◊  Obowiązkowe zaszczepienia są podobno po to, aby uchronić zaszczepionych. Ale gdzie są opracownia, gdzie są analizy z bilansem korzyść/ryzyko? Wiedząc, że szczepionki nie zatrzymują transmisji wirusa, te narzucone rygory nie mają sensu.

◊  „Obowiązkowe szczepienia przeciwko Covid są konieczne, ponieważ chronieni potrzebują ochrony przed niechronionymi, poprzez zmuszenie niechronionych do używania ochrony, która nie chroni chronionych.” – czy możecie mi to przetłumaczyć?

◊  Czy „zjawisko rezygnacji” było wzięte pod uwagę przy obliczaniu bilansu korzyść/ryzyko podczas wprowadzania obowiązkowego zaszczepiania? Slajd pokazuje informację przekazaną przez senator Lisa Kim, która mówi, że w stanie Maine po północy nie będą odbierane telefony alarmowe [w USA jest to numer 911], w związku z wprowadzonymi obowiązkowymi szczepieniami… Ludzie rezygnują z pracy, porzucają ją tylko dlatego, aby uchronić się przed narzucanym obowiązkowym szczepieniem. Ludzie czytają, widzą i obserwują cierpienia rodzin, znajomych, którzy zaszczepili się i stali się kalekami bądź poumierali. Wolą stracić pracę niż cierpieć lub umrzeć jak ich znajomi.

◊  Czy nie powinniśmy obawiać się tego, że osoby zaszczepione, które później zostaną zainfekowane naturalnym wirusem skończą z niższą odpornością immunologiczną niż osoby niezaszczepione? Slajd pokazje przyznanie tego faktu przez brytyjską Health Security Agency.

◊  Czy ta krzywa nie powinna iść w drugą stronę? Slajd pokazuje pnącą się w górę krzywą relacji „liczba zaszczepień vs liczba przypadków Covid-19”

◊  Czy nie jesteśmy przewrażliwieni na punkcie śmierci w wyniku Covid-19? Slajd pokazuje dane, obliczenia i tabele, z których wynika, że dziecko jest 111 razy bardziej narażone na śmierć w wyniku wypadku samochodowego, niż w przypadku zarażenia się Covid-19. Czy nie powinniśmy bardziej skupić się na polepszeniu bezpieczeństwa samochodów?

◊  Jeśli ludzie nie umierają w wyniku zaszczepienia się, dlaczego ta farmaceutka głośno i publicznie rezygnuje z pracy mówiąc, że „nie będę wciskała ludziom tej trucizny!” Slajd pokazuje przypadek farmaceutki Nichole Bellard, która obserwowała znacznie więcej przypadków zgonów w wyniku zaszczepienia niż Covidu.

◊  Jeśli szczepionki zabezpieczają przed infekcją wirusem, to dlaczego poziom wyszczepialności w jakiejkolwiek grupie wiekowej w Izraelu nie wskazuje na to i pokazuje, że nie ma różnicy. Slajd pokazuje tabelę przytoczoną przez dr. Roberta Malone, z danymi z Izraela.

◊  Jeśli szczepionki są takie skuteczne, to dlaczego 40% wszystkich zgonów w USA na Covid w zeszłym tygodniu dotyczy osób zaszczepionych. Odpowiedź: gonimy Izrael.

◊  Jeśli szczepionki są takie skuteczne, to dlaczego więcej niż 60% przypadków trwałych uszkodzeń serca dotyczy osób zaszczepionych? Slajd pokazuje kanadyjskiego lekarza przedstawiającego dane.

◊  Dla osób w wieku poniżej 19 lat, średni wskaźnik przeżycia po infekcji Covid-19 wynosi 99,997%. Czy oznacza to, że powinniśmy szczepić przeciwko każdej bez wyjątku chorobie, która zabija ludzi? Czyli oznacza to, że musimy zapobiegać zgonom na każdą chorobę bez względu ile osób zabijemy aby osiągnąć ten cel.

◊  Dlaczego tak dużo rodziców, mam, ojców walczy o to aby nie szczepić swoich dzieci, przecież CDC mówi, że „szczepionki są perfekcyjnie bezpieczne”. Slajd pokazuje chłopców zmarłych w wyniku nagłego zawału serca. Matki podniosły alarm.

◊  CDC nie potrafi nawet uzasadnić czy maski zabezpieczają, więc dlaczego powinniśmy im wierzyć co do ich zapewnień o szczepionkach?

◊  Dlaczego wszyscy obawiają się przeprowadzenia ze mną wywiadu? Steve Kirsch poprosił kogokolwiek na Twitterze, jakiegokolwiek wyznawcę mantry „bezpieczne i skuteczne szczepionki” aby umożliwił publiczną dyskusję, gdzie Autor mógłby zadawać pytania i odpowiadać na zadane, aby nawiązała się dyskusja. Żadna z zapytanych prominentnych osób nie zgodziła się na dyskusję.

◊  Co te dzieci zabiło? Slajd pokazuje informacje z CARM – nowozelandzkiego odpowiednika amerykańskiej bazy VAERS – mówiącą, że w Nowej Zelandii zmarło po zaszczepieniu 60 dzieci. Dlaczego nie dowiadujemy się z mediów, że w Nowej Zelandii zmarło po zaszczepeniu się 60 dzieci i młodzieży?

◊  Czy 91 badań i analiz, które mamy, dotyczących wyższości naturalnej odporności nad szczepionkową, to za mało? Potrzebujemy więcej badań?

◊  W dniu 22 października CDC stwierdziło, że „Szczepionki zmniejszają wskaźnik zgonu z JAKIEGOKOLWIEK POWODU, aż o 72%”. To jest niemożliwe, gdyż np. 33% śmierci osób w wieku 25-44 to skutki wypadków. Dlaczego CDC publikuje takie śmieciowe dane? Jeśli szukasz dowodu na to, że CDC kłamie na temat szczepionek przeciwko Covid-19, to lepszego nie znajdziesz.

◊  Według danych CDC, jeden na 317 chłopców (w wieku 16-17) będzie miało zatory po otrzymaniu szczepionki, a szczepi się ich aby uratować 2 osoby na milion zarażone Covid-19. Nonsensy kowidian.

◊  Czy wskaźnik skuteczności (Vaccine Efficacy – VE) nie powinien być dodatni?? Slajd pokazuje oficjalną tabelę FDA opublikowaną na stronie FDA, że skuteczność szczepionki Janssen (firmy Johnson&Johnson) jest UJEMNA i wynosi dla mutacji delta -6.0%. Czyli osoba zaszczepiona Janssenem jest oficjalnie bardziej narażona na mutację delta!

◊  Dlaczego nie zaczekamy na wyniki tego eksperymentu? Izrael robi to za nas. Slajd pokazuje wypowiedź przedstawicielki Izraela, która przyznaje wprost „My wszyscy bierzemy pod uwagę, że mamy do czynienia z EKSPERYMENTEMwyszczepiając ludność.

◊  Czy ta analiza jest błędna? Slajd pokazuje artykuł naukowców z konkluzją: „Rezultaty pokazują, że żadna ze szczepionek nie wykazuje korzyści zdrowotnych, a wszystkie badania pokazują statystyczny znaczący wzrost wszystkich możliwych przypadków śmiertelnych chorób dla osób zaszczepionych, w porównaniu do niezaszczepionych.” Analiza kończy się wezwaniem „masowa iniekcja szczepionkami COVID-19 musi być natychmiast zatrzymana.”

◊  Czy ta analiza jest błędna? Slajd pokazuje naukowe obliczenia, z których wynika, że na podstawie oficjalnie dostępnych danych, w Stanach Zjednoczonych zmarło w wyniku szczepionek przeciwko Covid-19, 205 809 osób (a nie 15 tysięcy jak stwierdza to VAERS).

◊  Jak to się dzieje, że wskaźnik śmiertelności z różnych chorób (adjusted all-cause motality rates) jest odwrotny od spodziewanego i pokazuje, że osoby zaszczepione umierają częściej na różnorodne choroby, niż niezaszczepione. Slajd pokazuje obliczenia prof. Normana Fentona, specjalisty od probabilitystyki.

◊  Dlaczego to niemieckie stowarzyszenie medyczne wycofało popieranie zaszczepienia się trzecią dawką? Slajd pokazuje pismo Ärztekammer Norddhein / Kassenärztliche Vereinigung, które wycofują się z rekomendacji po przeprowadzonym eksperymencie, gdzie zaszczepiono trzecią dawką 90 osób, co zaowocowało: jedną śmiercią, 2 przypadkami reanimacji i 9 przypadkami zagrażającymi życiu.

◊  Jak to się mogło wydarzyć jeśli szczepionki nikogo nie zabijają? Slajd pokazuje przykład dwóch domów starców w USA, gdzie zmarło „na Covid” 2% rezydentów, a w wyniku szczepionek, ponad 8%. Pielęgniarz, który ujawnił te dane został zwolniony.

◊  Co spowodowało te zgony? Dyrektor domu pogrzebowego w Wielkiej Brytanii mówi, że liczba pogrzebów wzrosła o 250%.

◊  Jak to jest, że oficjalne dane z Anglii pokazują, iż wskaźnik VE dla 40-latków wynosi -109%. Oznacza to, że jeśli masz 40 lat i zaszczepiłeś się, to jesteś 2x bardziej narażony na zainfekowanie się wirusem Covid-19, niż osoba niezaszczepiona.

◊  CDC mówi, że „kolec białka jest nieszkodliwy” (tutaj zamieszczona jest reklama CDC z takim bałamutnym stwierdzeniem), lecz naukowa literatura mówi coś zupełnie przeciwnego. Slajd pokazuje linki do literatury naukowej pokazującej niebezpieczeństwo toksyczności Spike Protein.

◊  Czy nie powinno zastanawiać, że państwa z największą wyszczepialnością mają największy wskaźnik transmisji i infekcji?

◊  …Dalej kilka slajdów i stwierdzeń o Kodeksie Norymberskim i pociągnięciu do odpowiedzialności winnych

◊  …Kilka slajdów z możliwymi i skutecznymi sposobami leczenia przypadków Covid-19. Jest zamieszczona cała lista tanich, szeroko dostępnych, prawdziwie bezpiecznych lekarstw, które wypróbowane zostały (jak iwermektyna zażywna na świecie przez miliardy ludzi miliardy razy) i wykazały swą skuteczność w chorobie zakwalifikowanej jako Covid-19.

◊  Dlaczego CDC zupełnie milczy na temat witaminy D? Związek poziomu witaminy D z zachorowalnością na Covid jest oczywisty i stwierdzony w wielu badaniach w wielu krajach.

 

Całość dostępna jest w formie PDF – tutaj

 

W wideo poniżej Autor, Steve Kirsch objaśnia swoją prezentację

Oprac. www.bibula.com
2021-10-26

Skip to content