Arcybiskup Paglia znów zasłynął: umieścił na twitterze zdjęcie nagiej kobiety, mężczyzny otoczonych nagimi dziećmi

Prominentny arcybiskup watykański, Vincenzio Paglia powielił na swoim koncie twitterowym zdjęcie całkowiciej nagiej rodziny – mężczyzny, kobiety i gromadki nagich dzieci.

Arcybiskup Paglia, były przewodniczący Papieskiej Rady ds. Rodziny oraz obecny przewodniczący Papieskiej Akademii Źycia, zasłynął wielokrotnie z posługiwania się erotycznymi przekazami. Na ogromnym  muralu wymalowanym w katedrze włoskiej diecezji Terni-Narni-Amelia, arcybiskup Paglia jest namalowany w podejrzanym homoerotycznym uścisku.

Image

Obrzydliwy mural pokazuje Jezusa, który ciągnie do nieba sieć wypełnioną nagimi lub pół-nagimi homoseksulistami, transwestytami, prostytutkami i handlarzami narkotyków, wszystkich splecionych w erotycznych uściskach. Arcybiskup stanął w obronie malunki mówiąc, że ma on „przekaz ewangelizacyjny”.

Lista osiągnieć arcybiskupa Paglia jest długa. Nadzorował on kontrowersyjny program sex-edukacji podczas Światowych Dni Młodzieży w Polsce, bronił udzielania Komunii świętej osobom żyjącym w grzesznych związkach, twierdził, że księża powinni uczestniczyć podczas aktu eutanazji „trzymając konających za rękę”, a także powiedział, że osoby uważające iż Judasz jest w piekle, są heretykami.

Amerykański psychiatra, dr Rick Fitzgibbons, dyrektor jednego z ośrodków pomocy i konsultant watykańskiej Kongregacji do spraw Duchowieństwa stwierdził w 2016 roku, że arcybiskup Paglia powinien być przebadany przez konsylium do spraw skandali seksualnych.

Arcybiskup Vinzenzio Paglia cieszy się ogromnym zaufaniem u biskupa Rzymu – Franciszka-Bergoglio. To on powierzył abp Paglia funkcję Przewodniczącego Papieskiej Akademii Źycia, którą to instytycję Franciszek-Bergoglio gruntownie zreformował i zniszczył.

 

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: Lifesitenews (Jul 16, 2020) | https://www.lifesitenews.com/news/vatican-archbishop-retweets-image-of-naked-adults-surrounded-by-naked-children

Skip to content