Aktualizacja strony została wstrzymana

Dr. Lee Merritt – Vaccines are magnetized – [VIDEO]

Dr. Lee Merritt – Vaccines are magnetized

Krótki wywiad: Dr Merritt mówi, że część fiolek ze „szczepionkami” zawieraja związki magnetyczne. Widać i w tym przypadku, że mamy do czynienia z częścią eksperymentu medycznego na globalną skalę. Może dlatego pewna grupa ludzi zaszczepionych nie odczuła skutków ubocznych, gdyż część „szczepionek” to zwykłe placebo, a reszta ogromnie cierpi po wstrzyknięciu do organizmu zabójczych, ludobójczych, trujących związków. Niestety, NIKT ze świata medycznego nie interesuje się tym, nie sprawdza – żaden lekarz, farmaceuta, naukowiec.

Dodajmy od siebie, że – pisaliśmy o tym przed miesiącami – być może niektóre partie „szczepionek” z ludobójczymi substancjami wędrują w większym procencie do pewnych wybranych obszarów geograficznych, ot, np. do Polski, stąd tak dużo „nadmiarowych zgonów” w Polsce. Czy byłoby to niemożłiwe? A czy ktoś mógłby temu zaprzeczyć, przedstawiając naukowe dowody po niezależnych, nieocenzurowanych badaniach? Czy ktokolwiek interesuje się tym, bada, prowadzi jakieś statystyki? Czy mamy pewność, że każda fiolka zawiera dokładnie do samo? Albo inne pytanie: czy ktokolwiek bada zawartość tych preparatów, ot tak, losowo, wyrywkowo? Dlaczego mamy wierzyć producentom, którzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swój produkt? Dlaczego mamy wierzyć politykom narzucającym wyszczepianie, instytucjom „służb zdrowia”, przecież oni też nie ponoszą żadnej odpowiedzialności? Oczywiście nikt nie bada tych produktów, bo część środowiska naukowego to tchórze (boją się stanąć w prawdzie, gdyż od razu przypomniano by im, że ich „prace naukowe” to jakieś plagiaty…), część uwierzyła w bajki o zabójczym kowidzie (co świadczy o ich poziomie intelektualnym nie przekraczającym wyuczonej książkowej wiedzy), część jest płatnymi najemnikami firm farmaceutycznych, itp

Pamiętajmy: dzisiejsze „teorie konspiracji” najczęściej prędzej czy później okazują się prawdami, faktami. W obecnych mrocznych czasach następuje to zaskakująco szybko. Tylko, że wtedy, gdy teoria przeradza się w praktykę, jest już za późno.

 

Dr. Lee Merritt – Vaccines are magnetized from CreedGamerShow on Vimeo.

 


 

.