Aktualizacja strony została wstrzymana

Ofiary eksperymentów medycznych

Poniżej, drobny wycinek listy osób poszkodowanych przez eksperymentalne preparaty reklamowane jako „szczepionki przeciwko Covid-19”. To tylko przykład z ostatnich dni. Czy Twoje lokalne media informują Cię o tych przypadkch? Czy krajowe media i „dziennikarze” są zainteresowani przekazywaniem Ci informacji o największym niebezpieczeństwie jakie grozi KAŻDEMU kto godzi się na wtłoczenie do swego organizmu eksperymentalnej substancji mogącej wywołać – w bliższej czy dalszej perspektywei – przerażające skutki, włącznie ze śmiercią?

Czy kogokolwiek interesują losy zaszczepionych osób? Nawet lekarze mają administracyjno-techniczne trudności z dopisaniem kolejnej ofiary do „systemów śledzenia skutków ubocznych”. Systemów, z reguły zupełnie dobrowolnych (jak w USA system VAERS), do których trafia zaledwie około 1% poszczepiennych przypadków (tak stwierdzają badania uniwersytetu Harvard). Innymi słowy: biorąc po uwagę ponad 200 tysięcy wpisanych do VAERS  przypadków – w ciągu zaledwie 5 miesięcy (stan na koniec maja 2021, chociaż administracja manipuluje danymi wpisując je z opóźnieniem dochodzącym do 3 miesięcy), w systemie VAERS powinno być wpisanych rzeczywiście zaistniałych 20 milionów przypadków!

Ale im mniej wpisanych ofiar do dziurawego systemu, im mniej usłużne media o nich mówią, im mniej o nich wiesz, tym szybciej zakończony zostanie III etap „badań klinicznych”, który ma obecnie miejsce na świecie. „Badań” poprzez wyszczepianie ludności preparatem w ramach największego eksperymentu medycznego w historii ludzkości. Po zakończeniu tych eugenicznych „badań” – który oczywiście wykaże minimalne zagrożenie – wprowadzony zostanie bezwzględny OBOWIĄZEK zaszczepienia się, czymkolwiek i kiedykolwiek władza nakaże Ci.

Staniesz się bezwolnym robotem wykonującym każdą zachciankę władzy i nie będziesz mógł sprzeciwić się. Na sprzeciw będzie już ZA PÓŹNO.

Jeszcze dzisiaj możemy temu zapobiec – poprzez odmowę wyszczepiania i stanowczy sprzeciw. Jutro będzie już za późno.

 

Oto kilkanaście przykładów ofiar eksperymentalnej „szczepionki”. Więcej informacji wraz ze zdjęciami ofiar znajdziesz na stronie The Covid Blog – https://thecovidblog.com/

Simone Scott: 19-letnia studentka Northwestern University. Zapalenie mięśnia sercowego po przyjęciu drugiej dawki preparatu firmy Moderna. Przeszła przeszczep serca. Zmarła w 6 tygodni po przyjęciu Moderny.

Camilla Canepa: 18-letnia Włoszka. Zakrzepy w dwa tygodnie po przyjęciu eksperymentalnego preparatu firmy AstraZeneca.

Dom Busby: 53-letni reporter sportowy BBC. Po zaszczepieniu utworzył się nowotwór mózgu. Zmarł w 11 tygodni po przyjęciu AstraZeneca.

Paul Bainbridge: 46-letni brytyjski deweloper softwarowy. Wyśmiewał „antyszczepionkowców”. Zdiagnozowano chorobę Guillain-Barré, w trzy tygodnie po przyjęciu trucizny firmy AstraZeneca.

Arlene Tolibas: 55-letnia filipińska aktorka. Zmarła w 3 tygodnie po zaszczepieniu się drugą dawką Sinovac Coronavac.

Barbara Buchanan: 63-letnia Amerykanka ze stanu Oregon. W stanie agonalnym z wielomiejscowymi zakrzepami, po przyjęciu „szczepionki” firmy Johnson & Johnson.

Peter Spann: 54-letni australijski producent filmowy – śmierć po 2 miesiącach po przyjęciu AstraZeneca.

Joel Kallman: 54-letni deweloper, pracujący nad softwarem Oracle APEX. Opracowywał system dla CDC. Zmarł w dwa miesiące po przyjęciu „szczepionki”

Jovita Moore: Amerykanka z Atlanty, dziennikarka. Rak mózgu w 12 dni po przyjęciu drugiej dawki Pfizera, na intensywnej terapii.

Lisa Stonehouse: 52-letnia Kanadyjka. Dwa zatory w mózgu. Zmarła 12 dni po przyjęciu AstraZeneca.

Kirsty Hext: 26-latka z Wielkiej Brytanii. Przeżyła 14 szoków anafilaktycznych. Cały czas zachęca innych do zaszczepienia się…

Lynnae Erick: 50-letnia Kanadyja. Śmierć po 7 dniach po przyjęciu Pfizera.

Jennifer Gibson: Kanadyjka; porażenie twarzy (Objaw Bella – Bells’ Palsy) w dwa tygodnie po przyjęciu AstraZeneca. Dalej zachęca innych do zaszczepienia się…

Clive Haddon: 74-letni Australijczyk. Zmarł w szpitalu gdy lekarze odmówili leczenia zakrzepów krwi, bo mogły być spowodowane „szczepionką” AstraZeneca.

Stephanie DuBois: 39-letnia brytyjska modelka. Zmarła w 16 dni po przyjęcia AstraZeneca.

Ellen Whitney: kobieta z New Jersey, znana propagatorka „szczepionek” i wyszczepiania. Zakrzepy, odma opłucnowa, w 10 dni po przyjęciu trucizny Johnson & Johnson.

Raam Laxman, znany jako Vijay Patil: 78-letni hinduski kompozytor z Bollywood music composer. Śmierć w 6 dni po przyjęciu Covishield (AstraZeneca).

Haziq Kamaruddin: 27-year-Malezyjczyk. Olimpijczyk. Zatory, śmieć w 10 dni po przyjęciu „szczepionki” Pfizera.

Ellie Peacock: 18-letnia australijska pielęgniarka. Trzy zatory po przyjęciu AstraZeneca.

NaTalia Johnson: 37-letnia ballerina. Zmarła w 2 tygodnie po przyjęciu „szczepionki”.

Dana Ottmann: 32-letnia niemiecka psycholog. Zatory. Zmarła w 12 dni po przyjęciu AstraZeneca.

Olivia Kingree: 75-latka ze stanu Wisconsin. Zmarła w 2 miesiące po przyjęciu 2 dawki Moderna.

Bill Scott: Prezydent związków zawodowych nauczycieli w Syracuse. Nie żyje po przyjęciu „szczepionki”.

Shaun Mulldoon: 43-letni Kanadyjczyk. Utracił 7 stóp (ponad 2 metry) jelita cienkiego po przyjęciu AstraZeneca. Kaleka do końca życia.

Jesse Hamm: artysta, rysownik komiksów. Zatory, nie żyje po przyjęciu „szczepionki” Moderna.

Karen Tully: 59-latka ze Szkocji. Zmarła w 48 godzin po przyjęciu AstraZeneca.

Dave Mears: 58-letni Brytyjczyk. Konieczność amputacji nogi po infekcji krwi, dzięki „szczepionce” AstraZeneca.

Ronald Babb: 57-latek z Syracuse, znany z wyśmiewania „antyszczepionkowców”. Nie żyje w 7 dni po przyjęciu Johnson & Johnson.

Thomas Flanigan: Lekarz z Ohio. Nie żyje w 11 tygodni po przyjęciu „szczepionki” Moderna.

Kamrynn Thomas: 16-latka z Wisconsin. Zakrzepy. Nie żyje w 11 dni po przyjęciu Pfizera.

Alan Sporn: 75-letni amerykanin z Chicago. Wyszedł z raka, zachorował „na Covid-19” w dwa miesiące po przyjęciu drugiej dawki Pfizera.

Anne VanGeest: 35-latka z Michigan. Śmierć w 11 dni po przyjęciu trucizny Johnson & Johnson.

John Medved: 58-letni mieszkaniec Minnesoty. Zatory, śmierć po 21 dniach od przyjęcia „szczepionki” Johnson & Johnson.

Griselda Flores: 61-letnia mieszkanka Kaliforni. Nagła śmierć w 2 dni po przyjęciu drugiej dawki preparatu firmy Moderna.

Francine Boyer: 54-letnia Kanadyjka. Zatory. Śmierć po 14 dniach od przyjęcia AstraZeneca.

Genene Norris: 48-letnia Australijka. Zatory. Śmierć po 6 dniach od wstrzyknięcia AstraZeneca.

Jack Last: 27-letni brytyjski inżynier. Śmierć po 21 dniach od przyjęcia AstraZeneca.

Dan Kaminsky: 42-letni ekspert ds. bezpieczeństwa sieci komputerowych. Po przyjęciu Pfizera chwalił się tym na tweeterze. Nagła śmierć w 11 dni po zastrzyku.

. . .

. . .

Tysiące innych podobnych przypadków można znaleźć w systemach typu VAERS (w USA), czy YellowCard (UK). Jednak media nie interesują się tragicznymi losami osób zaszczepionych, cierpiących, chorujących, zmarłych.

Wiele, wiele podobnych przypadków tzw. niepożądanych skutków poszczepiennych, można znaleźć jedynie na niszowych stronach internetowych. Główne media MILCZĄ, a tym samym KAŻDY DZIENNIKARZ pracujący dla głównych mediów nie próbujący przerwać tego milczenia JEST WSPÓŁSPRAWCĄ dokonywanego ludobójstwa.

Źródło: The COVID Blog

 

Oprac. www.bibula.com
2021-06-14

 


 

Dodajemy najnowsze ostrzeżenie rodziców, których zdrowy syn nagle zmarł, w 12 godzin po przyjęciu „szczepionki” J&J.

 

Wywiad z rodzicami zabitego przez „szczepionkę” J&J 22-letniego syna

„Masowa manipulacja całej ludzkości”

„Gdzie są te niezależne raporty?”

„Media wytworzyły kulturę strachu”

„TY musisz szukuć głęboko aby znaleźć prawdę”

„Nasz syn zaszczepił się, bo myśłał, że robi nalepszą rzecz –  aby móc wrócić do szkoły (uniwersytetu) i aby móc podróżować”

„Był bardzo zdrowy … po zaszczepieniu natychmiast miał ból głowy … o 1 w nocy miał dreszcze, o 4 nad ranem serce przestało bić. 12 godzin po zaszczepieniu.”

„Mamy nadzieję, że patolog stwierdzi prawdziwą przyczynę śmierci … ale wątpimy, bo wielu w zawodzie medycznym są naciskani…”

„Zarówno rządy, jak i media są odpowiedzialne za przestępstwa przeciwko ludzkości”

 

 

 


 

Skip to content