Aktualizacja strony została wstrzymana

Szwedzki dentysta stracił pracę i dom, bo mówił prawdę

INFO: Szwedzki dentysta p. Bernard Herlitz ujawnił, że po przebadaniu setek imigrantów stwierdził, że spośród tych, którzy twierdzą, że są dziećmi, w rzeczywistości 80% jest dorosłych. Po ujawnieniu tych informacji dentysta stracił pracę i swój dom.

– Mógłbym z wielkim prawdopodobieństwem przyjąć, że aż 80% z nich [pacjentów – przyp. TP] to rzeczywiście dorośli. Może to być zauważone np. po zębie mądrości, który jest w pełni wykształcony, to jest widoczne jedynie u dorosłych – stwierdził p. Berlitz podczas jednego z seminariów dotyczących zdrowia publicznego.

Ta wypowiedź spowodowała przyszłe kłopoty lekarza, który przestał być zapraszany na seminaria, a następnie stracił pracę w Gotlandii, a przeciw niemu zaczęło się postępowanie karne, ponieważ zarzucono mu, że… ujawnia tajemnice lekarskie. P. Herlitz walczył o powrót do pracy i zwrócił się o pomoc do związków zawodowych, które pomocy odmówiły, po czym na własną rękę zaczął szukać sprawiedliwości, jednak toczące się przeciwko niemu postępowanie uniemożliwiło mu powrót do zawodu.

Źródło: theGateWayPundit.com

Opracował: TP

Za: korwin-mikke.pl (20-10-2017) | http://korwin-mikke.pl/ogolne/zobacz/szwedzki_dentysta_stracil_prace_i_dom_bo_mowil_prawde/154527

Skip to content