W tydzień po przyjęciu „bezpiecznej szczepionki” Pfizera, całe ciało zaczęło gnić

Lekarze ze szpitala Prince Mohammed Bin Abdulaziz Hospital w Rijad (Arabia Saudyjska) wydali komunikat dotyczący stanu zdrowia 49-letniej kobiety, u której w tydzień po wstrzyknięciu pierwszej dawki „szczepionki przeciwko Covid-19” firmy Pfizer, rozwinęła się cała gama poszczepiennych skutków ubocznych.

Pacjent zaczął mieć gorączkę, osłabienie, bóle głowy, po czym rozpoczął się proces zmian skórnych […] Pacjent nie miał historii przyjmowania nowych leków [z wyjątkiem „szczepionki”] i nowych kosmetyków, w ciągu ostatnich 2 miesięcy przed chorobą …” – czytamy w recenzowanej pracy naukowej analizującej przypadek.

Kobieta była w poważnym stanie, pełna bólu, lecz przeżyła. Po zastosowano preparatu Etanercept, leku stosowanego w chorobach autoimmunologicznych, stan chorej poprawił się, a po 22 dniach proces chorobowych zmian skórnych minął. – piszą naukowcy.

Nie wdając się w szczególy i wyliczanie zdiagnozowanych u pacjentki chorób (Stevens-Johnson syndrom, SJS/TEN, i inne), w skrócie można powiedzieć, że po przyjęciu „skutecznej i bezpiecznej szczepionki Covid-19”, skóra zaczęła jej literalnie GNIĆ.

Naukowcy rzeczowo podsumowali, że „nie stwierdzono żadnych innych przyczyn objawów, poza szczepionką Pfizera.

Osoby o mocnych i zdrowych nerwach mogą zobaczyć zdjęcia pacjentki po przyjęciu „bezpiecznej szczepionki” firmy Pfizer TUTAJ

Oprac. www.bibula.com
2021-08-26

 

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content