“Tygodnik Powszechny” promuje Halloween, a jezuita Kramer pochwala samobójstwo

Aktualizacja: 2017-10-31 9:48 am

Dziś rodziny katolickie wraz ze swymi dziećmi wezmą udział w Orszakach Świętych. Z kolei pseudo-katolicki „Tygodnik Powszechny”, zajmujący lokal w budynki kurii arcybiskupiej w Krakowie, atakuje księży katolickich z Płocka  i promuje pogański Haloween, zachęcając do wykonywania potworów z dyni.

Chyba założyciele tego niegdyś katolickiego pisma przewracają się w grobie!

W grobie przewraca się chyba też święci polscy jezuici Andrzej Bobola i Stanisław Kostka, widząc z nieba jakie potworne herezje wypisuje „postępowy” jezuita Grzegorz Kramer, proboszcz z Opola, który pochwala samobójstwo, nazywając je „aktem odwagi”. Czyżby  w tym zasłużonym dla Kościoła, z które wyszedł papież Franciszek, przestało już obowiązywać v przykazanie?

Co na to biskup ordynariusz diecezji opolskiej i prowincjał jezuitów?

Czytaj więcej 

To autentyczna walka Dobra ze Złem. Zadecyduj sam, co wybierasz, Świętych Pańskich czy potwory?

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=97978 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]