Somalijscy piraci bezkarni. Napadli na Niemców, a ci załatwili im… socjalne zasiłki

Połowa schwytanych somalijskich piratów, którzy w roku 2012 porwali niemiecki kontenerowiec, zamiast w dalszym ciągu przebywać za kratkami, cieszy się statusem tzw. „osób tolerowanych” i czeka na azyl. Ponadto pięciu spośród dziesięciu złapanych piratów od sześciu lat pobiera też niemieckie zasiłki.

Proces piratów kosztował Bundesrepublikę około 1 mln euro. Po jego zakończeniu niemiecka opinia publiczna nie dowiedziała się, jaki los spotka somalijskich piratów. Jak poinformowali przedstawiciele władz Hamburga pozostała piątka  – nawet na jeden dzień – nie trafiła do aresztu. Z ich wiedzy wynika, że czterech mężczyzn wróciło do Somalii, a jeden do Szwecji. Nikt dziś nie zaprzeczy, że ci właśnie Somalijczycy w przyszłości mogą organizować ataki terrorystyczne czy stanowić zagrożenie dla statków u wybrzeży Somalii.

Sprawa na światło dzienne wyszła tylko dzięki zapytaniom  AfD (Alternative für Deutschland). Przedstawiciele trzeciej siły w Bundestagu chcieli się dowiedzieć, co dzieje się z wszystkimi złapanymi piratami, zarówno dorosłymi, jak i nieletnimi, którzy napadli na statek „Taipan”, a jego załodze grozili śmiercią.

Jeden z piratów, który chciał pozostać anonimowy wyznał, że odsiadującą w więzieniu krótki wyrok piątkę często odwiedzali przedstawiciele jednego ze stowarzyszeń proimigranckich. Ten najstarszy z zatrzymanych Somalijczyków stwierdził m.in. że „stowarzyszenie pomogło im znaleźć pracę, a nieletnim szkołę”. Najstarszy z piratów nie rozumie dochodzenia ze strony AfD.

Niemiecki rząd ma spory problem zarówno ze skazywaniem, jak i deportowaniem radykalnych islamistów do swoich krajów. Szef niemieckiego MSW przyznał, że w roku 2017 deportowano jedynie 10 z 750 zagrażających bezpieczeństwu państwa  islamistów.

Źródło: „Die Welt”

ChS

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2018-08-17)

 


 

Przybysze protestują w Grecji. Nie są zadowoleni z luksusowego lokum. Źądają nowego zakwaterowania [VIDEO]

Imigranci zablokowali grecką drogę krajową łączącą Teby z Atenami. Protestowali przeciwko „złym warunkom” jakie mają rzekomo panować w miejscu, w którym ich zakwaterowano. A to najbardziej luksusowy ośrodek w Grecji.

Imigranci domagali się, aby przyznano im mieszkania w mieście zamiast domów, które zapewniło im państwo. Fakt ten budzi co najmniej zdziwienie biorąc pod uwagę to, że ośrodek zamieszkiwany przez imigrantów jest jednym najbardziej luksusowych w Grecji.

Teby zapewniły wiele udogodnień dla przybyszów, w tym szkołę, plac zabaw, klinikę dla kobiet oraz bezpłatne Wi-Fi. Domy są klimatyzowane i wyposażone we wszystkie nowoczesne udogodnienia.

Podobny protest zorganizowali również imigranci zamieszkujący w poblizu Aten blokując drogę łączącą Ateny z Koryntem.

Tego typu protesty są w Grecji nielegalne i surowo karane, ale greckie państwo stosuje rażące podwójne standardy wobec tego rodzaju zachowań – Greków rozpędzają, z imigrantami się pieszczą.

Za: Najwyższy Czas! (18/08/2018)

 


 

Tak ubogacają Zachód. Gang 31 gwałcicieli rozbity. Imiona i nazwiska mówią wszystko

Śledczy w Huddersfield w Wielkiej Brytanii oskarżyli 31 osób o wykorzystywanie seksualne dziewczynek w mieście. Imiona i nazwiska mówią wszystko o pochodzeniu tych zwyrodnialców.

Jedna kobieta i 18 mężczyzn – z których większość zamieszkuje Huddersfield i Dewsbury – zostali oskarżeni o wykorzystywanie dziewcząt w wieku od 12 do 18 lat. Ci zwyrodnialcy dopuścili się gwałtów i molestowania.

Kolejnych 12 mężczyzn, których tożsamość nie została ujawniona z przyczyn prawnych, również zostało postawionych w stan oskarżonych. Oskarżeni staną przed Sądem Magistrackim Kirklees w dniach 5 i 6 września.

Ci, których tożsamość została ujawniona oraz zarzuty, które usłyszą, są wymienione poniżej. Imiona i nazwiska mówia wszystko o pochodzeniu tych zwyrodnialców.

Banaras Hussain, lat 37 lat, oskarżony o gwałt na kobiecie powyżej 16 roku życia.

Banaris Hussain, lat 35 oskarżony o gwałt na dziewczynce w wieku 13-15 lat.

Mohammed Suhail Arif, lat 30 oskarżony o gwałt na dziewczynce w wieku 13-15 lat.

Iftikar Ali, lat 37 oskarżony o gwałty na dziewczynkach w wieku 13-15 lat

Mohammed Sajjad, lat 31 oskarżony o gwałty na dziewcznkach w wieku 13-15 lat oraz ułatwienie popełnienia przestępstwa seksualnego.

Fehreen Rafiq, lat 38 oskarżony o pomoc w popełnieniu przestępstwa seksualnego na dziecku.

Umar Zaman, lat 30 oskarżony o gwały na dziewczynakch w wieku 13-15 lat.

Basharat Hussain, 31 lat oskarżony o gwałty na dziewczynkach w wieku 13-15 lat.

Amin Ali Choli, lat 36 oskarżony o dwa gwałty na dziewczętach powyżej 16 roku życia.

Shaqeel Hussain, lat 35 oskarżony o gwałt na dziewczynce w wieku 13-15 lat oraz handel ludźmi.

Mubasher Hussain, lat 35 oskarżony o gwałt na dziewczynce w wieku 13-15 lat oraz napaść na tle seksualnym.

Abdul Majid, lat 34 oskarżony o gwałty na dziewczynkach w wieku 13-15 lat.

Mohammed Dogar, lat 35 oskarżony o ułatwienie popełnienia przestępstwa seksualnego.

Usman Ali, lat 32 oskarżony o gwałt na dziewczynce w wieku 13-15 lat.

Mohammed Waqas Anwar, lat 29 oskarżony o gwałty na dziewczynkach w wieku 13-15 lat.

Gul Riaz, lat 42 oskarżony o gwałt na dziewczynce w wieku 13-15 lat.

Mohammed Akram, lat 41 oskarżony o gwałty na dziewczynkach w wieku 14-15 lat oraz sutenerstwo.

Manzoor Akhtar, lat 29 oskarżony o gwałty na dziewczynach w wieku 13-15 lat oraz handel ludźmi.

Samuel Fikru, lat 30 oskarżony o gwałty na dziewczynkach w wieku 13-15 lat.

Za: Najwyższy Czas! (18/08/2018)

 


 

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content