Postępy nauki: Lekarstwa przeciwko skutkom ubocznym szczepionki…

Tzw. szczepionki przeciwko Covid-19 są „bezpieczne i skuteczne” – głosi obowiązująca mantra. Jednocześnie twórcy tego bełkotu zaczynają ostatnio przyznawać, że jednak z obwieszczaną przez nich skutecznością „szczepionek” nie jest najlepiej. Skłonni są do takich drobnych taktycznych ustępstw, gdyż przyświeca im nowy cel – przyzwyczajenie społeczeństwa do konieczności przyjęcia kolejnej dawki tej „bezpiecznej i skutecznej szczepionki”.

Aby rozpocząć proces wyszczepiania ludzkości trzecią dawką – a później następnymi – muszą najpierw przekonać do tego swoich największych entuzjastów, czyli tych którzy są najbardziej zastraszeni, tych którzy jako pierwsi ustawili się w kolejkach po, wtedy deficytowy towar. Mając taką wierną klientelę wysiłek direlów narkotykowych nie musi być zbyt wielki, wystarczy że trochę postraszą bajkami o odmianach delta czy lambda; mnożeniem się przypadków „zakażeń”, wszak manipulacje testami PCR są nieograniczone; mogą też naszczuć tę posłuszną grupę na normalnych, niezaszczepionych ludzi, jako „źródło zakażeń” i jako przyczyna ich podupadającego stanu zdrowia.

Temat „skuteczności szczepionki” twórcy „pandemii” uważają zatem za rozwiązalny. Gorzej z drugim członem mantry – „bezpieczeństwem szczepionki”.

 

„Bezpieczne szczepionki”

Tutaj mają do pokonania realność wydarzeń. Skala poszczepiennych skutków ubocznych jest olbrzymia i tylko narasta. Ludzie zaczynają dostrzegać i budzić się, zauważają, że byli i są oszukiwania, że odcina się ich od informacji, że podsuwane dane i liczby są jedynie częścią prawdy, albo po prostu są spreparowane. Chociaż wprowadzona centralnie cenzura we wszystkich głównych mediach i kanałach internetowych w miarę skutecznie limituje dostęp do rzetelnej wiedzy, to jednak rozwój technologiczny stwarza możliwości obejścia tej cenzury.

W  systemie VAERS (Vaccine Adverse Events Reporting System) mającym z założenia gromadzenie informacji o występowaniu przypadków niepożądanych poszczepiennych skutków ubocznych, w przypadku „szczepionki przeciwko Covid-19” zanotował w USA niemal 600 tysięcy takich skutków, w tym 14 657 zgonów, ponad 54 tysiące hospitalizacji, prawie 73 tysiące nagłych wizyt na pogotowiu, niemal 100 tysięcy wizyt lekarskich, 6 tysięcy zawałów serca, prawie 5 tysięcy porażenia nerwów twarzy (objaw Bella), 17 tysięcy osób stało sie kalekami do końca życia, i tak dalej.

Pomimo, że liczby te są zaniżone co najmniej 10-krotnie, bo system jest tak skuteczny jak „szczepionki”, nikt nie mówi o tym, nikt nie przejmuje się, a w procesie przyznawania „pełnej autoryzacji” przez FDA dla śmiercionośnego produktu firmy Pfizer rozprowadzanego jako „szczepionka przeciwko Covid-19” nie wzięto tych danych pod uwagę, w ogóle zingorowano, bo nie stanowią one przedmiotu badań i testów przez FDA.

Innymi słowy: niezależnie od tego czy w systemie VAERS mamy 600 tysięcy przypadków poszczepiennych, czy 6 milionów, czy mamy 17 tysięcy kalek, czy milion – to wszystko jest nieważne, to są nieistotne liczby, bo „szczepionka jest bezpieczna i skuteczna”. No, może nie aż tak skuteczna, ale na to mamy już sposoby w postaci „przypominaczy”…

 

Oni częściowo przyznają się…

W miarę upływu czasu zaaplikowane „szczepionki” dadzą o sobie znać w postaci mnożących się liczb, za którymi będą się kryły ofiary i coraz bardziej zdeterminowane rodziny ofiar. Przyjdzie czas na ujawnienie rąbka tajemnicy. Przyjdzie czas, że – tak jak dzisiaj przyznano się do pierwszego kłamstwa mówiąc, że te „skuteczne szczepionki” nie są skuteczne – tak w przyszłości zasiądzie przed kamerami jakaś kukła i przyzna, że rzeczywiście „były przypadki niepożądanych odczynów poszczepiennych, a nawet były ofiary śmiertelne, oczywiście wnikliwie badane”. Czy taki przekaz będzie miał na celu przyznanie się do winy, do zaprzestania wyszczepiania ludzkości? Ależ wręcz odwrotnie! I właśnie w tej odwrotności tkwi diabelska przewrotność.

 

…ale zrobią to w celu nakręcenia kolejnej spirali

Jak czytamy w internetowym zbiorze prac naukowych bioRxiv (The Preprint Server for Biology – zawiera prace czekające na konsultacje i weryfikacje), grupa naukowców chińskich proponuje… lekarstwo na poszczepienne skutki uboczne szczepionki przeciwko Covid-19. W pracy tej (A drug candidate for treating adverse reactions caused by pathogenic antibodies inducible by COVID-19 virus and vaccine) mowa jest o groźnych patogenicznych antyciałach kolca białka „wirusów SARS” oraz skutkach ubocznych tzw. szczepionki przeciwko Covid-19[1], które przyczyniają się do rozwoju chorób autoimmunoloticznych.

Zamiast więc zacząć od zupełnego przecięcia obłędu „zabezpieczania się” przed czymś, czego nikt nigdzie nie widział na świecie (czytaj: “SARS-CoV-2 nigdy nie był wyizolowany. SARS-CoV-2 nie istnieje”), naukowcy wciągnęli się w niekończącą się i samonakręcającą się spiralę „zabezpieczenia się przed skutkami zabezpieczenia się”. Według nich, lekarstwo przeciwko skutkom poszczepiennym będzie można „leczyć” kolejnymi lekarstwami.

Nie wątpimy, że w laboratoriach fizerów i modernów trwają intensywne prace nad „szczepionkami” mającymi leczyć skutki uboczne zawinione przez obecne „szczepionki przeciwko Covid-19”. Cóż,  jak to bywa w pierwszych wersjach, nie wszystko wyszło jak trzeba w obecnych komirnatach, więc najpierw trzeba będzie te wyszczepione, chodzące i oddychające jeszcze roboty ludzkie potraktować odpowiednimi lekarstwami, a dla skuktów ubocznych kolejnych wersji „szczepionek przeciwko Covid-xx”, opracować jakąś kolejną miksturę.

I o to chodzi! Interes szczepionkowo/pigułowy będzie się kręcił jeszcze lepiej niż dzisiaj!

Oprac. www.bibula.com
2021-08-25

 

1. „In addition, the formulation has potential to prevent and treat the adverse reactions of COVID-19 vaccines because the vaccines can induce similar antibodies, including pathogenic antibodies. The formulation will be helpful in increasing the safety of the vaccines without reducing the vaccine’s efficacy
„A drug candidate for treating adverse reactions caused by pathogenic antibodies inducible by COVID-19 virus and vaccines”
https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2021.07.13.452194v2

Skip to content