Aktualizacja strony została wstrzymana

Kard. O’Malley odwiedził kubański instytut genetyczny opracowujący „szczepionkę przeciwko Covid-19”

Kardynał Sean Patrick O’Malley, arcybiskup Bostonu, podczas wyprawy do komunistycznej Kuby i innych krajów Ameryki Łacińskiej, złożył wyjątkową wizytę w kubańskim centrum badawczym, które opracowało „szczepionkę przeciwko Covid-19”.

Kardynał O’Malley został oprowadzony po ośrodku Genetic Engineering and Biotechnology Center w Hawanie, przez prezydenta państwowej firmy farmaceutycznej BioCubaFarma. Kuba jest jedynym państwem w tym regionie, które opracowało swój własny preparat rozprowadzany jako „szczepionka przeciwko Covid-19” pod nazwą Soberana.

Komunistyczne władze rozpoczęły 3 września br. narodową kampanię masowego wyszczepiania wszystkich dzieci i młodzieży od 2 do 18 lat „szczepionką przeciwko Covid-19”.

Jak na razie, literatura fachowa nie podaje powiązania kubańskiego preparatu z abortowanymi komórkami, gdyż dane te są nie zostały ujawnione i są niedostępne.

Fakt zabicia dziecka czy też nie, nie wydaje się jednak istotny dla takich hierarchów posoborowego Kościoła katolickiego, jak kard. O’Malley, który jako jeden z pierwszych w USA ogłosił obowiązek zaszczepienia się księży w jego diecezji („Archidiecezja Bostońska: służba przy ołtarzu tylko dla w pełni zaszczepionych), pomimo powszechnej wiedzy, że wszystkie produkty zwane „szczepionkami przeciwko Covid-19” oferowane w Stanach Zjednoczonych zostały stworzone na bazie abortowanych komórek. (Czytaj: zamordowanych dzieci, gdyż procedury pozyskiwania komórek do takich celów nakazują pobranie ich z nerki żywego dziecka.)

Kardynał O’Malley swoją etykę czerpie nie z nauczania Kościoła, lecz z talmudycznych pism i rabinackich haggad, gdyż zasłynął on jako opętany filosemita. Na przykład, w maju 2006 kard. O’Malley przemawiając do żydowskich działaczy, rabinów, księży i katolików, zgromadzonych w żydowskim centrum kulturalnym Leventhal-Sidman Jewish Community Center w Newton wołał: „Wzywamy wszystkich katolików aby głębiej zrozumieli żydowskie korzenie naszej religii

Kardynał zapowiedział też „wybudowanie przed arcybiskupstwem wielkiem Menory„.

Bezpodstawnie i bluźnierczo obarczał też katolików i religię katolicką odpowiedzialnością za „holokaust”. Zaczytany w literaturze pseudo-historycznej i propagandowej, kardynał nazwał „Holokaust największą zbrodnią w historii ludzkości”. Nie dostrzega, że sam uczestniczy i promuje prawdziwie największą masową zbrodnię w historii ludzkości: wyszczepianie ludzi niebezpiecznymi preparatami reklamowanymi jako „szczepionki przeciwko Covid-19”, co może doprowadzić do prawdziwego Holokaustu.

O’Malley nie widzi też zasadniczych różnic pomiędzy satanistyczną religią rabinacką, a chrześcijaństem. Kard. O’Malley wołał: „Wiele jest różnic pomiędzy chrześcijaństwem i judaizmem” – wołał kard. O’Malley – „ale mamy wiele wspólnego i będziemy sądzeni przez tego samego Boga. Pracujmy razem nad budową lepszej cywilizacji i świata. Nasz Bóg będzie z tego zadowolony.

Dla przypomnienia temu i innym hierarchom i duchownym: nie, nie mamy „wspólnego Boga” i nie będziemy „sądzeni przez tego samego Boga”, gdyż Bogiem jest Bóg w Trójcy Jedyny, którego odrzucają nie-katolicy. Bluźniercza wypowiedź kardynała O’Malley świadczy o zaawansowanej apostazji, o wyparciu się Chrystusa-Boga, zaprzeczenia wynikającego wprost ze zjudaizowanego postrzegania świata i religii.

Zgodnie ze swoją etyką, O’Malley jest również patologicznym przykładem hierarchy nienawidzącego tradycji Kościoła, sprzeciwiając się odprawianiu Mszy świętej Wszechczasów.

Módlmy się o opamiętanie kard. O’Malley, kompetentny kapłan niech odprawi egzorcyzmy, aby spadły z oczu łuski temu i innym hierachom, którzy przestali rozróżniać dobro i zło, albo gorzej: zaprzedali się w służbie upadłych aniołów.

Oprac. www.bibula.com
2021-07-10

Skip to content