Skandal! Lewacy zniszczyli polski kościół w Kanadzie po Marszu Niepodległości. „Nazi Raus!”

Portal Global News poinformował, że polski kościół w Vancouver został zniszczony. Na ścianach kościoła przy wejściu ktoś nabazgrał sprayami napisy „AntiFa”, „refugees welcome” i „Nazi Raus”.

Zniszczenie nastąpiło zapewne po warszawskim Marszu Niepodległości w dniu 11 listopada, który odbił się szerokim echem na całym świecie.

Oczywiście jakk przystało na lewackie media portal Global News sam napisał bzdury i wypaczał obraz Marszu. Stwierdzili, że w zorganizowanym w Warszawie marszu szły „grupy nacjonalistyczne i grupy skrajnie prawicowe wraz z głównymi politykami polskimi”. Sugerują, że to własnie mogło być powodem ataku na kościół – i tu akurat mają rację.

– Wiele osób na świecie nazywa Polaków faszystami, a my nie jesteśmy faszystami. Polacy oddawali życie walcząc z faszystami. My, żyjący w Kanadzie, sami jesteśmy uchodźcami, którzy uciekli z komunistycznego kraju – powiedział dla Global News anonimowy Polak.

– Jak można nazywać Polaków nazistami? To szaleństwo – dodał drugi rozmówca. – To, co zostało napisane na murach kościoła, to wyraz nienawiści do Polaków – podsumował.

Oto owoce zakłamanej propagandy zachodnich mediów i opozycji totalnej.

Źródła: rp.pl/globalnews

Za: Najwyższy Czas! (12/11/2018) | https://nczas.com/2018/11/12/skandal-lewacy-zniszczyli-polski-kosciol-w-kanadzie-po-marszu-niepodleglosci-nazi-raus/

Skip to content