Biały Dom ponownie aktywizuje Hollywood – tym razem w obronie imigrantów

Aktualizacja: 2016-06-7 10:29 am

Biały Dom ponownie postanowił zaangażować ludzi Hollywood do swoich propagandowych celów. Tym razem rozpoczął kampanię mającą na celu promocję imigrantów. Wzywa znanych artystów do powtarzania pro-imigranckiej propagandy. Zapewnia jednocześnie, że to własne przemyślenia ludzi kultury są najważniejsze. Kampania już znalazła oddźwięk wśród znanych nazwisk, docierając w ten sposób do licznych osób śledzących ich konta na Twitterze.  

W mailu wysłanym do gwiazd Hollywood pracująca w Białym Domu dyrektor do spraw Zaangażowania Publicznego Jesse Moore, wezwała do szerzenia przesłania politycznego popierającego imigrację i imigrantów. Biały Dom zachęca w ten sposób artystów do włączenia się w obchody Miesiąca Dziedzictwa Imigrantów obchodzonego w czerwcu. Ich wkład polegać miałby na promowaniu pro-imigracyjnego przesłania w mediach społecznościowych.  

“Jesteśmy narodem imigrantów i bez względu na to czy sam jesteś przybyszem lub ich dzieckiem lub wnukiem albo też osobą ich popierającą, to do nas należy zadbanie o to, byśmy nadal uznawali rolę odgrywaną przez imigrantów w sercu tego kraju”, przeczytali adresaci wysłanej w zeszłym tygodniu wiadomości. Jesse Moore zapewnia artystów, że to właśnie ich przesłanie jest najważniejsze. Jednocześnie zachęca ich do kopiowania wpisów z konta Białego Domu na Twitterze. W mailu przesłane są także gotowe „tweety” do wykorzystania przez artystów.

Jak zauważa Fox News, kampania Białego Domu to nic nowego. Już w lutym wezwano ludzi Hollywood do promowania walki z prawem do posiadania broni. Wtedy również, podobnie jak przy obecnej kampanii, część znanych artystów – choćby Kerry Washington czy Julianne Moore – spełniła prośbę Waszyngtonu.

Źródło: foxnews.com

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2016-06-07)

Tags: , , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=87968 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]