Prezenter egipskiej TV: Muzułmanie nie przynieśli Zachodowi niczego prócz rzezi i masakr

Aktualizacja: 2017-07-5 10:54 am

Popularny w swoim kraju prezenter telewizyjny Joussef Al-Husseini w studio telewizji egipskiej stawia zasadnicze pytanie – co muzułmanie dali Zachodowi?

Jego odpowiedź jest druzgocząca: nic prócz masakr i zniewolenia.

Te głosy nawołujące do otrzeźwienia, zmiany mentalności i głębokich reform słyszymy z świata muzułmańskiego coraz częściej.

– Powiedzcie mi, jak muzułmanie przyczynili się do rozwoju świata w XX wieku? W niczym.

Co dali Zachodowi tureccy muzułmanie z państwa ottomańskiego? Mordy, masakry, nadziewanie Europejczyków na włócznie … To prawda. To zrobili Turcy w Europie w XVI i XVII wieku.

Co muzułmańscy Turcy robili swoim arabskim sąsiadom, z których większość stanowią muzułmanie? Zniewolili ich, torturowali, nałożyli na nich ogromne podatki. – wyjaśnia Egipcjanin. – Sprawili, że ich życie było nie do zniesienia.

W jaki sposób muzułmanie wzbogacili kraje Zachodu w XIX i XX wieku, z wyjątkiem teorii Maududi’eho czy Osamy Bin Ladena? Nie mów mi: „Literatura Nadżib Mahfuza (literacki Nobel w 1988 r. – przyp. red.) i nauka Ahmeda Zewaila (nagroda Nobla z chemii w 1999 r. – przyp. red.)”. Osiągnięć tych ludzi nie można przypisać muzułmanom.

Co muzułmanie pokazali na Zachodzie, poza dokonywaniem zamachów bombowych w ich stolicach? Co muzułmanie pokazali innego niż ataki przy użyciu samochodów? Co muzułmanie pokazali im innego niż strzelanie do nich? Co muzułmanie pokazali im innego, niż palenie ich żywcem w klatkach? Spalili także innych muzułmanów.

Wszyscy oni twierdzą, że mają monopol na islam. Co muzułmanie pokazali ludziom Zachodu, aby oni ich kochali i witali w swoich krajach? Po tym wszystkim wciąż pytacie mnie, dlaczego oni nas nienawidzą ?!

http://www.dzienniknarodowy.pl/

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=96527 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]