PiS chce skończyć z barbarzyństwem w Polsce

Aktualizacja: 2017-01-26 1:25 pm

W naszym kraju dzieją się rzeczy barbarzyńskie, a niektórzy z zewnątrz traktują Polskę jako kraj, gdzie wszystko można, chociaż w ich krajach tego nie można. Trzeba z tym skończyć
(Jarosław Kaczyński)

Jarosław Kaczyński swego czasu nie uznał za stosowne wprowadzenia zakazu znęcania się przez “lekarzy” nad nienarodzonymi dziećmi, które są chore albo są zdrowe lecz zostały poczęte w wyniku czynu zabronionego. Wygląda jednak na to, że z zakazem znęcania się nad biednymi pieskami, kotkami i innymi zwierzątkami pójdzie z górki.

A komary? Kto się ujmie za biednymi komarami rozgniatanymi packami, siekanymi wyładowaniami elektrycznymi w lampach ultrafioletowych czy podtruwanych różnymi środkami owadobójczymi? Wszak to też stworzenia Boże. Jak pieski i kotki.

Bo “płody” już nie. “Płody” ludzkie to odpady, które można porozrywać na kawąłki i wyrzucić do śmieci.

http://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedliwosc/301259848-PiS-zakaze-trzymania-psow-na-lancuchach.html

Napisał Dextimus dnia 26.1.17

Za: Breviarium – dawniej: Kronika Novus Ordo (26 stycznia 2017)

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=93343 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]