Aktualizacja strony została wstrzymana

Empik kłania się lewakom. Książka o leczeniu homoseksualistów ze specjalną cenzurką

Popularna sieć Empik przystała na absurdalne zarzuty lewackiej organizacji i postanowiła opatrzyć specjalną cenzurką książkę „Walka o normalność. Przewodnik po autoterapii homoseksualizmu”. To działanie, które nie ma miejsca w innych sklepach internetowych.  

Lewacka organizacja Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych pochwaliła się sukcesem: wywarła presję na Facebook, by ten odpowiednio potraktował książkę „Walka o normalność”, która opiera się na metodzie leczenia tzw. terapią konwersyjną skutkującej zmianą preferencji seksualnych.

Lewacy uznali pozycję za „szkodliwą i niebezpieczną” o czym niezwłocznie poinformowali Empik. Ten posłusznie zgodził się z zarzutami organizacji i zaproponował, że dołączy do produktu specjalną notkę, informującą, że… terapia opisana w inkryminowanej książce jest zakazana. „Treść niniejszej publikacji opisuje terapię konwersyjną, która w opinii takich organizacji jak WHO i ONZ została uznana za szkodliwą dla zdrowia i niezgodną z aktualnym stanem wiedzy medycznej” – czytamy w specjalnym dopisku do książki „Walka o normalność” na stronie empik.com.pl. Co więcej, w dopisku znajduje się informacja, że terapie konwersyjna może skutkować problemami psychicznymi (sic!).

To niespotykane zachowanie, wszak o tym co znajduje się w opisie książki na stronie Empiku decyduje wydawca, zaś sam sklep wybiera tytuły, które zamawia, otrzymują za to bardzo korzystną marżę. Wygląda jednak na to, że Empik, pod wpływem presji homolobby, rozmyślił się i postanowił odpowiednio skorygować notkę do pozycji.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych wyjaśnił, że książką zainteresował się, ponieważ „opiera się na przesądach i ideologii”.

Źródło: facebook, empik.com

ged

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2018-04-29)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Przypominamy to co pisaliśmy już wiele lat wcześniej, czyli w wielkim skrócie, o historii firmy Empik oraz kto jest jej właścicielem i co z tego wynika.

Historia dzisiejszego, żydowskiego EMPiK-u

Na bazie działającego w PRL-u Klubu Międzynarodowej Prasy i Książki, w 1991 roku w tajemnicznych okolicznościach dwóch tajemniczych osobników (Janusz Romanowski i Yaron Bruckner) oraz nijaki Jacek Dębski, działający z ramienia państwowej firmy RSW Prasa-Książka-Ruch, powołali Spółkę EMPiK, której w trzy lata później Skarb Państwa pozbył się na rzecz koncernu holenderskiego Eastbridge N.V.

Pozbycie się licznych lokali EMPiK-u, sieci dystrybucyjnej i całego dorobku kilkudziesięciu lat wszystkich Polaków pracujących w Polsce Ludowej, jest kolejnym przykładem złodziejskiego okresu tzw. transformacji ustrojowej, czyli koncepcji żydowskiego globalisty George’a Sorosa, wcielanej w Polsce przez Sekretarza PZPR, towarzysza Leszka Balcerowicza.

Globalny koncern Eastbridge założony został przez Yarona (Ronny) Brucknera (zm. w 2013 r, skremowany w Jerozolimie), operuje w 35 krajach świata, zatrudniając około 10 tysięcy pracowników. W 2009 roku EMPIK posiadał 134 salony w Polsce i 23 sklepy na Ukrainie.

Rodzina Brucknerów operuje od kilkudziesięciu lat na obszarze Europy Wschodniej. Yaron Bruckner przejął aktywa i liczne kontakty po ojcu, który już w latach 1950. prowadził szeroki handel z Polską i innymi krajami bloku wschodniego. Bruckner-syn określany przez finansowe źródła jako „ważny gracz na polskim rynku nieruchomości”, na początku XXI wieku handlował nieruchomościami w Polsce na prawie 2 miliardy dolarów. Unika kontaktów z prasą, mediami. Jak twierdzi rzecznik firmy, szef „udziela wywiadów raz na 10 lat”. O jego oraz jego rodziny szemranych powiązaniach ze służbami specjalnymi PRL świadczy choćby fakt, że już jako 20-latek (sic!) swobodnie operuje w PRL jako jeden z kluczowych graczy finansowo-gospodarczych.

W 2016 roku ponad 1/3 udziałów Empiku przejmuje czesko-słowacka spółka Penta Investments (będąca tworem komunistycznych służb czechosłowackich, a zakładamy się, że to nie tylko typowa komuna, ale i klasyczna żydokomuna) oraz Krockella Limited (słowacka spółka o zupełnie tajemniczych korzeniach).

EMPiK należy do wpływowej sieci rozpowszechniania prasy i książek w Polsce. W sposób wyraźny preferuje i promuje książki o tematyce antypolskiej, antykatolickiej, rozpowszechnia też czasopisma pornograficzne, propaguje aborcję, okultyzm i eutanazję. Poprzez liczne akcje i promowanie wydawnictw judaizuje polskie społeczeństwo.

WIĘCEJ o Empiku:

 


 

Skip to content