Szwedzki dentysta stracił pracę i dom, bo mówił prawdę

Aktualizacja: 2017-10-20 11:45 am

INFO: Szwedzki dentysta p. Bernard Herlitz ujawnił, że po przebadaniu setek imigrantów stwierdził, że spośród tych, którzy twierdzą, że są dziećmi, w rzeczywistości 80% jest dorosłych. Po ujawnieniu tych informacji dentysta stracił pracę i swój dom.

– Mógłbym z wielkim prawdopodobieństwem przyjąć, że aż 80% z nich [pacjentów – przyp. TP] to rzeczywiście dorośli. Może to być zauważone np. po zębie mądrości, który jest w pełni wykształcony, to jest widoczne jedynie u dorosłych – stwierdził p. Berlitz podczas jednego z seminariów dotyczących zdrowia publicznego.

Ta wypowiedź spowodowała przyszłe kłopoty lekarza, który przestał być zapraszany na seminaria, a następnie stracił pracę w Gotlandii, a przeciw niemu zaczęło się postępowanie karne, ponieważ zarzucono mu, że… ujawnia tajemnice lekarskie. P. Herlitz walczył o powrót do pracy i zwrócił się o pomoc do związków zawodowych, które pomocy odmówiły, po czym na własną rękę zaczął szukać sprawiedliwości, jednak toczące się przeciwko niemu postępowanie uniemożliwiło mu powrót do zawodu.

Źródło: theGateWayPundit.com

Opracował: TP

Tags: , , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=97768 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]