Okrągły Stół Kościoła Katolickiego z Mocami Piekielnymi: Abortystka Chelsea Clinton prelegentem w Watykanie

15 kwietnia 2021, Watykan zapowiedział konferencję organizowaną przez Papieską Radę ds. Kultury i Fundację Cura https://thecurafoundation.org/. Wydarzenie poświęcone wzajemnemu oddziaływaniu umysłu, ciała i duszy w opiece zdrowotnej – “Exploring the Mind, Body & Soul: How Innovation and Novel Delivery Systems Improve Human Health”  odbędzie się w dniach 6-8 maja 2021.

Wśród najważniejszych mówców znajdą się Anthony Fauci, Chelsea Clinton (zauważmy, że Chelsea jest głośną zwolenniczką aborcji, która ruch pro-life określa mianem “anty-choice”; jest także wiceprezesem kontrowersyjnej Fundacji Clintonów oraz osobą wspierającą organizację Planned Parenthood, znaną jako największy podmiot świadczący usługi aborcyjne w USA; w roku 2018, Chelsea wystąpiła na spotkaniu zorganizowanym przez National Abortion and Reproductive Rights Action League oraz Planned Parenthood, gdzie pochwaliła legalną aborcję za wkład rzędu “trzech i pół biliona dolarów” do amerykańskiej gospodarki) i Deepak Chopra.

Wezmą w niej udział również prezesi dużych firm farmaceutycznych, w tym Moderna i Pfizer, a także znane osobistości działające w «filantropii medycznej, obrońcy zdrowia na świecie», decydenci polityczni, lekarze i przywódcy religijni. Na stronie internetowej watykańskiej konferencji wymieniono ponad 100 mówców, w tym Kerry Kennedy, modelkę Cindy Crawford, Johna Sculleya, Brandona Marshalla, Joe Perry’ego – gitarzystę zespołu muzycznego Aerosmith oraz monsignora Dario Edoardo Viganò, emerytowanego prefekta Sekretariatu ds. Komunikacji.

“Uczestnicy event’u spólnie skupią się na postępach w dziedzinie innowacji medycznych i będą starali się katalizować tworzenie nowych, interdyscyplinarnych podejść i partnerstw na rzecz leczenia chorób oraz poprawy stanu zdrowia, komfortu życia i zrozumienia ludzkiej niepowtarzalności” – czytamy na stronie internetowej konferencji.

Współprowadzącymi szczyt będą kardynał Gianfranco Ravasi – przewodniczący Papieskiej Rady ds. Kultury, pochodzący z Polski monsignor Tomasz Trafny (od roku 2006 pełniący funkcję urzędnika Papieskiej Rady ds. Kultury – kierownika Wydziału Nauki i Wiary oraz sekretarza generalnego Kuratorium Nauki i Wiary – Fundacji STOQ)  https://www.scienceandfaithonline.com/en/tomasz-trafny oraz Robin Smith, prezes Fundacji Cura i autor książki “Komórki są nowym lekarstwem” – https://thecurafoundation.org/board-of-directors/.

Oświadczenie rozesłane przez Biuro Prasowe Stolicy Apostolskiej mówi, że organizatorzy konferencji będą również promować okrągły stół na temat “Pomostu między nauką i wiarą”, który będzie badał “związek religii i duchowości ze zdrowiem i dobrostanem”. “Dyskusja będzie dotyczyła głębszego sensu ludzkiej egzystencji i poszukiwania obszarów zbieżności między naukami humanistycznymi i przyrodniczymi” – napisano. Jest to piąta międzynarodowa konferencja na temat zdrowia zorganizowana przez Papieską Radę ds. Kultury oraz Fundację CURA. Czwarta konferencja, “United to Cure”, goszcząca w Watykanie w roku 2018, miała jako prelegentów Katy Perry, Deepaka Choprę i Petera Gabriela. Pierwsza konferencja z tej serii odbyła się w Watykanie w roku 2011 i koncentrowała się na postępach w badaniach nad dorosłymi komórkami macierzystymi.

https://www.catholicnewsagency.com/news/247283/anthony-fauci-chelsea-clinton-to-speak-at-vatican-health-conference

Przypomnijmy wydarzenie sprzed kilku lat, kiedy to włoski kardynał Gianfranco Ravasi (podobnie jak arcybiskup Bruno Forte, będący uczniem lewackiego i heretyckiego kardynała Martini) bierze udział w adoracji pogańskiej bogini Pacha Mama (20 lipiec 2015, Argentyna). Na video, poniżej widoczna jest także zakonnica katolicka. Od roku 2007 Ravasi jest prezydentem Papieskiej Rady do Spraw Kultury, Papieskiej Komisji do Spraw Archeologii  i Rady do Spraw Koordynacji między Akademiami Papieskimi.

Przypomnijmy też, co ks. Tomasz Trafny opowiadał na temat śmierci fizyka Stephena Hawkinga:

«Śmierć Stephena Hawkinga to “wielka strata”, nie tylko ze względu na jego badania, które fascynowały zarówno naukowców, jak i nie-naukowców, ale także ze względu na intelektualną uczciwość, którą ten wielki uczony zawsze się odznaczał, nawet w obliczu “tematów, które wymykają się badaniom naukowym”. Podkreślił to ks. Tomasz Trafny, szef Wydziału Nauki i Wiary Papieskiej Rady Kultury, który wspomniał kosmologa Stephena Hawkinga i zwrócił uwagę na potrzebę dialogu między nauką a wiarą. “Hawking pozostawia nam lekcję, że prawdziwy naukowiec”, dodał, “zachowuje otwarty umysł i nie zamyka się w uprzedzeniach”, ponieważ wszechświat “wymaga wyjaśnienia”. “Prowokacje” wielkiego astrofizyka, podsumował urzędnik departamentu kultury, są także zachętą dla teologów do pogłębiania wiedzy naukowej, aby utrzymać efektywny dialog z nauką».

https://www.vaticannews.va/it/mondo/news/2018-03/intervista-mons–tomasz-trafny-sulla-morte-di-stephen-hawking-.html

Uwagi ks. Trafnego brzmią nieco kuriozalnie, wziąwszy pod uwagę choćby tylko fakt, iż w styczniu 2015, The Telegraph opublikował zdjęcie profesora, znajdującego wówczas na wyspie należącej do osławionego Epsteina. Mówi się, że sparaliżowny fizyk zaliczył tam noc wypełnioną sexem, uprawianym z 12-latką.

British theoretical physicist Stephen Hawking attends a barbecue on Jeffrey Epstein’s Caribbean island Little St James while attending a conference on neighbouring island St Thomas in March 2006 CREDIT: Photo: TIM STEWART NEWS LIMITED

https://en.wikipedia.org/wiki/Stephen_Hawking

https://www.telegraph.co.uk/news/science/stephen-hawking/11340494/Stephen-Hawking-pictured-on-Jeffrey-Epsteins-Island-of-Sin.html

TRAFNY: «Nauka może oczyścić wiarę ze stereotypów oraz wizji mitycznych i prymitywnych w odniesieniu do świata…»

Autor: Uczta Baltazara

Za: Uczta Baltazara (17 aprile 2021) | https://babylonianempire.wordpress.com/2021/04/17/okragly-stol-kosciola-katolickiego-z-potegami-piekielnymi-abortystka-chelsea-clinton-prelegentem-w-watykanie/

Skip to content