Smutna wiadomość: Benedykt XVI też zaszczepił się preparatem powstałym z komórek zabitych dzieci. A tyle było kazań o “aborcji jako znaku Siły Antychrysta”…

Aktualizacja: 2021-01-14 10:48 am

Zarówno Papież Franciszek, jak i Benedykt XVI zostali już zaszczepieni przeciw koronawirusowi – podało Biuro Prasowe Stolicy Apostolskiej. Papież Senior został zaszczepiony w swej rezydencji. Jak zapewnia abp Georg Gänswein, Papież Senior zachowuje pełną jasność umysłu, nie rezygnuje też z codziennych popołudniowych spacerów po Ogrodach Watykańskich. Choć pod względem fizycznym jest dziś bardzo kruchy, nie może dużo chodzić i zawsze używa podpórki. Codziennie koncelebruje też Msze, którą odprawia abp Gänswein. […]

Całość: VaticanNews (14 stycznia 2021) – [Org. tytuł: «Franciszek i Benedykt XVI zostali zaszczepieni»]

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Tak więc po Wielkim Szkodniku w Watykanie, zaszczepił się również Benedykt XVI. Jest to tym smutniejsze, że głosił on nauczanie Kościoła mówiąc o nienaruszalności życia ludzkiego, określając aborcję jako “znak Sił Antychrysta”, i tak dalej. Widać, to wszystko tylko retoryka kościelnych hierarchów, którzy u schyłku swego życia łapią się każdej możliwej szansy – etycznej czy nie, to już nieważne – aby przeżyć jeszcze kilka, kilkanaście lat. Nie zdają się na łaskę Stwórcy, na Władcę życia i śmierci, lecz korzystają z zatrutych owoców Złego, który robi wszystko aby zaciemnić granicę pomiędzy dobrem a złem, który podsuwa niemoralne, nieetyczne rozwiązania mające dać zdrowie, szczęście, kilka lat życia – kosztem innych.

Co równie ważne w komunikacie Biura Prasowego Stolicy Apostolskiej, Benedykt XVI przyjął dawkę szczepionki “zachowując pełną jasność umysłu”, a więc nie należy do grupy starców, którym wstrzykuje się oszukańczy preparat bez ich wiedzy, świadomości, zgody, a nawet wbrew ich woli. 

Przypomnijmy, że szczepionki “przeciwko Covid-19” powstały z komórek abortowanych dzieci – czytaj: zamordowanych z premedytacją niewinnych i bezbronnych dzieci w horrendalnym procesie “przerwania ciąży”. Z napływających informacji wynika, że komórki wykorzystane do produkcji szczepionek pochodziły od “setek aborcji”, a nie od – jak podają media, w tym katolickie – od jednego dziecka w latach 1980. Dzieci wykorzystane do produkcji tych szczepionek pochodziły z procesu “aborcji”, która dokonywana była każdorazowo wobec zdrowego dziecka wyjętego z łona matki poprzez cesarskie cięcie i jeszcze żyjące poddane pocięciu na kawałki, gdyż do produkcji tych “szczepionek” używa się komórek nerek dziecka pobranych “w ciągu 5 minut od dokonania aborcji”. 

Zachowanie Benedykta XVI jest przykładem zepsucia hierarchii posoborowego Kościoła, a kard. Ratzinger / Benedykt XVI odejdzie do historii w niesławie i infamii

 

PRZESŁUCHAJ koniecznie (wersja angielska) wstrząsające, naukowe wyjaśnienie pochodzenia szczepionek “przeciwko Covid-19”:

“The origin of the abortion-tainted vaccines will sicken you”

 

 


 

Tags: , , , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=122061 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]