Aktualizacja strony została wstrzymana

Turek u nas siedział

Ofiara wtorkowego zamachu bombowego w Berlinie, Mesut T. [Ter – admin], spędził wcześniej cztery lata w polskim więzieniu za handel narkotykami. Polskie media dziwnie o tym milczą. Chronią Tuska, który dzisiaj będzie na nowo obściskiwać się z Turkami w Brukseli?

We wtorek w Berlinie wybuchła bomba w samochodzie (zdjęcie) zabijając kierowcę. Przez chwilę Niemcy wpadli w panikę, już myśleli że po Francji przyszła kolej na nich zapłacić krwią za swoją naiwność i głupotę.

Ofiarą zamachu okazał się 43-letniego Mesut T., Turek z niemieckim paszportem. Przykładnie zintegrowany Mesut T. żył na socjalu (Hartz IV), dorabiając na boku działalnością przestępczą.

Mesut T. przesiedział 4 lata w polskim więzieniu, za handel narkotykami: http://nasygnale.pl

Podczas procesu w Gdańsku w 2009 roku Mesut T. skarżył się gorzko na polski faszyzm, rasizm i ksenofobię (cytat):

„Nie rozumiem polskiego systemu prawnego, za jakie czyny dostałem taką karę i na jakiej w ogóle podstawie zostałem oskarżony. Mam nadzieję, że nie chodzi w tym przypadku o moje tureckie pochodzenie, bo w przeciwnym razie byłaby to dyskryminacja i łamanie podstawowych praw człowieka”.

Ale ponieważ to działo się przed ogłoszeniem przez Kommandantur w Berlinie rozkazu, że należy bezgranicznie kochać muzułmańskich migrantów, Mesut T dostał pięć lat więzienia i wyszedł dopiero w 2013 roku.

W polskich mediach ta informacja została zatajona. Czy chodzi ochronę naszego męża stanu Tuska, który będzie się dzisiaj na nowo ściskać z Turkami w Brukseli i deklarować kolejny sukces unijnej polityki ?

Niemcy ogłosili dzisiaj rano, że zamykają swoje placówki dyplomatyczne w Turcji, z powodu zagrożenia terrorystycznego. Wcześniej polskie media podały, że kilka dni temu dwóch Turków i jeden Marokańczyk z holenderskimi paszportami usiłowało kupić kałasznikowy w Gdyni. Chcieli nas wzbogacić?
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Areszt-za-probe-zakupu-kalasznikowow-n99872.html

Całe szczęście, że mamy Tuska, Schulza i Junckera w Brukseli, którzy wraz z Merkel w Berlinie troszczą się o nasze bezpieczeństwo i wiedzą co robią.

A nasz Ryży będzie dzisiaj na nowo obściskiwać się z Turkami:

Za http://monsieurb.neon24.pl  [Tamże więcej zdjęć]
Zob. też: http://www.bz-berlin.de/tatort/mordanschlag-in-charlottenburg-wer-kannte-das-opfer-mesut-ter

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2016-03-18) | https://marucha.wordpress.com/2016/03/18/turek-u-nas-siedzial/

Skip to content