Szwedzki wstręt do faktów

Aktualizacja: 2017-02-22 5:49 pm

INFO: Biblioteka w Sztokholmie nie będzie udostępniać książki kurdyjskiego ekonomisty p. Tino Sanadajiego o polityce migracyjnej Szwecji, ponieważ, jak twierdzą jej władze, “wspiera rasizm”.

Wydana w tym miesiącu książka pt. “Masowe wyzwanie”, która w sposób obiektywny i krytyczny opisuje rezultat masowej imigracji w Szwecji na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci, stała się bestsellerem. 

Autor twierdzi, że masowy przypływ ludności z krajów trzeciego świata spowodował powstanie problemów społecznych i uderzył w szwedzką gospodarkę. Kurdyjski ekonomista opierał się na obiektywnych źródłach m.in. urzędu statystycznego, rady przeciwdziałania przestępczości i zarządu zdrowia.

Tymczasem lokalne media informują, że Szwedzi, którzy chcą pożyczyć książkę w bibliotece, napotykają trudności, ponieważ bibliotekarze odmawiają jej wypożyczania z powodów politycznych.

Źródło: breitbart.com

Opracował: TP

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=93967 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]