Kukiz: może piekło w Donbasie to dla Ukraińców kara za ich niewyspowiadane grzechy

Aktualizacja: 2016-06-18 9:55 am

„Są granice. Najpierw pokora, przeprosiny i pokuta. W innym wypadku guzik mnie obchodzi, co z Ukraińcami zrobią Rosjanie” – stwierdził lider Kukiz’15.

Paweł Kukiza odniósł się na Facebooku do artykułu, w którym opisano projekt klubu Kukiz’15 dotyczący ustanowienia 11 lipca Narodowym Dniem Pamięci Ofiar Ludobójstwa OUN-UPA. Przypomniał, że w czasie Majdanu był mocno zaangażowany w pomoc protestującym Ukraińcom, m.in. przemycając kamizelki kuloodporne.

„Działałem w myśl chrześcijańskiej zasady – “zło dobrem zwyciężaj” …. Liczyłem, że to docenią, że odetną się od bandytów OUN-UPA…. A oni uznali ich za… bohaterów… I przeszło mi” – napisał Kukiz.

„Są granice. Najpierw pokora, przeprosiny i pokuta. W innym wypadku guzik mnie obchodzi, co zrobią z nimi Rosjanie. Może to piekło, jakie mają w Donbasie jest właśnie karą za ich niewyspowiadane grzechy” – stwierdził polityk.

Facebook.com / Kresy.pl

Za: Kresy.pl (18 czerwca 2016)

KOMENTARZ BIBUŁY: Wielu tak myśli, jeden powiedział głośno. I brawa mu!

 


 

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=88134 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]