Aktualizacja strony została wstrzymana

Czy USA maluje samoloty w Syrii na barwy rosyjskie?

Poniżej, przytaczamy informację, która naszym zdaniem nie jest jeszcze w pełni sprawdzona, ale znając wiele historii przygotowywania i przeprowadzania operacji tzw. fałszywej flagi, można spodziewać się i tym razem, że Stany Zjednoczone projektują coś co pozwoli odwrócić uwagę opinii publicznej od dokonywanych przez nich zbrodni.

Polecamy przy tym tekst z 2003 roku, pt „Amerykańskie plany terrorystyczne„, który pokazuje jedną z odtajnionych i bardzo dobrze udokumentowanych historii fałszywej flagi, czyli Operację Northwood.

Oto fragment planu Operacji, który w punkcie 6. jakże podobnie pragnie wykorzystac trick w postaci przemalowywania samolotów…

„Znając występujące w rejonie napięcia, kolejne punkty planu mówią o sprowokowaniu konfliktów pomiędzy bliższymi i dalszymi sąsiadami Kuby, między innymi poprzez zainscenizowanie nocnych nalotów na Republikę Dominikany samolotami produkcji radzieckiej, pilotowanymi przez Amerykanów, spaleniu pól kukurydzy, rozrzuceniu ulotek do „prokubańskiego podziemia” w Dominikanie, podrzuceniu, a następnie „niespodziewanym” wykryciu przemytu broni kubańskiej do Dominikany, itp.

Punkt szósty Planu, omawiający podszywanie się pod siły powietrzne Kuby i oszukiwanie opinii publicznej rozszerza całą akcję terrorystyczną jeszcze bardziej:

„Użycie samolotów typu MIG pilotowanych przez pilotów amerykańskich spowoduje dodatkową prowokację. Nękanie [przez samoloty MIG] powietrznego ruchu pasażerskiego, ataki na statki handlowe i zniszczenie amerykańskiego samolotu przez samoloty typu MIG byłoby przydatne jako dodatkowa akcja. Odpowiednio przemalowany [samolot typu] F-86 powinien przekonać pasażerów samolotów cywilnych, że widzieli kubański samolot wojskowy MIG, szczególnie jeśli piloci samolotów pasażerskich powiadomiliby pasażerów o tym fakcie. Główną przeszkodą tej sugestii jest ryzyko polegające na [trudności] w wejście w posiadanie lub zmodyfikowanie odpowiedniego samolotu, jakkolwiek podobne kopie MIG-ów mogłyby być kupione przez odpowiednie służby USA w ciągu trzech miesięcy.””

Armia USA złapana na malowaniu ich FA 18s, aby wyglądały jak rosyjskie odrzutowce w Syrii.

 


 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

 


 

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: materiałów redakcyjnych

Skip to content