Szwedzki rząd rozważa podniesienie wieku emerytalnego, by sfinansować koszty migracji

Aktualizacja: 2017-12-19 11:29 am

Rosnące wydatki w ramach państwa opiekuńczego sprawiły, że szwedzkie ministerstwo finansów poważnie rozważa podniesienie wieku emerytalnego. To efekt gwałtownego wzrostu liczby ludności Szwecji, spowodowanego głównie masową imigracją.

Szwedzka minister finansów Magdalena Andersson z partii socjaldemokratycznej ogłosiła, że w celu pokrycia rosnących wydatków państwa w sferze socjalnej i opiekuńczej, w najbliższej przyszłości prawdopodobnie dojdzie do podwyższenia wieku emerytalnego – poinformował w poniedziałek Breitbart.com, powołując się na szwedzki dziennik Expressen. […]

Całość: Kresy.pl (19 grudnia 2017)

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=98765 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]