Aktualizacja strony została wstrzymana

Biskup amerykański: Komunię św. mogą udzielać tylko osoby „w pełni zaszczepione”

Biskup Donald J. Kettler (diecezja St. Cloud w stanie Minnesota), w liście wystosowanym do księży diecezji napisał, aby „usilnie zachęcać, aby tylko osoby zaszczepione – w tym księża – udzielali Komunii św.”

„W interesie bezpieczeństwa” – jak napisał bp Kettler, oprócz zalecenia ograniczenia udzielania Komunii św. tylko zaszczepionym kapłanom i osobom świeckim (tzw. szafarzom), wprowadzam nową zasadę, zgodnie z którą należy wyraźnie ustalić oddzielne kolejki dla przyjmujących Komunię świętą na język i dla tych, którzy chcą przyjmować Eucharystię na rękę.

Biskup-apostata wyjaśnia, że nowe zasady zostały ustalone po zgłaszanych skargach „osób, które mają obawy związane ze swoim zdrowiem i bezpieczeństwem w związku z przyjmowaniem Komunii św. na rękę od osób, które udzielają innym Komunii św. również na język”.

List bp. Kettlera zawiera również inne restrykcje, jak wymaganie aby w diecezjalnych programach, takich jak obozy czy rekolekcje „Cały personel, wolontariusze i uczestnicy biorący udział w tych programach byli zobowiązani do pełnego zaszczepienia jako warunku uczestnictwa.” Biskup-wyznawca religii kowidowej, wyjaśnia przy tym, że „osoba jest uważana za w pełni zaszczepioną dwa tygodnie po otrzymaniu ostatniej wymaganej dawki szczepionki COVID-19”.

Aby uczestniczyć w tych programach pozaliturgicznych, biskup wymaga okazania dowodu szczepienia. „Ci, którzy zdecydują się nie szczepić, nie mogą uczestniczyć w tych dodatkowych programach naszej diecezji, do odwołania.”

Portal Lifesitenews, który otrzymał list bp. Kettlera, skontaktował się z diecezją St. Cloud, pytając w jaki sposób jej wytyczne dotyczące szczepień są zgodne z watykańską dyrektywą Kongregacji Nauki Wiary z 2000 roku (tutaj), na dodatek zatwierdzoną przez Franciszka-Bergoglio, która stwierdza, że ​​szczepienie musi zawsze pozostać dobrowolnym wyborem, ponieważ przymus byłby „etycznie niedopuszczalny”.

Poproszono również o wyjaśnienie, w jaki sposób diecezja zamierza potwierdzić status szczepień księży i ​​wolontariuszy oraz czy uszanowaliby decyzję jednostki o zachowaniu poufności ich dokumentacji medycznej. Ponadto, zapytano czy diecezja jest świadoma, że ​​zgodnie z amerykańskim prawem federalnym 21 U.S.C. § 360bbb-3, eksperymentalne szczepionki mogą być przyjmowane tylko dobrowolnie i bez przymusu.

Diecezja nie raczyła odpowiedzieć na wielokrotne zapytania w tej sprawie; nie odbiera też telefonów.

Wielu naukowców na całym świecie pisało wielokrotnie listy i monity w sprawie bezzasadnych zakazów udzielania Komunii św. na język, np. list 27 lekarzy do biskupów niemieckich, czy 21 lekarzy do biskupów austriackich. [Zob. „Niemieccy lekarze apelują do biskupów o zdjęcie zakazu udzielania komunii świętej do ust„]

W Stanach Zjednoczonych, już rok temu, „doktor” Anthony Fauci wzywał publicznie do wprowadzenia odgórnego całkowitego zakazu udzielania Komunii świętej. [zob – „Fauci wzywa do zaprzestania udzielania Komunii św.” – BIBUŁA 5/28/2020] W wywiadzie dla jezuickiego heretyckiego pisma America, Fauci powiedział „jako katolik”, że „przyjmowanie Komunii św. jest ryzykowne”. Fauci jest lekarzem, nie posiada doktoratu i nie jest profesorem, lecz pełniąc przez kilkadziesiąt lat nadrzędne funkcje w wielu kluczowych instytucjach i organizacjach medycznych, jest biurokratą o wielkich wpływach, a podczas tzw. pandemii ogłoszony został przez media jako „główny lekarz Ameryki”. Fauci ma niewielkie doświadczenie lekarskie; jako lekarz nie widział pacjenta przez co najmniej 20 lat. Za to w ostatnim roku udzielił ponad 330 wywiadów. Fauci nie jest również katolikiem, nie tylko poprzez antykatolickie wypowiedzi i wieloletnie praktyki, ale jak sam to powiedział w jednym z wywiadów, porzucił wiarę katolicką i deklaruje się dzisiaj jako „humanista”.

Preparaty chemiczno-genetyczne reklamowane jako „szczepionki przeciwko Covid-19” nie tylko nie są szczepionkami, gdyż nie kwalifikują się pod to medyczne pojęcie; nie są też „przeciwko” Covid-19, gdyż nie chronią przed wirusem (jedynie – jak twierdzą bezpodstawnie producenci – mają zmniejszyć symptomy choroby).

Nawoływanie przez katolickich hierarchów i księży do zaszczepiania się preparatem chemiczno-genetycznym wyprodukowanym na linii abortowanych komórek ludzkich, jest zbrodnią wołającą o pomstę do Nieba.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

 

Oprac. www.bibula.com
2021-05-21
na podstawie Lifesitenews (May 21, 2021)

Skip to content