Kościół św. Anny w Warszawie-Wilanowie…

Aktualizacja: 2011-03-4 9:36 am

…z nieco innej perspektywy… Czyli wywiad z panienką, która zarobkowo rozbiera się w magazynach dla samców, przeprowadzony wewnątrz kościoła, w przytomności naszego Pana w tabernakulum. W kościele tym w październiku 2010 r. kręcony był… teledysk z udziałem tej pani.
[link – http://gwiazdy.wp.tv/i,Paula-Marciniak-o-rozbieranej-sesji…]

Polecajmy proboszcza tej parafii modlitwie wszystkich świętych (ze św. Janem Marią Vianneyem na czele), bo jest głupi nieroztropny i nie wie, co czyni (wytłumaczenie uprzejme) lub czyni to z pełną świadomością (wytłumaczenie nieuprzejme).

Kyrie eleison!

Dextimus

KOMENTARZ BIBUŁY: Oto nazwiska księży obsługujących w parafii p.w. św. Anny w Wilanowie (dane z oficjalnej strony parafii). Oczekujemy odpowiedzi i wyjaśnień w sprawie dopuszczenia do profanacji kościoła!

  • Ks. prałat dr Waldemar Robert Macko (Proboszcz parafii p.w. św. Anny w Wilanowie od 1 lipca 2007)
  • Ks. Dariusz Władysław Kuczyński (Wikariusz parafii p.w. św. Anny w Wilanowie od 2008 r.)
  • Ks. Mikołaj Skowron (Wikariusz parafii p.w. św. Anny w Wilanowie)
  • Ks. prałat Bogusław Bijak (emerytowany proboszcz, jest rezydentem w Wilanowie i mieszka na probostwie).

CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=33867 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]