Tajny raport węgierskich służb dowodzi, że Soros stoi za proimigranckim lobby?

Aktualizacja: 2016-05-26 10:30 am

Według raportu węgierskich służb specjalnych, George Soros manipuluje opinią publiczną na Węgrzech – powiedział János Lázár, szef Kancelarii Premiera Węgier.

„Nie ma żadnych proimigranckich, przychylnych opozycji organizacji, które nie byłyby finansowane przez Sorosa” – powiedział Lazar. Wcześniej stwierdził, że kontrowersyjny miliarder to wpływowy poplecznik amerykańskiej Partii demokratyczne i Clintonów, który „zrobi miejsce dla swoich poglądów za wszelką cenę”. Dodał, że zapewne Soros wkrótce podejmie działania przeciwko rządowi Viktora Orbana, którego miliarder nazwał niegdyś swoim „najniebezpieczniejszym europejskim wrogiem”.

Lazar, pytany o dowody na potwierdzenie swoich tez stwierdził, że dzięki pieniądzom od Sorosa, organizacje obywatelskie na Węgrzech zyskały nieproporcjonalnie duże wpływy w stosunku do ich rzeczywistej siły. Dodał, że to miliarder stoi za głosami lewicowej opozycji ws. kryzysu migracyjnego. Lazar dodał, że w tej sprawie istnieją dowody zebrane przez służby specjalne, jednak „to nie jest domena publiczna”.

Przeczytaj:


Dailynewshungary.com / Kresy.pl

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=87706 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]