To już koniec Wielkiej Brytanii jaką znamy: 423 nowych meczetów i … 500 zamkniętych kościołów!

Porażające liczby dotyczące stolicy Wielkiej Brytanii.

Według danych Gatestone Institute w samym Londynie w ostatnich latach pojawiło się 423 nowych meczetów, a równocześnie zamkniętych 500 kościołów.

„Według analizy Gatestone Institute, „brytyjski multikulturalizm karmi islamski fundamentalizm. Muzułmanie nie mają potrzeby, aby stać się większością w Zjednoczonym Królestwie, wystarczy, że uczynią islamskimi najważniejsze miasta. I to się właśnie ma miejsce” – pisze serwis swiato-podglad.pl, który opracował materiał przygotowany przez naukowców.

To jednak nie wszystko. Być może wkrótce w Londynie będzie obowiązywało prawo… szariatu!

„Jeden z głównych brytyjskich sędziów Janes Munby jest zdania, że skoro chrześcijaństwo od dawna wpływa na sądy, to czas iść krok dalej, sądy powinny być bardziej multi-kulti, a więc bardziej islamskie. Podobnej myśli zaczyna się hołdować na uniwersytetach!”

– pisze swiato-podglad.pl, zwracając uwagę, że na jednym z uniwersytetów studentki musiały korzystać z innego wejścia aniżeli studenci.

Autorzy materiału zwracają szczególną uwagę na to co się dzieje z kościołami. Jedne są po prostu zamykane, inne zostały zamienione w domy prywatne.

„Niektóre z nich, jak kościół Hyatt United został zakupiony przez wspólnotę egipską i niebawem na zostać zamieniony na meczet. Podobnie stało się z kościołem św. Piotra, który pełni teraz funkcję meczetu Madina”

za:niezalezna.pl/99071-obecny-londyn-likwidacja-pol-tysiaca-kosciolow-cztery-setki-nowych-meczetow

Za: Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy – Oddział w Łodzi () – [Org. tytuł: «TO już koniec Wielkiej Brytanii jaką znamy! 423 nowych meczetów i … 500 zamkniętych kościołów!»]

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content