Aktualizacja strony została wstrzymana

Nie pasuje mu Braun, teraz atakuje Ziemkiewicza. Jonny Daniels w akcji!

Internetowy komentarz Rafała Ziemkiewicza nie umknął uwadze prezesa Fundacji From the Depths. Dziennikarz wezwał do wznowienie ekshumacji w Jedwabnem.

Skoro już mamy wojnę, apeluję do IPN – nie tylko apeluję, proszę, błagam – wykorzystajcie tę okazję by wreszcie przeprowadzić ekshumację w Jedwabnem – zaapelował w mediach społecznościowych Rafał Ziemkiewicz. Popularny dziennikarz i pisarz przypomniał, że ekshumacje zostały skutecznie zablokowane ponad 10 lat temu przez naciski organizacji żydowskich.

„Może przydałoby się, aby ten apel przybrał formę jakiegoś listu, interpelacji albo został zinstytucjonalizowany w inny sposób?” – napisał Ziemkiewicz.

Do jego słów odniósł się Jonny Daniels, prezes Fundacji From the Depths zabiegającej o dialog polsko-żydowski. „Ponieważ facet nie narobił jeszcze wystarczająco dużo szkód w tym tygodniu. W co on gra?” – napisał na Twiterze.

luk

Oglądaj także:

Jonny Daniels chce wyeliminować Brauna? Reżyser odpowiada!

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2018-02-04)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Jonny Daniels, były sierżant Armii Izraelskiej (a może i znacznie coś więcej niż tylko sierżant) – jest takim samym „przyjacielem” Polski – na co jest promowany, również przez Telewizję Polską – jak ci wszyscy, którzy jak szakale i sępy rzucili się ostatnio w bezprecensowym ataku na Polskę. Wytypowana została jemu rola „dobrego policjanta” w grze przeciwko Polsce i próbuje niezręcznie odgrywać ją jako jej przyjaciel, lecz i tak gra jest do jednej antypolskiej bramki. Nie wolno dać się omamić gadaniom tego typu „przyjaciół”!

Warto również zauważyć, że prowadzona przez sierż. Danielsa fundacja From the Depths, jako motto przybrała sobie jakieś powiedzonko znanego hochsztaplera, Elie Wiesela. Poczytajcie, bracia i siostry, i nie dajcie się nabrać na żydowskie zagrywki z serialu „dobry i zły policjant”.

 


 

.