Aktualizacja strony została wstrzymana

Kolorado: Ksiądz przyłapany na bieganiu na golasa po boisku szkolnym

Nie umundurowany policjant zatrzymał w czerwcu br. biegającego po boisku szkoły średniej nagiego mężczyznę. Okazało się, że tym odważnym joggerem był 53-letni ksiądz Robert Whipkey z Archidiecezji w Denver w stanie Kolorado.
Ks. Whipkey, który biegał sobie po boisku szkolnym raniutko, na godzinę przed wschodem słońca, przyznał się do winy mówiąc: „wiem, że to co zrobiłem bylo złe”, jednak bronił się twierdząc, iż nie spodziewał się nikogo o tej porze. Dodał też, że „biegając w ubraniu zawsze się obficie pocę”, co wskazuje na to, iż taki sposób uprawiania porannej gimnastyki nie był pojedynczym wybrykiem.

Archidiecezja w Denver nie zajęła dotychczas stanowiska w tej sprawie i nie zawiesiła księdza w czynnościach, oczekując decyzji prokuratury. Gdyby doszło do skazania za „nieprzyzwoite obnażanie się”, nazwisko ks. Whipkey zostałoby dopisane do oficjalnej listy zboczeńców.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

 

Za:
Deprecated: preg_replace(): Passing null to parameter #3 ($subject) of type array|string is deprecated in /home/bibulaco/public_html/wordpress/wp-includes/kses.php on line 1745