Autor książki o Clintonach, Victor Thorn, znaleziony martwy we własnym domu!

Aktualizacja: 2016-08-4 10:17 am

Victor Thorn, autor trzytomowego opracowania “Hillary i Bill Clintonowie”, dwa dni temu został znaleziony martwy we własnym mieszkaniu. Miał ranę postrzałową głowy.

clinton_okladkaKsiążka kilka lat temu ukazała się w USA, a dla polskiego czytelnika udostępnioło ja kilka tygodni temu Wydawnictwo WEKTORY. Portal Prokapitalizm.pl opublikowawał w ubiegłym tygodniu recenzję tej książki. Recenzja ta spotkała się z bardzo dużym odzewem Czytelników.

Ale co ciekawe, musiała wzbudzić również zainteresowanie za Oceanem, gdyż 4 dni po jej ukazaniu się, na naszego maila przysłany został newsletter sztabu wyborczego Donalda Trumpa z prośbą o wsparcie finansowe kampanii, choć nigdy nie wpisywaliśmy się na listę subskrypcyjną sztabu. Dziś nadszedł kolejny mail.

Książka Thorna zawiera opis bulwersujących wydarzeń z życia małżeństwa Clintonów – są tam epizody dotyczące gwałtów jakie popełniał Bill Clinton zanim został prezydentem USA, domniemanej agenturalnej działalności Clintonów (współpraca z CIA), działalności narkotykowej, czy nawet morderstw, w które mieli być zmieszani Clintonowie, a które dotyczyły osób mogących im zaszkodzić. Dodajmy, że jeden z rozdziałów recenzji zatytułowany jest “Seryny samobójca w otoczeniu Clintonów”. Jak na ironię, autor recenzji, nie dowierzający chyba we wszystkie opisane w książce fakty, zadaje pytanie – jak to możliwe, że skoro Thorn upublicznia te wszystkie fakty, sam jeszcze chodzi po tym świecie? Niestety, pytanie to jest już najprawdopodobniej nieaktualne.

Jak w większości tego typu spraw śledczy stwierdzili, że zgon Thorna nastąpił w wyniku samobójstwa. Aż chciałoby się dodać – czy aby nie z rąk seryjnego samobójcy?

PSz

Źródło: AMERICAN FREE PRESS

Za: ProKapitalizm.pl (3 sierpnia 2016)

 


 

Reżyser filmu o obozach FEMA znaleziony martwy [wideo]

Reżyser filmu Grey State został znaleziony martwy wraz z jego żoną i 5-cio letnią córką. Film miał przedstawiać wprowadzenie Stanu Wojennego w USA z wykorzystaniem obozów FEMA oraz chipów RFID.

Producent filmu Paul von Stoetzel powiedział o Dawidzie Crowley:

„On był jednym z moich najlepszych przyjaciół od czasów liceum”

Von Stoetzel również wspomniał, że para była „idealnym małżeństwem”.

Jeden z aktorów grający w trailerze filmu „Gray State”, Charles Hubbel opisał Crowleya jako zrównoważonego oraz nastawionego na osiągnięcie sukcesu.

„Był skoncentrowany i twardo stąpający po ziemi i nie pozwalał sobie na to aby ogarnął go chaos. Przez cały okres naszej współpracy, w jego zachowaniu nie odnotowałem żadnych oznak agresji, chaotycznego, dziwnego czy też nienormalnego zachowania. Był jednym z tych ludzi, co do których można było mieć pewność, że odniosą sukces” – powiedział Hubbell

Czy ten człowiek, szanowany i dobrze usytuowany, szczęśliwie żonaty, od lat pracujący nad filmem, który miał ujawnić fakt, że zbliża się reżim komunistyczny, mógł nagle stracić kontrolę nad sobą, zabić swoją rodzinę i popełnić samobójstwo?

Wielu ludzi nie zgadza się z śledczymi, którzy sugerują, że reżyser zamordował swoją rodzinę i popełnił samobójstwo. Jeśli mają rację, prawdopodobnym staje się, że Crowley nie tylko został uciszony z powodu jego zamiaru ostrzeżenia innych o zakusach zwolenników rządów totalitarnych dotyczących przejęcia kontroli nad krajem, jednocześnie stał się on przykładem w jaki sposób ci psychopaci chcą dać do zrozumienia, że : „jak będziesz z nami zadzierał, to usuniemy i Ciebie i Twoją rodzinę”.

Jest wielu ludzi podobnych do Crowleya na świecie, w chwili, kiedy zaczniemy odnotowywać wzrost podejrzanych zgonów, sygnały stają się jasne i klarowne.

Źródło: http://www.nwo-news.com/2016/06/23/… [23 June 2016]

Michał KK

Za: Wolna-Polska.pl (Sierpień 3, 2016)

 


 

Profesor która wini Żydów za 9/11 zawieszona w pracy

Kontrowersyjna profesor na ultra-liberalnym Oberlin College, która wywołała oburzenie narodowe po tym, jak opublikowała „antysemickie” wpisy i dziwne „teorie spiskowe” nt. 9/11 w mediach społecznościowych, została wydalona z pracy.

Joy Karega

Joy Karega w swoich postach wypowiadała się m.in. na temat takich spraw:

ISIS jest kreacją CIA i Mossadu, więc „izraelscy i syjonistyczni Żydzi” mogą przeprowadzać nowe ataki w stylu 9/11.

– Po ataku na Charlie Hebdo, wspomniana profesor powiedziała, że zamachy były sekretnie planowane przez Żydów jako kara dla Francji za zbytnie wspieranie Palestyńczyków. „To nie było nawet trudne. Oni spuścili ze smyczy Mossad we Francji i to jasne dlaczego”.

– W zeszłym roku opublikowała wideo Louisa Farrakhana, który tłumaczył, jak siły izraelskie zniszczyły bliźniacze wieże ładunkami wybuchowymi, które tak naprawdę były przyczyną ich runięcia. Kargea napisała: „Farrakhan mówi prawdę w tym wideo”.

Profesor została wysłana na płatny urlop podczas gdy prestiżowy Oberlin College rozważa jej przyszłość, wg orzeczenia wydanego przez prezydenta uczelni Martina Krislova.

Krislov napisał: „Podczas gdy proces trwa, profesor Karega jest na płatnym urlopie i nie będzie uczyć na Oberlin”.

Data publikacji 03.08.16

Za: http://nypost.com/2016/08/03/professor-who-blamed-jews-for-911loses-her-job/ – [“Prof who blamed Jews for 9/11 suspended from job”]

tłum. mkmb

Za: Wolna-Polska.pl (Sierpień 4, 2016)

 


 

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=88791 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]