Pedofilia idzie ręka w rękę z gender. Eksperci ostrzegają przed relatywizacją złych ideologii

Ideologia gender jest szczególnie niebezpieczna dla dzieci, które stają się łatwiejszym celem dla pedofili – ostrzegają eksperci. Dzieje się tak, gdyż następuje rozmycie płciowości, a to w kontekście działania potencjalnego przestępcy, ułatwia mu wybór ofiary.

Gender jest poważnym i delikatnym problemem. Wiemy, że są międzynarodowe środowiska, które silnie naciskają, by dziecko stało się człowiekiem niewyraźnym z punktu widzenia seksualnego. Jest to gra na rękę pedofilów, bo oni patrzą na dzieci ignorując ich płeć. Pedofilów przyciągają dzieci przedpokwitaniowe. W wielu przypadkach byłoby lepszym mówienie tu o „infantofilii”. Dla pedofila płeć dziecka jest małoistotna. Dla nich jest ważne, by dziecko nie miało dojrzałych cech płciowych. Ponieważ gender wiąże się z tymi środowiskami kulturowo relatywistycznymi, możemy mówić, że gender tworzy żyzny teren dla tych tendencji – powiedział w wywiadzie dla włoskiego dziennika Nouova Bussola Quotidiana, Don Notto, znany ksiądz zaangażowany w ochronę dzieci, członek Obserwatorium Na Rzecz Walki Przeciw Pedofilii, zajmującego się w sposób szczególny problemem pornografii dziecięcej w internecie.

Duchowny alarmuje wskazując na istnienie zorganizowanych grup pedofilów starających się znormalizować to zjawisko. W Holandii działa ruch pedofilów, który ogłosił międzynarodowy dzień pedofilii otwarty dla pedofilów całego świata. – Jest ruch, który nazywa się Front Wyzwolenia Pedofilów. Otrzymałem pogróżki od członków tej organizacji. Kilka razy dostałem ochronę policyjną z racji licznych gróźb od skazanych pedofilów – wyznaje ks. Don Noto.

Gender, która neguje różnice seksualne i komplementarność naturalną między mężczyzną i kobietą, która niszczy całe prawo naturalne jest sama w sobie perwersją intelektualną, zboczoną doktryną i bezsensem w porządku naturalnym, co wystarcza do jej szerokiego dyskredytowania i zwalczania – komentowała wywiad ks. Noto, katolicka publicystka Francesca de Villasmundo, podkreślając, że walka z gender jako sojuszniczki pedofilów powinna być jeszcze badziej zacięta.

Gender, zabójcza ideologia wywodzi się z kultury śmierci, która charakteryzuje nasze materialistyczne, hedonistyczne, zachodnie społeczeństwo, tą nie-cywilizację gdzie triumfuje ‘indywidualizm totalitarny’! Gdzie człowiek wyznacza i ocenia wszystko, jednostka absolutna, która otwiera wolną drogę dla wszystkich jej pasji – wolności czucia się nie-człowiekiem, nie-mężczyzną, nie-kobietą, nie-ojcem, nie-matką, nie-żoną, nie-małżonkiem, nie-dziewczyną, nie-chłopcem. ‘Wolności’ do łączenia się z kim się chce, do zabicia dziecka w swoim łonie lub do zabicia samego siebie jako bezradnego starca… – deklarowała publicystka.

FLC

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl ( 2016-09-18) | http://www.pch24.pl/pedofilia-idzie-reka-w-reke-z-gender--eksperci-ostrzegaja-przed-relatywizacja-zlych-ideologii,46023,i.html

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content