Aktualizacja strony została wstrzymana

Nicki Minaj ma rację, a wszyscy na świecie „eksperci szczepionki przeciwko Covid” są w błędzie – Steve Kirsch

„Twoja szansa na impotencję wzrasta prawie 100-krotnie po szczepionce COVID, w porównaniu z innymi szczepionkami.”

 

 


 

Kilka słów od Redakcji:

Kilka miesięcy temu w jednym z poprzednich tekstów, Steve Kirsch, autor poniższego opracowania, pisał:

Zawsze się szczepię. Zostałem w pełni zaszczepiony szczepionką Moderna przeciwko COVID. Wszystkie moje trzy córki zostały zaszczepione.

Niedawno dowiedziałem się, że te szczepionki prawdopodobnie zabiły ponad 25 800 Amerykanów (co potwierdziłem na 3 różne sposoby) i okaleczyły co najmniej 1 000 000 kolejnych. A przecież do mety jesteśmy dopiero w połowie. Musimy WSTRZYMAĆ te szczepionki TERAZ, zanim zginie więcej ludzi. […]

Pomimo jego apelu i usilnych działań, proces dezinformacji masowej propagandy spowodował, że jeszcze więcej ludzi poddało się procesowi zaszczepienia niebezpiecznymi preparatami reklamowanymi jako „szczepionka przeciwko Covid-19”. Od maja zmarło kolejne dziesiątki tysięcy, a setki tysięcy – albo i więcej, bo nikt nie chce liczyć ofiar – zachorowało, cierpią, są kalekami – wszystkie w wyniku bezrefleksyjnego przyjęcia groźnego preparatu.

Przypomnijmy kilka słów o autorze artykułu. Steve Kirsch to urodzony w 1956 r. amerykański wynalazca (m.in. myszki optycznej, podobnej do tej, którą być może teraz używasz), założyciel wielu innowacyjnych firm. Skończył dwa kierunki na renomowanym Massachusetts Institute of Technology – MIT. Multimilioner. Filantrop. Sam finansuje od kilkunastu lat wiele kluczowych medycznych badań naukowych. Demokrata, jak sam pisze, głosował na Bidena w ostatnich wyborach prezydenckich. Od początku tzw. pandemii prowadził badania nad prawdziwie skutecznymi lekami przeciwko Covid. Jednak ślepo ufając rządowi i państwowym instytucjom zdrowia, zaszczepił się – i całą rodzinę, wraz z córkami – preparatem firmy Moderna. Otrzeźwiał dopiero w maju 2021 roku, gdy zaczął dowiadywać się o coraz powszechniejszych niebezpiecznych skutkach tzw. szczepionki przeciwko Covid-19. Od tego czasu zaczął coraz głębiej docierać do informacji, których albo nie dostrzegał wcześniej, albo były i są dalej tajemnicą publiczną. Ze swoją energią, wpływami, kontaktami, poważaniem i popularnością, stał się czołową osobistością w walce przeciwko wyszczepianiu ludzi – jak sam to nazywa – śmiercionośnym i ludobójczym preparatem mRNA zwanym „szczepionką przeciwko Covid”. Z pasją neofity jest aktywny na wielu płaszczyznach, wspiera badania, dąży do ujawnienia danych, cały czas trzymanych przez komórki rządowe, np. o prawdziwej liczbie śmiertelnych ofiar „szczepionki” oraz liczbie żyjących ofiar. Walczy z cenzurą w mediach, środowiskach akademickich, lekarskich. Walczy z coraz powszechniejszym zastraszaniem ludzi. Ustanowił nagrodę w wysokości 2 milionów dolarów, którą może podjąć każda osoba, która przedstawi naukowe kontr-argumenty do jego argumentów, dotyczących leczenia Covid-19 dostępnymi lekami, jak wykazują liczne badania, leczenia w 100% skutecznego. Niestety, nikt z establishmentu nawet nie podjął się tego wyzwania, wszyscy zahipnotyzowani oficjalną narracją, bądź cynicznie uczestniczący w spisku, nie podejmują się żadnej oficjalnej i otwartej dyskusji.

Niestety, Steve Kirsch, zaślepiony propagandą dał się zaszczepić, czego teraz bardzo żałuje i jednocześnie z goryczą zdaje sobie coraz bardziej doskonale sprawę, że nie ma już odwrotu, że jego organizm – i wszystkich zaszczepionych jakąkolwiek „szczepionką przeciwko Covid-19” – już nigdy nie będzie funkcjował jak dotychczas. Zdaje sobie sprawę, że każdego zaszczepionego, prędzej czy później, czekają wielkie niespodzianki zdrowotne, włącznie z nagłymi i „niewyjaśnionymi” zgonami. Żałuje swojej decyzji i najbardziej tego, że zezwolił (namawiał do tego) na wyszczepienie całej swojej rodziny.

Steve Kirsch pisze wprost: „Po zaszczepieniu nigdy nie możesz zostać „odszczepiony”! Szkody mogą być nieodwracalne i mogą ujawnić się dopiero po latach lub dekadach.” „Gdybym wiedział to, co wiem teraz, nie zdecydowałbym się na szczepienia obecnymi szczepionkami, ani sam ani moją rodzinę.”

Polecamy raz jeszcze ponad 3-godzinne spotkanie, w którym wziął udział Steve Kirsch oraz twórca metody mRNA, dr. Robert Malone – opis i link tutaj

 

Poniżej przedstawiamy najświeższy tekst Steva Kirscha, napisany jak zwykle dość szybko i żywiołowo, po tym jak raperka Nicki Minaj ośmieliła się umieścić na Twitterze kilka słów, dosłownie kilka słów prawdy o skutkach „szczepionki przeciwko Covid-19”. Od razu Twitter zablokował jej konto, główne media rzuciły się na nią, nawet „główny doktor” Fauci zabrał głos. Bo stawka jest duża. Raperka ma (miała?) 22 miliony obserwatorów na Twitterze i jej wpis robi na nich większe wrażenie niż propaganda medialna sączona przez 24 godziny ze wszystkich bez wyjątku stacji i gazet. Boją się prawdy, ale propaganda i kłamstwo zawsze przegrywają, choć po drodze czynią spustoszenie i śmierć. Teraz stawką jest dosłownie życie milionów ludzi na świecie, najczęściej nieświadomie przyjmujących do organizmu groźny preparat chemiczno-biologiczno-genetyczny zmieniający człowieka na stałe. Bez odwrotu.

Redakcja BIBUŁY

 

 


 

 

Nicki Minaj ma rację, a wszyscy na świecie „eksperci szczepionki przeciwko Covid” są w błędzie

 

Raperka Nicki Minaj napisała na Twitterze o przyjacielu swojego kuzyna, który zaszczepił i później miał zapalenie jąder (obrzęk jąder). Jego dziewczyna zerwała z nim przed planowanym ślubem.

 

Nicki była wyśmiewana na całym świecie za ten tweet przez „ekspertów od szczepionek COVID” i media głównego nurtu z całego świata. Z tego co widzę, to żaden ekspert medyczny nie poparł jej stanowiska, żadna osoba sprawująca funkcję w różnych instytucjach, organach administracyjnych, nie pospieszył jej z pomocą merytoryczną. Nikt. 

Ale okazuje się, że Nicki miała absolutną rację. Natomiast wszystkie światowe autorytety i eksperci medyczni – nie mieli racji. To zjawisko jest znane jako „niewygodna prawda”.

Wkrótce po tym jak na Twitterze umieściłem naukowe dowody: wyniki VAERS, testy Fisher Exact, Twitter zablokował mój główny tweet (ze wszystkimi podtweetami), aby nikt nie dowiedział się prawdy.

Postanowiłem więc napisać ten artykuł dla TrialSiteNews, aby każdy mógł sam zdecydować, komu wierzyć.

 

Dezinformacja i VAERS

Najpierw jednak wyjaśnijmy kilka kwestii porządkowych dotyczących mojej osoby oraz systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionki (VAERS), systemu zgłaszania, na którym opiera się FDA i CDC w celu śledzenia niepożądanych zdarzeń poszczepionkowych.

O mnie: nie jestem ekspertem medycznym. Jestem tylko inżynierem z MIT, który ukończył w 1980 roku kilka wydziałów. Rozumiem naukę, matematykę i statystykę. Nie mam konfliktu interesów. Nie mam historii podawania dezinformacji medycznych.

Posiadam również wiedzę na temat systemu VAERS. W przypadku wystąpienia zdarzenia niepożądanego, które zgłaszasz do aplikacji V-SAFE, zostaniesz przekierowany do VAERS, aby to zgłosić. Niestety, nie działa to tak dobrze, jeśli już nie żyjesz. I dlatego liczba zgonów jest nieco zaniżona.

Napisałem artykuły pokazujące, że dane VAERS w rzeczywistości ukazują ponad 150 000 zgonów spowodowanych szczepionką. [zamiast – wtedy – oficjalnych 10 tysięcy – przyp. tłum] Ale ludzie odrzucają te informacje i przytaczają w zamian zastrzeżenie CDC dotyczące VAERS. To oświadczenie CDC daje ludziom „pozwolenie” na ignorowanie VAERS. Ludzie, którzy odrzucają moje argumenty, nie są ekspertami VAERS. 

Mam 5 niezależnych sposobów, które dochodzą do tych samych wyników liczby zgonów. Nikt nie był w stanie dostarczyć porównywalnej analizy. […] Adwersarze po prostu twierdzą, że prezentowane przeze mnie liczby są złe. Ale skąd mogą wiedzieć, że się mylę, jeśli sami nie mają poprawnej analizy?

Zastrzeżenie CDC jest błędne w wielu aspekatch. Oto mój ulubiony artykuł na temat szaleńczej wiary w to zastrzeżenie CDC: „If Vaccine Adverse Events Tracking Systems Do Not Support Causal Inference, then 'Pharmacovigilance’ Does Not Exist”

Aby przeciwstawić się oświadczeniu CDC, zaoferowałem komukolwiek 1 milion dolarów, jeśli obali moje dowody, że jest w rzeczywistości ponad 20 000 zgonów, zamiast oficjalnie podawanych mniej niż 500 zgonów [dotyczyło to początków wyszczepiania, gdy oficjalna liczba zgonów była <500 – przyp. tłum.]. Postawiłbym wyższą liczbę, ale nikt nie wierzy, że nawet 20 000 zgonów jest w ogóle możliwe, więc 20 000 wystarczy, aby udowodnić mój punkt widzenia.

Odkryłem, że nikt nie chce się podjąć dyskusji. Ten stan pokazuje nam wszystkim, że nikt na świecie nie wierzy, że szczepionka spowodowała <500 zgonów, bo jeśli naprawdę byliby tego pewni, to mieliby szybką szansę na zarobienie miliona dolarów za kilka godzin pracy. A CDC nadal twierdzi, że szczepionka nie powoduje żadnych zgonów. Te obecne 500 zgonów zatrzymałoby szczepionkę, jak w 1976 roku, kiedy wstrzymano szczepionkę przeciwko H1N1 w całym kraju, gdy było około 50 zgonów.

Niestety, ludzie uważają, że CDC ma rację w swoim oświadczeniu o VAERS i atakują mnie. FDA odrzuca moją analizę „argumentem” machnięcia ręką, uważając, że nie zgadzają się ze mną i że nie ma nic więcej do omawiania. Właśnie dlatego nigdy nie dostrzegą sygnału bezpieczeństwa w systemie VAERS, bo FDA i CDC ignorują każdą racjonalną osobę, która kwestionuje ich zestaw (błędnych) przekonań. 

Nie tylko ze mną nie chcą rozmawiać; konsultuję się ze wszystkimi ekspertami VAERS, statystykami, lekarzami i naukowcami medycznymi, którzy chcieliby zakwestionować fałszywą narrację. […]

 

Jak dowiedzieć się, kto mówi prawdę w sprawach, na których się nie znasz?

Jednym z łatwiejszych sposobów na znalezienie osób mówiących prawdę jest sprawdzenie, która strona w ważnych kwestiach o których dyskutujesz, wyłoży swoje własne pieniądze. 

Innym sposobem jest debata publiczna. Osoby mówiące prawdę uwielbiają publiczne debaty. Kłamcy tego nienawidzą i polegają na cenzurze. Brzmi znajomo? Cenzura przybiera także formę niepublikowania również i moich artykułów, zniesławiania mnie w Wikipedii i upewniania się, że wszystkie reportaże popierające moje stanowisko, zostaną niedopuszczone do publikacji.

Żaden z „ekspertów”, którzy mnie atakują, nigdy nie zgodzi się na neutralną publiczną debatę na ten temat, ponieważ zostaną zdemaskowani jako wpychający ludziom niebezpieczną szczepionkę. W żaden sposób nie są w stanie wyjaśnić wszystkich dowodów, które tam są. Bo dowody są zgodne z moją hipotezą, a nie ich. 

Jakakolwiek otwarta debata na temat bezpieczeństwa szczepionek całkowicie zniszczyłaby narrację, że szczepionki są bezpieczne i skuteczne. Dlatego Biały Dom używa cenzury jako broni przeciwko ludziom takim jak ja, którzy próbują powiedzieć prawdę.

I tak jak niesprawiedliwie atakują mnie, tak samo atakują Nicki Minaj, która nie zrobiła nic poza powiedzeniem prawdy. Wszyscy powinni się wstydzić swojego zachowania.

 

Wszyscy „eksperci” byli gotowi zdyskredytować Nicki

Oto ekspert z Trynidadu krytykujący Nicki.

 

Oto Sanjay Gupta [neurochirurg, główny korespondent CNN – przyp. tłum.] śmiejący się z Nicki Minaj:

 

 

Sanjay po prostu stwierdził, że szczepionki nie powodują obrzęku jąder. Bo brak dowodów i koniec dyskusji. Zasadniczo Sanjay wszystko wymyśla. Jest to jaskrawy przykład nieodpowiedzialnego dziennikarstwa medycznego. Słuchaj tylko jego, nawet gdy nie przytacza żadnych dowodów. On mówi, że szczepionki nie powodują takich zdarzeń. Nie ma dla niego znaczenia, że jego stwierdzenie stoi w sprzeczności z tym, co pokazują podstawowe dowody do znalezienia w systemie VAERS.

 

 

Również i Fauci nie mógł odmówić sobie skomentowania. Gada głupoty mówiąc, że „Brak dowodów na to, że tak się dzieje”. Ten bufon żartuje sobie. Nigdy nawet nie szukał dowodów, które są na widoku przez cały czas. I tak nakręca się cała ta dezinformacja.

Oto, co mam na myśli mówiąc, że dowody są widoczne cały czas … strona internetowa podsumowująca to wszystko, którą każdy może załadować:

 

 

Jest tam wyraźnie podane i wyszczególniane sę pozycje dotyczące poronienia, bólu/obrzęku jąder. Wszystkie rzeczy, o których Fauci powiedział, że szczepionka nie spowodowała, a wszystko jest na widoku: poronienia, zaburzenia miesiączkowania, ból/obrzęk jąder, zaburzenia erekcji, krwotok z pochwy/macicy itp.

Lub są artykuły takie jak ten:

 

 

Jeśli Fauci naprawdę chce powstrzymać dezinformację medyczną, to wystarczy, że przestanie wypowiadać się. Prosty, efektywny sposób i problem rozwiązany.

Komicy też przyłączyli się do prześmiewczego ataku wspierając szczepionki:

 

Urzędnicy z Trynidadu też powiedzieli, że „fałszywe stwierdzenia” Nicki Minaj były szukaniem wiatru w polu.

 

 

Zasadniczo ci eksperci ignorują wszystkie negatywne dane, które nie pasują do ich programu. I atakują każdego, kto ma odwagę mówić prawdę, aby ich uciszyć i ośmieszyć.

W USA Kongres umożliwia to wszystko, nie robiąc absolutnie nic, by powstrzymać cenzurę.

 

Wszystkie dowody wskazują, że wszyscy eksperci byli w błędzie, a Nicki ma rację

Zamiast ludzi wydających opinie na temat tego, czy szczepionki powodują zapalenie jąder, czy nie, przyjrzyjmy się danym naukowym.

Napierw: czy ktoś przedstawił dowody na to, że przyjaciel jej kuzyna kłamał? Nie. To nasza pierwsza wskazówka, że ​​mówi prawdę. 

Przeprowadziłem więc pełne dochodzenie w VAERS i opublikowałem wyniki. Ale ponieważ tweet był bardzo popularny, Twitter ocenzurował go w ciągu kilku godzin od opublikowania.

Oto pierwszy wpis, niestety nie wolno nikomu go (i pod-tweetów) czytać, bo wszystko zostało ocenzurowane.

 

 

Poprzez cenzurę Twitter zasadniczo zapobiega rozpowszechnianiu legalnych danych naukowych, aby NIKT NIGDY NIE DOWIEDZIAŁ się prawdy. 

W tweecie nie było nic mylącego, wszystko było w 100% rzeczowe. Ale nie można spierać się z cenzorami Twittera. ZAWSZE mają rację i nie ma odwołania. 

Prawda o szczepionce musi zostać ocenzurowana, ponieważ gdyby nie była cenzurowana, nie byliby w stanie nikogo skłonić do jej przyjęcia. Cenzura jest niezwykle ważna, zwłaszcza na platformach społecznościowych. Kiedy masz produkt, który jest tak niebezpieczny, że nikt poinformowany nie chciałby go wziąć, nie możesz tego zrobić bez pomocy cenzury.

Pomijanie prawdy jest wystarczająco złe, ale potem dostajesz bardzo stronnicze oświadczenie, które nie wskazuje, że własne badania firmy farmaceutycznej nie zgadzają się z  badaniami urzędników służby zdrowia.

Twitter nigdy nie wspomina, że z własnych danych Pfizera wynika, że ​​szczepionki zabijają więcej ludzi niż chronią (18 grup zaszczepionych vs. 14 w grupie placebo). Dlaczego nie daje się wyważonego obrazu? Dlaczego propaguje się opinie ekspertów, którzy się mylą (i nie chcą dyskutować o bezpieczeństwie w otwartej, uczciwej debacie), zamiast mówić światu, że rzeczywiste DANE z firmy Pfizer nie potwierdzają historii bezpieczeństwa?

W medycynie opartej na dowodach dane z podwójnie ślepej, randomizowanej, kontrolowanej próby zawsze przewyższają opinię ekspertów. Ale Twittera to nie obchodzi.

Czy któraś z tych osób kiedykolwiek przeprosi Nicki? Wątpię. Ponieważ byłoby to przyznaniem, że 1) szczepionki spowodowały zdarzenie, które FDA i CDC przeoczyły; 2) zdemaskowałoby wszystkich światowych ekspertów jako podających dezinformację i 3) że Twitter celowo cenzurował prawdziwe informacje medyczne. Więc to się nie stanie.

Ale jak wszyscy eksperci mogą się mylić? To proste: nie sprawdzają danych, przed tym jak skrytykują ludzi prezentująych prawdziwe dane. Jeśli wydasz jakiekolwiek oświadczenie, które sprzeciwia się fałszywej narracji mówiącej, że szczepionki są bezpieczne i skuteczne, zostaniesz ocenzurowany, nawet jeśli fakty tego nie potwierdzają.

Ale pomijając to, przejdźmy do danych.

 

Niemożliwe przypadki

Najpierw mamy naprawdę ciekawy przypadek od jednego z moich obserwatorów na Twitterze, który zobaczył mój post. Właśnie rozmawiałem z nim przez telefon. Wszystko jest weryfikowalne. W grupie było 10 uczniów. [Uczniowie ostatniej klasy szkoły średniej i pierwszego roku studiów, u których na zgrupowaniu podczas święta 4 lipca u połowy z nich wystąpiły obrzęki jąder.]

 

 

 

Jest to więc statystycznie NIEMOŻLIWE (tj. „wysoce nieprawdopodobne, aby kiedykolwiek wydarzyło się w twoim życiu”), że przyczyną tego stanu nie były szczepionki. Podejrzewam, że ten przypadek nie jest odosobniony i jest prawdopodobnie nierejestrowany z powodu zakłopotania i zażenowania. 

Czy to naprawdę dotyczy połowy nastoletnich chłopców? Nie wiem … W tym momencie mamy dwa inne przypadki od ludzi, którym ufamy, sugerujące, że to jednak prawda.

 

Analiza VAERS potwierdza wzrost przypadków obrzęku jąder po szczepionkach COVID

Zobaczmy, czy możemy również potwierdzić w VAERS te zdarzenia, ponieważ to naprawdę dodałoby wagi argumentowi, że to nie był tylko „zbieg okoliczności”. A potem, dla jeszcze większej wiarygodności, porozmawiamy o mechanizmach potwierdzania działań.

Zawsze jest warto korzystać z dużego źródła podstawowych danych o bezpieczeństwie, takiego jak VAERS. Pokazuje on również to, jak niedostatecznie zgłoszane są do VAERS różne przypadki. Nawet jeśli tylko jeden z tych 10 uczniów mówił prawdę, to i tak pokazuje, iż do VAERS wpływa za mało zgłoszeń o tej chorobie i że niedoszacownie jest ogromne.

Teraz zagłębijmy się w dane. Użyjemy współczynnika niedoszacowania URF (Under-Reporting Factor) w systemie VAERS, który według mojej wcześniejszej analizy wynosi 41. To bardzo konserwatywny wynik. W artykule omówiono również skłonność do zgłaszania zdarzeń, co pozwala nam porównać poprzednie lata z tym rokiem posługując się współczynnikiem korygującym (przy czym nie staramy się uzyskać super dokładnej odpowiedzi, ale chodzi po prostu o ustalenie przybliżonego wyniku).

Teraz przeprowadzamy analizę porównawczą VAERS między tym, co jest zgłaszane w typowym roku, a rokiem bieżącym.

 

 

Druga analiza obejmuje okres ponad 10 lat i obejmuje wszystkie szczepionki [bez „szczepionki przeciwko Covid-19]. Dzieląc 64/3,6 daje wynik 17,7-razy wyższej częstości występowania zdarzenia niż w przypadku typowego efektu ubocznego każdej innej szczepionki (biorąc pod uwagę skutki wszystkich szczepionek razem wziętych, w ciągu 10 lat). To wyraźnie podwyższony stan dla szczepionki Covid.

Jeśli pomnożymy każde zdarzenie przez URF wynoszące 41, możemy wykonać test na istotność statystyczną ponad 200 mln osób, który łatwo wykazuje:

 

Analiza VAERS potwierdza nasilenie przypadków zapalenia jąder po szczepionkach COVID

Teraz wykonujemy ten sam test na zapalenie jąder, co jest inną nazwą tej samej klasy objawów:

 

Mamy więc 20/1,3 = 15,3-razy wyższa częstość, więc niewiele różni się od tego, do czego doszliśmy wcześniej (17,7-razy).

Oczywiście oba wyniki pokazują stany podwyższone. Teraz mnożymy przez URF 41 (co jest bardzo konserwatywne) i testujemy istotność:

 

Krótko mówiąc, do tej pory wszystkie dane, które mamy, pokazują, że Nicki miała rację, a eksperci się mylili.

 

Analiza VAERS potwierdza nasilenie zaburzeń erekcji po szczepionkach COVID

Oto wyszukiwane w systemie VAERS dane dotyczące tych dysfunkcji, będących skutkiem szczepionek na COVID:

 

 

Oto wyszukiwanie 10 lat wszystkich poprzednich szczepionek:

 

 

Zatem: 171/1,8 = 95-razy!

 

Innymi słowy, Twoja szansa na impotencję wzrasta prawie 100-krotnie po szczepionce COVID w porównaniu z innymi szczepionkami. [W porównaniu tej jednej szczepionki „przeciwko Covid-19” aplikowanej w ciągu pół rok, do wszystkich szczepionek razem wziętych, aplikowanych w ciągu 10 lat – przyp. tłum.]  Wszystkie kryteria Bradford-Hill dotyczące związku przyczynowego zostały spełnione. Dodatkowo możemy dodać zależność od dawki (97 po pierwszej dawce szczepionki i 43 po dwóch dawkach), jak pokazano poniżej.

Ale drugą dawkę szczpionki otrzymuje 15% mniej osób, bo zdecydowana większość ludzi pomiających drugą dawkę, to ci którzy albo (1) mieli złą reakcję po pierwszej dawce, albo (2) widział jak ich znajomi mają złą reakcję (zob. slajd poniżej). Tak więc liczba ta powinna być o 15% niższa w raportach dotyczących drugiej dawki. Ale nie jest, więc jest tu również zależność od dawki, prawdopodobnie ludzie po pierwszej dawce zareagowali tak źle, że nie wrócili już po drugą.

 

 

Jeśli chodzi o test poziomu istotności, oto on:

 

Więc po raz kolejny wszyscy eksperci się mylili. Efekt jest wysoce istotny statystycznie.

 

Mechanizm akcji

Czy istnieje tutaj wiarygodny mechanizm działania, który może powodować obrzęk jąder?

Absolutnie! Lekarze widzą pacjentów doświadczających obrzęków w innych częściach ciała. Dlaczego jądra miałyby być wyjątkiem? Jeśli poszukasz w VAERS hasła „obrzęk”, zobaczysz, że występuje to we wszystkich organach ciałach.

Oto wykres biodystrybucji nanocząstek lipidowych, które są używane do dostarczania instrukcji mRNA. Zwróć uwagę, że niektóre narządy zostały pominięte, dzięki czemu możesz wyraźniej zobaczyć szczegóły. 

Wyraźnie widać, że jajniki mają znacznie większy wychwyt niż jądra.

 

 

Jeśli więc odwołamy się do oryginalnych danych firmy Pfizer i poszukamy serca na stronie 16 i jąder na stronie 17, to po 48 godzinach od zaszczepienia widzimy występujące porównywalne stężenia!

Wiemy, że szczepionki uszkadzają serca dzieci (zapalenie mięśnia sercowego). Ponieważ wygląda na to, że dostarczamy podobne ilości do jąder i, można przypuszczać, że jądra mogą zostać uszkodzone w podobny sposób z powodu skrzepów krwi i zapalenia, które powoduje białko kolczaste. 

Na koniec pamiętaj, że białko kolce jest toksyczne i jest dostarczane do każdej części twojego ciała. Nawet jeśli Wikipedia się ze mną nie zgadza, to literatura naukowa tak. Oto tylko kilka artykułów dotyczących na ten temat:

  1. Be aware of SARS-CoV-2 spike protein: There is more than meets the eye
  2. Toxicological insights of Spike fragments SARS-CoV-2 by exposure environment: A threat to aquatic health?
  3. SARS-CoV-2 Spike Protein Impairs Endothelial Function via Downregulation of ACE 2 
  4. Pay no attention to the spike proteins behind the curtain
  5. Clearing up misinformation about the spike protein and COVID vaccines 

 

Ataki na tę analizę

Jeśli uważasz, że się mylę, a szczepionki nie mogą wywołać tego objawu, postawię taki sam zakład za milion dolarów. Warunki będą takie same jak w przypadku mojego zakładu dotyczącego zgonów poszczepiennych (zastąpimy „szczepionka powoduje obrzęk jąder” zamiast „zgon w wyniku zaszczepienia się”).

Więc jeśli uważasz, że Fauci ma rację, poproś swojego adwokata, aby skontaktował się z moim adwokatem.

Ataki na tę analizę, takie jak „VAERS podaje w tym roku dane zawyżone”, albo „w VAERS są jakieś 2 fałszywe raporty” lub „nie jesteś lekarzem” lub cokolwiek innego, są natychmiast obalone przez mój zakład. Jeśli uważasz, że któraś z twoich krytyk jest słuszna, to dlaczego nie chcesz wziąć moich pieniędzy? A jeśli Ty nie chcesz poprzeć swoich argumentów gotówką, oznacza to, że nie jesteś w ogóle pewny swojej pozycji i po prostu marnujesz mój czas. […]

Krótko mówiąc, żaden ze światowych ekspertów, którzy krytykowali Nicki, nie wyłoży swoich pieniędzy. Zamiast tego będą nadal rozpowszechniać dezinformację i nie będą za to pociągani do odpowiedzialności. 

Ostatnio brałem udział w debacie z Fitzgeraldem Ethelbertem Hindsem, Ministrem Bezpieczeństwa Narodowego Trynidadu/Tobago w radiu Power102fm. Radio po prostu wyrzuciło mnie z anteny, kiedy stało się jasne, że minister Hinds przegrywa z dyskusją ze mną. Mówiły o tym komentarze słuchaczy z Trynidadu. Żaden z nich nie poparł własnego urzędnika. Dlatego nikt nie chce ze mną dyskutować; ponieważ opinia publiczna może zobaczyć, kto mówi prawdę, gdy kłamca i prawdomówca wdają się w debatę.

 

Streszczenie

Poniższy wpis całkiem ładnie podsumowuje:

 

[„Praktycznie w niczym nie zgadzam się z Nicki Minaj, aż do momentu 48 godzin temu. Ale powiedziała ona większą prawdę o szczepionkach niż nasi „przywódcy” w ciągu ostatniego półtora roku. Więc, oczywiście, Twitter zablokował ją.”]

Dziękuję Nicki Minaj za powiedzenie prawdy i nie wycofywanie się, gdy zostałaś niesłusznie zaatakowana. 

Mam nadzieję, że rzucisz okiem na informacje o szczepionkach, które opublikowałem na skirsch.io i pomożesz ludziom uświadomić sobie to. […]

 

Uwaga do „sprawdzaczy faktów” (fact-checkers)

Zanim wrzucisz więcej dezinformacji, najpierw dokształć się opierając się na faktach, czytając przynajmniej 600 stron materiału, który dla ciebie przygotowałem, abyś przynajmniej miał jakiejś pojęcie. 

Steve Kirsch

 

Tłumaczenie i oprac. www.bibula.com
2021-09-16
na podstawie TrialSiteNews (September 16, 2021) – [Org. tytuł: «Nicki Minaj was right and all the world’s COVID vaccine experts were wrong»]

.