Prokuratura zajęła się poznańskimi homosiami

INFO: „Jak bezpiecznie przerwać ciążę w domu” – to nazwa spotkania, które ma odbyć się w siedzibie Grupy Stonewall w Poznaniu. Akcją poznańskich homosiów i feministek zajmuje się już prokuratura. Organizatorzy zapewniają, że nie odwołają wydarzenia – podaje „Gazeta Polska Codziennie”.

Grupa Stonewall to poznańskie stowarzyszenie LGBT, działające za przyzwoleniem p. Jacka Jaśkowiaka, prezydenta Poznania z PO. Grupa zaczynała od obwieszania miasta tęczowymi flagami, potem organizowała parady równości. Przygotowała też skandalizujące nagranie z przebranym w damski strój mężczyzną, paradującym przed kościołem z lizakiem w kształcie penisa.

„GPC” informuje, że tym razem przedstawiciele LGBT posunęli się o krok dalej. W siedzibie grupy ma odbyć się spotkanie pod nazwą „Jak bezpiecznie przerwać ciążę w domu”. Wśród prelegentów jest kilka feministek i „ekspertka do spraw reprodukcyjnych”. Taka prowokacja wywołała falę protestów. Udzielanie kobiecie pomocy w przerywaniu ciąży jest w Polsce traktowane jako przestępstwo. 

– To spotkanie to nie dyskusja, ale instrukcja, jak dokonać aborcji – tłumaczy p. Hubert Jach z Młodzieży Wszechpolskiej.

Źródło: gpcodziennie.pl

Opracował: GK

Za: korwin-mikke.pl (09-12-2016)

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content