Youtube cenzuruje klip, który opublikował… polski rząd

Aktualizacja: 2017-12-6 4:05 pm

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji opublikowało nagranie, na którym lektor stwierdza, że ,,rząd PiS wycofał się ze szkodliwej decyzji rządu PO-PSL o sprowadzeniu do Polski imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Jako pierwsi mówiliśmy, że nie każdy imigrant jest uchodźcą, a tylko nieliczni uciekają przed wojną i terrorem”. Zdaniem Youtube ,,ten film został wskazany przez społeczność YouTube jako nieodpowiedni lub obraźliwy dla niektórych grup widzów”.

Oznacza to, że nie można go obejrzeć nigdzie poza stroną Youtube, a tam zablokowane zostało komentowanie i udostępnianie, nie można także zobaczyć polecanych filmów. Nie będzie można go również wyszukać, dostępny będzie tylko dla osób dysponujących konkretnym linkiem.

To popularna praktyka, którą na własnej skórze odczuło wielu prawicowych youtuberów, jednak teraz dotknęło to również polskie MSWiA.

O sprawie poinformował youtuber ,,Angry Foreigner”, który umieścił klip w swoim nagraniu (od 0:47):

YouTube has censored a video released by the Polish government.

This is beyond a joke now.

Silicon Valley is out-censoring former Communist eastern European countries.

Let that sink in.https://t.co/9iFU5DCAFb

”” Paul Joseph Watson (@PrisonPlanet) 6 grudnia 2017

Tu wideo MSWiA, które zostało ocenzurowane:

 


 

Za: niezlomni.com (2017/12/06) -- [Org. tytuł: «Skandal! Youtube cenzuruje klip, który opublikowałâ€¦ polski rzÄ…d. Oto nagranie, które uznano za nieodpowiednie [WIDEO]»]
Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=98535 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]