Posoborowy Duch czuwa…

Aktualizacja: 2017-11-11 12:40 pm

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości z przykrością informuje, że planowana na sobotę Msza św. w nadzwyczajnym rycie rzymskim (tzw. Trydencka) nie odbędzie się.

Informujemy, że o godz. 12.00 w kościele św. Barbary odbędzie się Msza św. w języku polskim. Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy.

Stowarzyszenie nie będzie komentowało motywów tej decyzji.

Jednocześnie wszystkich zachęcamy do zapoznania się z bogactwem Tradycji katolickiej i pięknem liturgii nadzwyczajnego rytu rzymskiego.

 

Tutaj będziemy publikować treści Tradycji katolickiej: https://www.facebook.com/ChcemyBoga/

Msze św w tradycyjnym rycie tego dnia w Warszawie odbędą się:

  • w parafii św Klemensa przy ulicy Karolkowej 49 o godz. 9.30
  • w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP Warszawa Radość ul Garncarska 32 godz. 10.00

 

Msza św. tradycyjna jest nawiązaniem do wspaniałej Tradycji Kościoła Katolickiego oraz historycznych wydarzeń, które miały ścisły związek z Mszą odprawianą w ich trakcie po łacinie i w bardzo szlachetnej formule idealnie prezentującej wszystkie Prawdy Wiary. Można użyć stwierdzenia, że jest to Msza św. naszych przodków, naszych świętych i wszystkich wielkich bohaterów.

Ave Christus Rex!

* Tytuł pochodzi od Redakcji BIBUŁY

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=98086 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]