Policja dostała nakaz tuszowania przestępstw imigrantów. Szwedzi nie czują się już bezpiecznie

Aktualizacja: 2017-06-14 10:19 am

W Szwecji uchodźcy mają większe prawa niż obywatele. Szwedzi, z powodu fanatycznej polityki multi-kulti nie czują się bezpiecznie w swoim kraju. Z tego powodu muzyk Jerzy Grunwald zapowiedział swój powrót do Polski.

Gościem TVP Info był Jerzy Grunwald, który od lat żyje w Szwecji. Wyznał on, że w niedalekiej przyszłości opuści kraj, który stał się dla niego drugim domem. – Ucieczka to może zbyt duże słowo, ale rzeczywiście zamierzam emigrować we wrześniu. Sytuacja jest na tyle poważna w Szwecji, że postrzeganie tego problemu i zamiatanie pod dywan jest ogromnym problemem – stwierdził muzyk. – Każda forma krytyki poemigracyjnej jest postrzegana jako rasizm, ksenofobia. Ma to bardzo daleko idące skutki. My jako społeczeństwo nie czujemy się tam bezpieczni – dodał.

Dopytywany o konkrety, odpowiedział, że niebezpieczeństwem jest fanatyzm poprawności politycznej. – To jest terror. To zaprzeczanie czemuś, co widać gołym okiem. Wmawianie społeczeństwu, że ma być wielokulturowe – mówił Grunwald.

Polski kompozytor i wokalista nie mógł również pogodzić się z niesprawiedliwością jaka panuje w Szwecji, gdzie kosztem obywateli faworyzuje się bliskowschodnich i afrykańskich migrantów. ­- Nagle okazuje się, że uchodźcy mają większe prawa. Nie można nic powiedzieć na muzułmanina, który na ulicy popełnia przestępstwo, gwałci, obraża, nie chce pracować. Do czego to prowadzi? Jesteśmy gośćmi we własnym kraju – stwierdził muzyk i przekonywał, że szwedzka policja dostała nakaz, by tuszować wszystkie przestępstwa popełnione przez imigrantów. Jego zdaniem ma to być świadomym działaniem w celu wywołania cywilizacyjnej i kulturowej wojny.

10-milionowa Szwecja przyjmuje do 10 tys. imigrantów tygodniowo.

Źródło: tvp.info
om

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=96155 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]