Aktualizacja strony została wstrzymana

Ofiary eksperymentu medycznego. Niekończąca się lista

Skutki uboczne szczepień „przeciwko Covid”. Berlińska śpiewaczka nie jest w stanie śpiewać

Bettina Ranch, berlińska śpiewaczka operowa, musiała odwołać swoje koncerty po zaszczepieniu się. Dotknęły ją wyjątkowo nieprzyjemne efekty uboczne szczepionki – m.in. lekki paraliż twarzy. O sprawie informuje „Berliner Zeitung”.

Berlińska śpiewaczka operowa Bettina Ranch zmaga się – zgodnie z własnym oświadczeniem – z poważnymi skutkami ubocznymi szczepienia na COVID-19.

Lekarze stwierdzili u niej „ataksję (zaburzenie koordynacji ruchowej)” i „łagodne porażenie twarzy”.

Śpiewaczka informuje, że „niedowład jest zlokalizowany w górnej części twarzy, co obecnie zakłóca profesjonalny śpiew”.

Ranch zaszczepiła się prawie cztery tygodnie temu. Teraz szczegółowo informuje o swoim stanie na swoich profilach w mediach społecznościowych. Wśród hasztagów we wpisach pojawia się szczepionka Biontech.

– Ze względu na bardzo gwałtowne i przedłużające się skutki uboczne szczepionek, nie jest możliwe, abym w tej chwili wróciła na scenę. Bardzo mi przykro i jest mi niesamowicie smutno z powodu tej sytuacji – pisze w swoich mediach społecznościowych śpiewaczka.

W swoim wpisie Ranch zaznacza, że nie chce, by jest przypadek stał się sprawą polityczną.

Inne objawy, które odczuwa śpiewaczka operowa, to m.in. bóle i zawroty głowy oraz dreszcze.

Na pewnym etapie pojawiły się „pojawiał się coraz większy ból w rękach i nogach, a także w stawach i miałam uczucie z powodu bardzo spowolnionych zaburzeń myślenia, mówienia i znajdowania słów, że coś jest nie tak z moją głową”.

– Jestem zapewniana przez każdego rozmówcę medycznego, że te objawy są bardziej przejściowe i jestem przekonan, że tak będzie. Cierpliwość nigdy nie była moją mocną stroną, ale będzie teraz – pisze Ranch.

https://www.instagram.com/p/CTmehHdoBPB/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Za: Najwyższy Czas! (14 września 2021) – – [Org. tytuł: «Skutki uboczne szczepień na Covid. Berlińska śpiewaczka nie jest w stanie śpiewać»]

 


 

Ofiary eksperymentu medycznego. Niekończąca się lista

 

Tak jak w poprzednich wpisach, kontynuujemy listę ofiar eksperymentalnej „szczepionki”. Są to wybrane przykłady z ostatnich dni, i to tych, o których w jakimś stopniu dowiedzieliśmy się, bo tysiące innych pozostaje zupełnie anonimowych. Liczba ofiar śmiertelnych rośnie z dnia na dzień, a liczba kalek, osób z chorobami przewlekłymi jest zastraszająca i nie mająca żadnego precedensu w historii medycyny. Żaden inny lek, żadna inna szczepionka w całej historii medycyny nie zadała tyle bólu, chorób, kalectw, zgonów. Chorzy cierpią w milczeniu, bez zainteresowania mediów, lekarzy, systemu „opieki zdrowotnej”, a często nawet nierozumiejąc co się stało, wszak „bezpieczne szczepionki” nie mogły spowodować żadnych tego typu najdziwniejszych chorób. Niektórzy nawet po paraliżu i innych upominkach pozostawianych przez produkty zwane „szczepionkami” dalej je promują… No bo media, politycy, „autorytety” mówią, że te produkty przemysłu farmaceutycznego są bezpieczne…

 

Więcej informacji wraz ze zdjęciami ofiar znajdziesz na stronie The Covid Blog – https://thecovidblog.com/

Brittany Jouppi – 23-latka z Florydy przeszła przez 9 napadów padaczkowych w ciągu doby, hospitalizowana 5 razy ciągu jednego miesiąca od przyjęcia preparatu firmy Pfizer

Rosette Kyarikunda – studentka piątego roku medycyny z Ugandy – śmierć w 14 dni przy zaszczepieniu się preparatem AstraZeneca

James Cooper Sawyer – dotychczas zdrowy 77-latek zdecydował się na trzecią „szczepionkę przypominającą” – śmierć 8 dni później

Leah Taylor – 22-latka z Iowa. Hospitalizowana z zapaleniem mięśnia sercowego po przyjęciu „szczepionki” Pfizera.

Mahima Mathew – 31-letnia kobieta w ciąży – zgon w 10 dni po przyjęciu Covisheld (odpowiednik AstraZeneca w Indaich)

Maisy Evans – 17-latka z Walii. Zakrzepy krwi, w szpitalu po przyjęciu preparatu Pfizera. W swoich wpisach za swój stan zwala winę na „Covid” i dalej wzywa młodzież do szczepień – „get vaccinated”

Eve Dale -20-latka z Wielkiej Brytanii. Z normalnej dziewczyny, w 24 godziny po zaszczepieniu się drugą dawką Pfizera – konwulsje całego ciała; nie może chodzić.

Bonnie Keefe – 61-latka z Kanady. Boląca choroba skórna po przyjęciu Pfizera; nie może chodzić, jest na wózku inwalidzkim. Lekarze powiedzieli jej „tylko nie rozmawiaj o tym mediami”

Denham Hitchcock – 45-letni australijski dziennikarz. Hospitalizowany w 25 dni po przyjęciu Pfizera z rozpoznaniem zapalenia osierdzia. Twierdzi naiwnie, że „szczepionki AstraZeneca są bezpieczniejsze”

Vinny Curry – 33-latek, futbolista zespołu New York Jets (NFL). Skończona kariera. Zakrzepy i zdiagnozowany z „rzadką chorobą krwi”

Kim Jarvis – 57-latka z West Virginia. Zdążyła oświadczyć publicznie: „Zaszczepiłam się, ale nie wiem co jest w tych szczepionkach”. „Ufam nauce i lekarzom”. Zmarła w 24 godziny po „zaszczepieniu się”

Azorean Tatum – 16-latek z Tennessee. W kilka dni po przyjęciu Pfizera, stracił w szkole przytomność, kilka dni później zmarł.

Kelly Higgins – 31-letnia kobieta z Ohio, namówiona przez lekarza do przyjęcia produktu firmy Moderna, 3 dni później – zakrzepy, zapalenie mięśnia sercowego

Francesca Marcon – 38-letnia Włoszka, sportowiec (piłka ręczna) – zapalenie osierdzia po drugiej dawce Pfizzera.

Roy Butler – 23-latek z Irlandii. Piłkarz. Rozległy wylew krwi do mózgu, 4 dni później nie żyje. Przyjął eksperymentalny produkt firmy Johnson & Johnson

Louie Knuxx – 42-latek z Nowej Zelandii, muzyk hip-hopowy. Śmierć w 28 dni po przyjęciu eksperymentalnego preparatu firmy Pfizer

Francis Mossman – 33-latek z Nowej Zeladnii – nie żyje w 15 dni po przyjęciu Pfizera

Inês Rafael Mendes – 18-latka z Portugalii, studentka. Śmierć 5 dni po „zaszczepieniu się”

Charles Haley II – 41-latek z Waszyngtonu. Zgon w 43 dni po drugiej dawce preparatu Pfizera

Jessica Turner – 34-latka z Massachusetts – padaczka podczas kierowania samochodem, pięć dni po pierwszej dawce Pfizera

Georgia Clark – 27-letnia Australijka. Hospitalizowana 10 dni po przyjęciu Pfizera z diagnozą: „zapalenie osierdzia”. Dalej nawołuje innych do przyjęcia eksperymentalnego preparatu.

Louise Harrison – Brytyjka mieszkająca w Brunei. Częściowy paraliż, konwulsje po przyjęciu AstraZeneca. Lekarze wmawiają, że to „sprawy hormonalne”

Stacee Tiemeier – 40-letnia kobieta z Ohio: traci przyjaciół, zyskuje wrogów, bo zdecydowała się prowadzić publiczny zapis swojej swojego pogarszającego się stanu zdrowia po przyjęciu drugiej dawki Pfizera…

[…]

Tysiące innych podobnych przypadków można znaleźć w systemach typu VAERS (w USA; lepiej korzystać z bardziej przejrzystego OpenVAERS), czy YellowCard (UK). Jednak media nie interesują się tragicznymi losami osób zaszczepionych, cierpiących, chorujących, zmarłych.

Wiele, wiele podobnych przypadków tzw. niepożądanych skutków poszczepiennych, można znaleźć jedynie na niszowych stronach internetowych. Główne media MILCZĄ, a tym samym KAŻDY DZIENNIKARZ pracujący dla głównych mediów nie próbujący przerwać tego milczenia JEST WSPÓŁSPRAWCĄ dokonywanego ludobójstwa. W praktyce, jest nim KAŻDY dziennikarz pracujący dla głównych mediów w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Zapamiętajmy ich nazwiska, bo przyjdą czasy gdy będą się wypierali odpowiedzialności. Jak zbrodniarze wojenni podczas Procesu w Norymberdze.

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

 

Oprac. www.bibula.com
2021-09-14

 


 

Skip to content