Aktualizacja strony została wstrzymana

Weterani amerykańskich służb wywiadowczych domagają się wznowienia śledztwa w sprawie wydarzeń 9-11

Już ponad 40 weteranów służb wywiadowczych i agencji zwalczających terroryzm skrytykowało oficjalne wyjaśnienia wydarzeń z 11 września. Źądają oni wznowienia dochodzenia w tej sprawie. Wyrażają oni oburzenie, że większość amerykańskich obywateli nie jest informowana o ich publicznie wypowiadanych wątpliwościach. Wynika to zapewne z celowego przemilczania ich wypowiedzi przez największe redakcje i stacje telewizyjne. A dzieje się to pomimo tego, że nikt nie podważa do nich zaufania, ani nie kwestionuje ich lojalności do kraju, któremu służyli przez lata, działając w służbach zbierających i analizujących informacje oraz organizując i wykonując operacje szczególne dla bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych.

Sylwetki 41 weteranów pracujących poprzednio w takich instytucjach jak Departament Stanu, Agencja Bezpieczeństwa Narodowego, CIA, FBI, FAA (Federalna Administracja Lotnictwa Cywilnego), Agencja Celna i Obrona Granic oraz w różnych strukturach wojskowych, zamieszczone są w opracowaniu przygotowanym dla polskiego czytelnika przez działacza ruchu na rzecz wznowienia śledztwa w sprawie wydarzeń 11 września 2001 roku Patriot Question For 911 – Sławomira M. Kozaka.

Sławomir M. Kozak jest osobą, która czynnie wypowiada się na tematy wydarzeń 9-11. Z pozycji fachowca – jest kontrolerem ruchu lotniczego od 20 lat, instruktorem i kierownikiem działu szkolenia, ponadto pasjonatem lotnictw – analizuje wydarzenia 9-11 w swojej książce „Operacja Dwie Wieże”.

Ruch Patriot Question For 911 zrzesza najróżniejsze grupy zawodowe domagające się wznowienia śledztwa w sprawie wydarzeń 11 września 2001. Oprócz 41 weteranów amerykańskich służb specjalnych, wznowienia śledztwa domaga się ponad 670 inżynierów i architektów, ponad 200 pilotów zawodowych, ponad 400 profesorów uczelni amerykańskich, ponad 230 członków rodzin ofiar wydarzeń 11 września oraz ponad 200 artystów i znanych dziennikarzy.ZOB. RÓWNIEŻ:

Skip to content