Francuski polityk: Soros ma ogromny wpływ na politykę imigracyjną UE. Chce Europy bez granic

Aktualizacja: 2016-05-19 12:53 pm

Francuski prawnik i ekonomista Bernard Carayon, który obecnie pełni funkcję burmistrza gminy Lavaur a wcześniej był posłem centroprawicowej Unii na rzecz Ruchu Ludowego (UMP) Nicolasa Sarkozy’ego ostrzega przed Sorosem. Uważa, że ma on ogromny wpływ na politykę imigracyjną Unii Europejskiej.

Ponad 100 organizacji pozarządowych lobbuje za ściągnięciem imigrantów do Europy. Jedna trzecia z nich jest finansowana przez Unię Europejską i spekulanta George’a Sorosa. Instytut Społeczeństwa Otwartego, którego założycielem jest samozwańczy filantrop i humanista, wydaje rocznie ponad miliard dolarów na inicjatywy pro-imigracyjne – stwierdził Francuz.

Bernard Carayon wymienił np. Instytut Społeczeństwa Otwartego (Open Society) czy Migration Policy Institute w Waszyngtonie – Mamy choćby Instytut Społeczeństwa Otwartego (Open Society) czy Migration Policy Institute w Waszyngtonie, które opublikowały niedawno, w obliczu kryzysu uchodźczego, wspólny raport o tym jak prywatny sponsoring może wpłynąć na zadomowienie imigrantów w krajach członkowskich UE. Autorzy raportu nie ukrywają swej radości z faktu, że dzięki pieniądzom Sorosa, i innych sponsorów, udało się ściągnąć imigrantów do Unii, poza oficjalnym systemem kwot. I to za zgodą i aprobata Komisji Europejskiej.

Francuz tłumaczy, że te i inne organizacje chcą świata bez granic – Zarówno te organizacje pozarządowe jak i sama UE opierają się na utopii świata bez granic – „No borders!” Dlatego lepiej byłoby dla nas wszystkich, gdyby o polityce imigracyjnej decydowały państwa członkowskie a nie Bruksela, która wymyśla rozwiązania coraz to bardziej skandaliczne.

wpolityce.pl / kresy.pl

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=87564 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]