„Bild”: Niemcy to eldorado dla morderców i gwałcicieli! Imigranci chwalą się radykalizmem

W Niemczech może znajdować się wielu azylantów stanowiących poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa kraju – wynika z dokumentów Federalnego Urzędu ds. Migracji i Uchodźców (BAMF).

Według danych ONZ, w ubiegłym roku w Niemczech przebywało 1,41 mln uchodźców i azylantów. To absolutny rekord w całej Europie. W jednym tylko landzie, Nadrenii Północnej-Westfalii, takich osób było więcej, niż w całych Włoszech. Mowa przy tym wyłącznie o osobach oficjalnie zarejestrowanych. Liczba tych, którzy znajdują się w RFN nielegalnie, działając na przykład w strukturach przestępczych, jest nieznana.

Jak okazuje się tymczasem na podstawie danych BAMF, bardzo wielu z zarejestrowanych uchodźców może stanowić znaczące zagrożenie dla niemieckich obywateli. Dziennik „Bild” dotarł do dokumentów mówiących o azylantach związanych z terroryzmem. To osoby, które groziły dokonywaniem zamachów, przedstawiając się jako bojownicy ISIS oraz ekstremistyczni fundamentaliści. Także takie osoby – mimo wiedzy urzędów o ich terrorystycznych skłonnościach – cieszą się pełnym wsparciem państwa.

„Nawet mordercy, gwałciciele, handlarze narkotyków i inni przestępcy otrzymują w Niemczech ochronę, jeżeli w ich krajach grozi im kara śmierci lub tortury” – pisze „Bild”.

„Jest mi wszystko jedno. Jeżeli nie otrzymam transferu, to dokonam zamachu i odejdę do Allaha” – cytuje wypowiedź jednego z takich uchodźców dziennik. Inni mają grozi, że jeżeli ostatecznie nie otrzymają azylu, podłożą bombę lub „wszystkich zabiją”.

Jak sugeruje „Bild”, część uchodźców może celowo przedstawiać się jako mordercy, wiedząc, że dzięki temu z większą dozą prawdopodobieństwa nie zostaną wydaleni do ojczyzny. Jeden z azylantów z Turcji wypełniając wniosek o azyl zapewnił na przykład, że w swoim kraju zamordował 40 osób.

Źródła: bild.de / kath.net
Pach

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2018-06-26)

 


 

Niemcy: Imigranci z Afryki zaatakowali karetkę pogotowia.

Lekarzowi wybili zęby i złamali szczękę.

Dwóch imigrantów z Afryki zaatakowało załogę karetki pogotowia w niemieckiej miejscowości Ottobrun. Jadący karetką lekarz ma złamaną szczękę, uraz mózgu oraz wybite zęby.

Karetka pogotowia przyjechała pomóc straży pożarnej, która przyjechała do rannych z wypadku. W pewnym momencie 17-letni Etiopczyk i 20-letni Erytrejczyk zaatakowali załogę karetki. 20-latek rzucił z odległości około półtora metra butelkę whisky w szybę samochodu od strony pasażera. Zdarzenie miało miejsce po godz. 20-tej – donosi „Abendzeitung”.

Butelka trafiła w lekarza siedzącego w samochodzie karetki pogotowia. Lekarz doznał poważnych obrażeń twarzy, ma wybite kilka zębów, złamaną szczękę i uraz mózgu. Sanitariusz, który prowadził pojazd, doznał lekkich obrażeń od odprysków szkła.

Na miejsce wezwano policję. Mężczyźni zostali aresztowani, ale policja spotkała się z agresją innych imigrantów, którzy stanęli w ich obronie. Oprócz sprawców ataku, na miejscu zdarzenia zostało aresztowanych także kilku innych agresywnych mężczyzn.

[Źródło:] https://ndie.pl/niemcy-imigranci-z-afryki-zaatakowali-karetke-pogotowia-lekarzowi-wybili-zeby-zlamali-szczeke/

Za: Strona prof. Mirosława Dakowskiego (25.06.2018)

 


 

Skip to content