Arcybiskup Paglia znów zasłynął: umieścił na twitterze zdjęcie nagiej kobiety, mężczyzny otoczonych nagimi dziećmi

Aktualizacja: 2020-07-16 5:48 pm

Prominentny arcybiskup watykański, Vincenzio Paglia powielił na swoim koncie twitterowym zdjęcie całkowiciej nagiej rodziny – mężczyzny, kobiety i gromadki nagich dzieci.

Arcybiskup Paglia, były przewodniczący Papieskiej Rady ds. Rodziny oraz obecny przewodniczący Papieskiej Akademii Źycia, zasłynął wielokrotnie z posługiwania się erotycznymi przekazami. Na ogromnym  muralu wymalowanym w katedrze włoskiej diecezji Terni-Narni-Amelia, arcybiskup Paglia jest namalowany w podejrzanym homoerotycznym uścisku.

Image

Obrzydliwy mural pokazuje Jezusa, który ciągnie do nieba sieć wypełnioną nagimi lub pół-nagimi homoseksulistami, transwestytami, prostytutkami i handlarzami narkotyków, wszystkich splecionych w erotycznych uściskach. Arcybiskup stanął w obronie malunki mówiąc, że ma on “przekaz ewangelizacyjny”.

Lista osiągnieć arcybiskupa Paglia jest długa. Nadzorował on kontrowersyjny program sex-edukacji podczas Światowych Dni Młodzieży w Polsce, bronił udzielania Komunii świętej osobom żyjącym w grzesznych związkach, twierdził, że księża powinni uczestniczyć podczas aktu eutanazji “trzymając konających za rękę”, a także powiedział, że osoby uważające iż Judasz jest w piekle, są heretykami.

Amerykański psychiatra, dr Rick Fitzgibbons, dyrektor jednego z ośrodków pomocy i konsultant watykańskiej Kongregacji do spraw Duchowieństwa stwierdził w 2016 roku, że arcybiskup Paglia powinien być przebadany przez konsylium do spraw skandali seksualnych.

Arcybiskup Vinzenzio Paglia cieszy się ogromnym zaufaniem u biskupa Rzymu – Franciszka-Bergoglio. To on powierzył abp Paglia funkcję Przewodniczącego Papieskiej Akademii Źycia, którą to instytycję Franciszek-Bergoglio gruntownie zreformował i zniszczył.

 

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie Lifesitenews (Jul 16, 2020)
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=115435 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]