“Członkowie LGBTQ mają tak wiele do zaoferowania światu” – uważa konsultant watykańskiej Dykasterii ds. komunikacji

Aktualizacja: 2020-12-17 12:56 pm

Ksiądz James Martin SJ – jak podaje wiele mediów – to jeden z najbardziej znanych lobbystów LGBT w sutannie. Popiera on jawnie zmianę nauczania katolickiego w odniesieniu do homoseksualizmu. Głośno zrobiło się po jego wypowiedzi w listopadzie, w której stwierdził, że przykrywką dla homofobii jest domaganie się respektowania wolności religijnej przez katolickie agencje adopcyjne, które odmówiły adoptowania dzieci przez pary homoseksualne.

Ksiądz James Martin SJ jest konsultantem watykańskiej Dykasterii ds. komunikacji. W sposób bardzo entuzjastyczny pochwalił on decyzję Joe Bidena na temat ministerialnej nominacji dla polityka, który jest znany głównie ze swojego homoseksualizmu. Pete Buttigieg otrzymał od Bidena tekę ministra transportu.

W mediach społecznościowych ks Martin SJ umieścił entuzjastyczn wpis:

– Gratulacje dla @PeteButtigieg, nominowanego przez @JoeBidena na stanowisko Sekretarza Transportu. Gdyby został zatwierdzony, byłby pierwszym jawnie homoseksualnym członkiem gabinetu prezydenckiego. Kolejny historyczny krok dla społeczności #LGBTQ, której członkowie mają tak wiele do zaoferowania światu

mp/LifeSiteNews.com/DoRzeczy.pl

Za: Fronda.pl (17.12.20) -- [Org. tytuł: « Członkowie LGBTQ mają tak wiele do zaoferowania światu – uważa konsultant watykańskiej Dykasterii ds. komunikacji»]
Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=121313 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]