Aktualizacja strony została wstrzymana

Jezuici deprawują dzieci

Jeśli tego typu ekscesy antykatolickie, jak „Modlitwa i Msza św. w intencji o uzdrowienie z łódzkiego kościoła o. Jezuitów” przedstawiona na filmie poniżej, będą aprobowane przez zwierzchników i kontynuowane, to możemy bez żadnych wątpliwości ogłosić rychły i całkowity upadek Kościoła katolickiego w Polsce, poprzez zepsucie najmłodszych.

Oczywiście stan Kościoła w Polsce podtrzymywany jest jedynie przez kremówkowy wizerunek Jana Pawła II i jego papolatrię oraz pewien automatyzm niedzielnego ludu odwiedzającego (coraz bardziej ohydne) kościoły, lecz w gruncie rzeczy mamy do czynienia ze stopniową i konsekwentną protestantyzacją obrządków i zachowań. Zjawisko o. Sawiaka pokazuje, że jest on jedynie nieco bardziej rewolucyjny w swych poczynianiach. I najgorsze, że w tym procederze uczestniczy młodzież i dzieci, które będzie już trudno przestawić na właściwe rozumienie istoty Mszy świętej i katolicyzmu i będą brnąć w protestanckie, a-katolickie i antykatolickie praktyki.

Różnica pomiędzy tym co ma miejsce w łódzkim kościele o. Jezuitów a gdzie indziej, polega na tym, że Jezuici łódzcy gorszą maluczkich w sposób bardziej nowoczesny. I chyba bardziej skuteczny.

Modlitwa i Msza św. w intencji o uzdrowienie z łódzkiego kościoła o. Jezuitów. Mszy przewodniczy o. Paweł Sawiak SJ, posługa muzyczna zespół „Mocni w Duchu”.

deprawacja – działanie mające na celu zdemoralizownie kogoś, doprowadzenie do zepsucia, upadku moralności; zgorszenie

 


 

.