Dlaczego Franciszek powołał dwóch Żydów talmudycznych do Papieskiej Akademii Źycia?

My [prowadzący blog] „Call Me Jorge”  … wierzymy, że odpowiedź jest prosta; ABY kontynuować proces uznawania przez katolików rabinów talmudycznych JAKO ich ostatecznych autorytetów w dziedzinie religii, etyki i moralności.

W tym artykule skupimy się na rabinie Avraham Steinberg i jego trzy-tomowej „Encyklopedii Żydowskiej Etyki Lekarskiej”.

W dwóch ostatnich artykułach Maurice Pinay ujawnił niektóre z diabolicznych szaleństw religii talmudycznej.

Mamy te cytaty poniżej oraz kilka innych znalezionych podczas przeglądania owej Encyklopedii. PAMIĘTAJ, że Franciszek  uważa tego rabina, Avrahama Steinberga i talmudyczny judaizm za AUTORYTETY.

Za wikipedia…

„Rabin Prof. Avraham Steinberg, lekarz medycyny, ( hebrajski ××‘×¨×”× ×©×˜×™× ×‘×¨×’, ur. 25 sierpnia 1947 r.) jest etykiem medycznym, neurologiem pediatrycznym, rabinem i redaktorem literatury talmudycznej. Profesor Steinberg jest dyrektorem jednostki ds. Etyki medycznej w Shaare Zedek Medical Center, w Jerozolimie i współwykonawcą Izraelskiej Rady Narodowej ds. Bioetyki.

W 1999 roku wygrał Nagrodę Izraela za oryginalną literaturę rabiniczną dla swojej 7-tomowej Encyklopedii Hilchatit Refuit w języku hebrajskim – najbardziej obszernej książki tekstowej, jakiej kiedykolwiek opracowano na ten temat. Została on przetłumaczona na język angielski przez profesora Freda Rosnera jako ” Encyklopedia Żydowskiej Etyki Lekarskiej „.].

Steinberg jest dyrektorem grupy wydawniczej literatury Tory Yad HaRav Herzog, szefem  rady redakcyjnej Encyclopedia Talmudu ) oraz redaktoemr naczelnym Talmudic Micropedia…”

A tu  parę fragmentów z owej „Encyklopedii Żydowskiej Etyki Lekarskiej” pana Rabina Avrahama Steinberga:

„Tylko Noahidzi podlegają karze śmierci za aborcję, Żydzi nie podlegają takiej karze.”

Źródło: Tom 1, Aborcja i poronienie.  s.8.

„…W prawie żydowskim, jeśli dorosły mężczyzna ma  stosunek płciowy z zabronioną krewną, która ma więcej niż 3 lata i jeden dzień, on jest ukarany według stopnia zakazanego związku, a dziewczynka jest zwolniona od kary. Jeżeli dziewczynka ma MNIEJ niż 3 lata, OBOJE SA ZWOLNIENI od kary.”

„Także,  jeśli nieletni chłopiec, który ma więcej niż 9 lat, ma stosunek płciowy z kobietą, ona jest stosownie ukarana, a chłopiec  jest zwolniony z kary.”

„Jeżeli ma on mniej niż 9 lat, OBOJE są zwolnieni z kary.  Jeżeli mężczyzna ma stosunek płciowy z nieletnim chlopcem, który ma 9 lat lub więcej, lub sprawia, że nieletni chłopiec ma stosunek z nim, to wtedy mężczyzna ma być ukamienowany, a nieletni chłopiec zwolniony z kary.”

„Jeżeli nieletni ma 9 lat lub MNIEJ, oboje SA ZWOLNIENI z kary. Jednak, oczekuje się od sądu, żeby skazał dorosłego na karę chłosty za ów homoseksualny stosunek, pomimo że chłopiec miał mniej niż 9 lat…..”

Źródło : Tom 3 , Sexualnosc-pedofilia, s 932……

Tłum. Renata

Źródło: http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2017/06/update-on-new-member-of-pontifical.html

Całość: Wolna-Polska.pl (Czerwiec 28, 2017)

 


 

Skip to content