Zamknie kościół w Boże Narodzenie

Aktualizacja: 2018-12-11 11:18 am

FUTURO: Proboszcz parafii w San Torpete na północy Włoch zapowiedział, że jego kościół w Boże Narodzenie będzie zamknięty. Ma to być protest przeciwko tzw. ustawie Salviniego, która zaostrza przepisy imigracyjne.

– Jeżeli Jezus, Maryja i Józef mieliby się dziś przedstawić, by czcić jego narodziny, zostaliby zatrzymani na granicy i wyrzuceni dzięki dekretowi Salviniego – oznajmił o. Paweł Farinella, proboszcz parafii w San Torpete.

Ksiądz stwierdził również, że p. Mateusz Salvini i jego zwolennicy “zabijają Boga”.

Źródło: GenovaToday.it
Opracował: TP

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=105707 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]