Źołnierze ukraińskiego „Tornada” gwałcili nieletnich

W telefonach dowódców batalionu „Tornado” znaleziono filmy, na których zarejestrowano gwałty, w tym także te na nieletnich.

O sprawie informuje deputowana „Frontu Narodowego” Tatiana Czornowoł.

Gdy aresztowano dowódców „Tornada” zabrano im telefony komórkowe. Znaleziono w nich straszne wideo, które obecnie znajduje się w aktach sprawy. To wideo z rozlicznych seksualnych orgii i gwałtów. Są tam także nieletni – powiedziała Czornowoł na kanale 112 Ukraina i dodała, że żołnierze grozili matkom śmiercią ich dzieci, jeżeli te nie będą chciały uprawiać z nimi seksu.

Według Czornowoł deputowany Rady Semen Semenczenko, który bronił żołnierzy „Tornada” wie o wszystkim. Jej zdaniem Semenczenke obchodzi tylko jego własny PR i wie on, że ludzie traktują wszystko co powie jako prawdę.

On wie, że jakich zwierząt by nie bronił, będzie to dla niego korzystne – powiedziała Czornowoł. Dodała, że on także powinien ponieść odpowiedzialność.

Batalion Tornado został rozformowany w związku ze zbrodniami jakich dopuszczali się jego członkowie.

Pravda.com.ua/KRESY.PL
http://www.kresy.pl

Każdy patriotyczny Polak dobrze wie, że to manipulacja. Gwałtów dokonywało sowieckie KGB. Nie szkodzi, że nie ma już ani Sowietów, ani KGB. Polak wie lepiej i zawsze może powołać się na ministra Macierewicza czy dziennikarzy typu Sakiewicza.
Od kiedy dowiedziałem się od Polaków, że Rosjanie spalili żywcem 100 Ukraińców w Odessie, nic mnie już nie zaskoczy.
Admin

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2016-08-08)

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content