Jezuici deprawują dzieci

Aktualizacja: 2017-04-4 2:38 pm

Jeśli tego typu ekscesy antykatolickie, jak “Modlitwa i Msza św. w intencji o uzdrowienie z łódzkiego kościoła o. Jezuitów” przedstawiona na filmie poniżej, będą aprobowane przez zwierzchników i kontynuowane, to możemy bez żadnych wątpliwości ogłosić rychły i całkowity upadek Kościoła katolickiego w Polsce, poprzez zepsucie najmłodszych.

Oczywiście stan Kościoła w Polsce podtrzymywany jest jedynie przez kremówkowy wizerunek Jana Pawła II i jego papolatrię oraz pewien automatyzm niedzielnego ludu odwiedzającego (coraz bardziej ohydne) kościoły, lecz w gruncie rzeczy mamy do czynienia ze stopniową i konsekwentną protestantyzacją obrządków i zachowań. Zjawisko o. Sawiaka pokazuje, że jest on jedynie nieco bardziej rewolucyjny w swych poczynianiach. I najgorsze, że w tym procederze uczestniczy młodzież i dzieci, które będzie już trudno przestawić na właściwe rozumienie istoty Mszy świętej i katolicyzmu i będą brnąć w protestanckie, a-katolickie i antykatolickie praktyki.

Różnica pomiędzy tym co ma miejsce w łódzkim kościele o. Jezuitów a gdzie indziej, polega na tym, że Jezuici łódzcy gorszą maluczkich w sposób bardziej nowoczesny. I chyba bardziej skuteczny.

Modlitwa i Msza św. w intencji o uzdrowienie z łódzkiego kościoła o. Jezuitów. Mszy przewodniczy o. Paweł Sawiak SJ, posługa muzyczna zespół “Mocni w Duchu”.

deprawacja – działanie mające na celu zdemoralizownie kogoś, doprowadzenie do zepsucia, upadku moralności; zgorszenie

 


 

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie "Msza św. o uzdrowienie 26.03.2017" - youtube
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=94904 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]